Sam. ord. PL - pro děti a dorost
Nádražní 313, Mnichovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ord. PL - pro děti a dorost Jiný

Zkušený doktor, který však vyšetřuje výhradně to, co uzná za vhodné on. A není toho mnoho. Po 10 letech na prevent. prohlídce nikdy nechtěl moč, děti pouze poslechne, změří, zváží. Nevyšetřuje je ani pohybově (ani předklon, nic). Nasazuje ATB bez CRP, test odmítl provést i na vyžádání a vlastní náklady rodičů. Doktor zcela bez empatie a zájmu o spolupráci a komunikaci s rodiči. S otci je to prý snad lepší, ale s matkami jedná často velmi nepříjemně. Výhodou pro rodiče je zasílání potvrzení o zdravotní způsobilosti emailem, bez předchozí prohlídky.

Umístění: Sam. ord. PL - pro děti a dorost Jiný

Pan doktor velice miluje děti a má k nim luxusní přístup. Jediné co mi vadí je, že mi často věci vysvětluje tak, hrozně stroze. Občas se bojím na něco zeptat. Nevím, jestli tolik pospíchá. Hůře slyší, člověk musí opravdu křičet. Ale ochotný za každé situace. I kdyby jste volali v noci, poradí.

Pan Dr.Zemánek je velice zkušený a schopný doktor, který se nám vždy plné věnoval a děti vyléčil.
Kdykoliv mu zavolám ohledně děti,pokud je nějaký problém,vezme mi telefon a poradí co a jak dělat . Je pravdou,že než napíše antibiotika,tak raději jde nejdřív přírodní cestou. Za mě je jednička v oboru

Umístění: Sam. ord. PL - pro děti a dorost Jiný

Meli jsme problem se s p. doktorem na cemkoliv domluvit. P. doktor zaryte stoji za svym a nebere v potaz argumenty rodicu. Na kontroly jsme chodili oba s manzelem a oba odchazeli zmateni z mnostvi nepodstatnych informaci. Posledni kapkou ke zmene lekare bylo trvani p. doktora na vigantolu, po kterem nase miminko trpelo vedlejsimi ucinky- plynatosti a bolestmi briska. Nasledkem toho i spatne jedlo (o usinani ani nemluvim). I presto, ze od jinych maminek vim, ze jsou alternativy tohoto vitaminu, p. doktor trval na svem. ????????‍♀️

Jako mamince mi take vadil pocit, ze se p. doktor jinak bavi s manzelem a jinak se mnou (asi stara skola, no..). I kdyz nas to velmi mrzi, tak takova “spoluprace” nebyla dal mozna. Od noveho lekare jsem se dozvedela, ze bohuzel nejsme jedini, kdo prechazel.

Doufam, ze kdo se rozhodujete, kam prihlasit decko, tak budete mit lepsi zkusenost.

Pan doktor je ten nejlepší jakého si můžeme přát, perfektní diagnostik, děti ho mají rády. Vždy nám ve všem pomohl nikdy nic nepodcenil, kéž by takových doktorů bylo víc.

Na pana doktora jsem slyšela od ostatních maminek spoustu názorů - vesměs nedobrých, zvláštní ovšem je, že ani jedna z nich k němu s dětmi nechodila...
Můj osobní dojem je ten nejlepší. Vždy se mým oběma dětem maximálně věnoval, poradil, vysvětlil, vyléčil... Nejvíc ale oceňuji to, že nesahá v každém případě po lécích či antibioticích, ale snaží se najít přirozenější variantu léčby.