Julius Šimko, neurolog Týniště nad Orlicí

Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí
Soukromá neurologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ještě jsem se nesetkala s takovým zájmem o zjištění příčiny nemoci, kterou jiní neurologové po 25 letech nemínili zjišťovat se závěrem, že zrovna u mě se příčina nikdy nezjistí. Zajímá se o příčiny z úplně jiných úhlů pohledu a vše ochotně zařídí. Také mě mile potěšilo, že jako jediný dopodrobna vše vysvětlil mě i přizvanému mého manželovi. Udělal vše, aby nic nezanedbal okamžitým vyšetřením, na které se dlouho čeká a výsledky chtěl okamžitě a ne za 3 týdny, jako u jiných lékařů.

Dnes jsem pana doktora navštívil poprvé.Po tom,co jsem četl hodnocení na této stránce a co jsem si vyslech v čekárně u obv.lékaře jsem moc důvěry neměl.Ale pan doktor nedal na předchozí zprávy z pohotovostí,od ortopeda a rehabilitačního lékaře,nejdříve mne vyzpovídal,provedl vyšetření a hned poslal na magnetickou rezonanci.Takže jsem velmi spokojen na rozdíl od předchozích lékařů,kde se i přes neustávající bolest zad omezili na rehabilitace a po 5 týdnech na rentgen,ani na CT mne neposlali.

Můžu říct, že je to doktor, který je opravdu nepříjemný a nevěnuje se pacientům tak, jak by měl. Pořád kouká do počítače a nezvedne se od něj. Když se mu člověk svěří s něčím, co ho trápí, obratem se ho zeptá "cože jste říkal?". Neposlouchá Vás a jede si pořád jen to svoje. Tohoto doktora rozhodně nedoporučuji, radši určitě někoho jiného!!!

můžu říct, že je to doktor, který je opravdu nepříjemný a nevěnuje se pacientům tak, jak by měl. Pořád kouká do počítače a nezvedne se od něj. Když se mu člověk svěří s něčím, co ho trápí, obratem se ho zeptá "cože jste říkal?". Tohoto doktora rozhodně nedoporučuji, radši určitě někoho jiného!!!

tenhle doktor řeší všechno ostatní jen to co vás trápí ne - - s takovou arogancí jsem se snad ještě nepotkala - - rozhodně nedoporučuji

arogantní ani nevím jestli lékař - ani nezvedl hlavu od PC - - jen tak ze židle - - - bez toho aby mě prohlédnul mi řekl že mám vyhřezlou plotýnku - M.R jsem si doslova vynutila .... rozhodně nedoporučuji

G

Velmi arogantní lékař. Pacienta neprohlédne a ani nezvedne oči od počítače. Ordinuje vždy v civilu-lékařský převlek ani obuv mu nic neříká,ale pacienti se mu musí při vstupu do ordinace vyzout aby mu tam nenašlapali.Problémy zdravotní ho absolutně nezajímají.

W

S panem doktorem Šimkem jsem velice spokojená. I když jsme s manželem přišli na vyšetření kvůli velikým bolestem páteře (na doporučení obvodního lékaře), panu doktorovi se to nezdálo, poslal nás na jiné vyšetření a tak se zjistilo, že manžel má zápal plic. Moc děkuji, protože jinak by asi manžel trpěl ještě dlouho, než by se na to přišlo. Opravdu veliké díky.
Wotawová Tamara

Já jsem s panem doktorem spokojená. Je fakt, že je takový zvláštní, ale byla jsem tam kvůli migréně, kterou mívám od páteře a domnívala jsem se, že mi dá jen rehabilitace, ale byl důsledný a udělal mi navíc dvě vyšetření a jedno nedopadlo dobře a tak mě poslal i na MR, aby měl jistotu. To zatím žádný dr. neudělal.

Naprosto povýšené a arogantní chování sestry Veselkový,už jenom díky ní nedoporučuji navštěvovat neurologii a oční ordinaci v Týništi nad Orlicí.