Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Přestože jsem byl do horažďovické ambulance předem objednán a dostavil jsem se v objednaný termín, pan doktor mě odmítl ošetřit s argumentem, že "neví, kde mu hlava stojí". Přitom šlo o běžný výkon, vyndání stehů.

Chodím k panu doktorovi a měla jsem více jak 4 roky neustále bolesti pravého ramene,dostávala jsem obstřiky.Nakonec mě pan doktor poslal na operaci.Byla mi provedena složitá operaqční artroskopie a i když občas mívám bolesti,nyní je to snesitelné.Mnohokrát děkuji.

zachránil mi nohu..v 15 ti letech bych po těžké nehodě o ní přisla..dal mě do kupy a poskytl obrovskou péči..nemohu si na něj stěžovat..

Také mám velmi špatné zkušenosti,kdy by nme poslal okamžitě na operaci tak dnes nemám invalidní důchod.

O mojí maminku pečuje se zaujetím a citlivostí.

Použitím "krevních" injekcí na léčení mých obtíží v loketním kloubu mě pan doktor zbavil potíží a já se vracím i ke sportovní zátěži. Díky

Děkuji panu doktorovi, který mě zbavil bolestí v kolenních kloubech použitím nové metody.

Pana doktora můžu z vlastní zkušenosti hodnotit velice dobře.Je to lékař,který je specialistou ve svém oboru.

Velmi arogantní způsob jednání a léčení žádné.

Velmi ochotný a příjemný lékař