Jozef Prattinger, diagnostik Liberec

MUDr. Jozef Prattinger

Uložit

Diagnostik Více

1 názor

Uložit


Adresa

RDG Poliklinika Liberec
Klášterní 2/117, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Moje zdravotní pojišťovna poskytuje preventivní diagnostické vyšetření břicha a ledvin. Objednal jsem se telefonicky na vyšetření ledvin, v termínu za 10 dní. Instrukce telefonistky zněla asi 1 hodinu před sonografickým vyšetřením vypít aspoň 1 litr. Protože jsem se sono břicha nepočítal, nijak jsem se neomezoval ve stravování, přesto jsem přišel nalačno a zavodněn.

V čekárně jsem nijak nečekal. V ordinaci mě lékař instruoval, lehnout si na záda, ruce vzpažit. Sondou několikráte přejel plochu břicha a nakonec pravou a levou stranu nad boky. Bylo hotovo. Než jsem vstal z lehátka ptal jsem se lékaře, že jsem se objednával na vyšetření ledvin. Prý jej provedl (měl jsem představu, že k vyšetření ledvin je třeba se také otočit na jeden a druhý bok, aby se sondou dostal k ledvinám i od zad, ale ne, nic takového nebylo třeba).

Vstal jsem z lehátka. Nekomentoval jsem vyšetření, poděkoval jsem, … že jsem rád že je vše v pořádku.

Sonografie netrvala déle jak 60-70 vteřin. Po dobu vyšetření lékař vůbec nekomunikoval se sestrou.

Než jsem udělal 3 kroky od lehátka k šatně, už mi sestra podávala vytištěnou lékařskou zprávu. Vyhotovena během 45 sekund od radiodiagnostického výkonu lékaře. Za celou dobu vyšetření jsem neslyšel komentář lékaře, ani že by psal na klávesnici lékařskou zprávu.

Šablona zprávy již byla vyhotovena dávno předem. V ordinaci jsem se nezdržel déle než 2,5 minuty. Tolik tedy z ordinace společnosti s ručením omezeným.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti