Júlia Životová, oční lékař Klatovy

MUDr. Júlia Životová

Oční lékař Více

4 názory

Uložit


Adresa

Plánická 5, Klatovy
Soukromá praxe oftalmologická

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
4 názory

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
A
Ověřeny pacient

Nasazování kontaktních čoček pro mě bylo děsivou zkušeností, paní doktorka byla nepříjemná a arogantní. Celkově mi přijde taková nadřazená a protivná. Přešla jsem k doktorce Šárové, tam jsem spokojená a nemám výhrady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila několik let a nemůžu si stěžovat na její přístup, byla vždy milá, ochotná a zodpovědná a jistě i odborník na pravém místě. Někdy mi jen chyběl trochu osobnější přístup, kterým by dala najevo, že že ji pacient zajímá jako člověk a ne jen jako další v dlouhé řadě pacientů. Ale vesměs si nemůžu stěžovat, byla jsem vžedy celkem spokojená, ale přesto jsem již přestoupila jinam. Za zásadní problém ale pokládám přístup k oční vadě mé sestry, která měla být podle dalších odborníků léčena již v ranném dětství, kdy se objevila, avšak paní doktorka problém vždy jen zaznamenala do karty s tím, že se uvidí, jak se problém vyvine do další prohlídky za rok a že to vlastně nic není. Řešení problému by jistě bylo odkládáno až do dneška, kdyby sestra nepřestoupila jinam ( tamější odborníci jsou bohužel k vyléčení již skeptičtí, protože problém zůstal příliž dlouho neřešen).


E

Moje oční problémy se jí staly téměř osobní záležitostí, pečovala o mě - obyčejnou pacientku - jako o vlastní. A když moje potíže přesáhly její možnosti, sehnala mi dalšího odborníka v Praze. Dodnes k paní doktorce Životové chodím 4x ročně a svoje oči bych jinému jen nerada svěřila.


je dobra


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti