Josef Zemánek, pediatr Mnichovice

Josef Zemánek

Uložit

Pediatr Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 313, Mnichovice
Sam. ord. PL - pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Sam. ord. PL - pro děti a dorost Jiný

Pan doktor velice miluje děti a má k nim luxusní přístup. Jediné co mi vadí je, že mi často věci vysvětluje tak, hrozně stroze. Občas se bojím na něco zeptat. Nevím, jestli tolik pospíchá. Hůře slyší, člověk musí opravdu křičet. Ale ochotný za každé situace. I kdyby jste volali v noci, poradí.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Pan Dr.Zemánek je velice zkušený a schopný doktor, který se nám vždy plné věnoval a děti vyléčil.
Kdykoliv mu zavolám ohledně děti,pokud je nějaký problém,vezme mi telefon a poradí co a jak dělat . Je pravdou,že než napíše antibiotika,tak raději jde nejdřív přírodní cestou. Za mě je jednička v oboru


L
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. PL - pro děti a dorost Jiný

Meli jsme problem se s p. doktorem na cemkoliv domluvit. P. doktor zaryte stoji za svym a nebere v potaz argumenty rodicu. Na kontroly jsme chodili oba s manzelem a oba odchazeli zmateni z mnostvi nepodstatnych informaci. Posledni kapkou ke zmene lekare bylo trvani p. doktora na vigantolu, po kterem nase miminko trpelo vedlejsimi ucinky- plynatosti a bolestmi briska. Nasledkem toho i spatne jedlo (o usinani ani nemluvim). I presto, ze od jinych maminek vim, ze jsou alternativy tohoto vitaminu, p. doktor trval na svem. ????????‍♀️

Jako mamince mi take vadil pocit, ze se p. doktor jinak bavi s manzelem a jinak se mnou (asi stara skola, no..). I kdyz nas to velmi mrzi, tak takova “spoluprace” nebyla dal mozna. Od noveho lekare jsem se dozvedela, ze bohuzel nejsme jedini, kdo prechazel.

Doufam, ze kdo se rozhodujete, kam prihlasit decko, tak budete mit lepsi zkusenost.


M
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je ten nejlepší jakého si můžeme přát, perfektní diagnostik, děti ho mají rády. Vždy nám ve všem pomohl nikdy nic nepodcenil, kéž by takových doktorů bylo víc.


Ověřeny pacient

Na pana doktora jsem slyšela od ostatních maminek spoustu názorů - vesměs nedobrých, zvláštní ovšem je, že ani jedna z nich k němu s dětmi nechodila...
Můj osobní dojem je ten nejlepší. Vždy se mým oběma dětem maximálně věnoval, poradil, vysvětlil, vyléčil... Nejvíc ale oceňuji to, že nesahá v každém případě po lécích či antibioticích, ale snaží se najít přirozenější variantu léčby.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti