Riegrova 6/b, České Budějovice
Dermatovenerologická ambulance

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dobrý den, trpím nevyléčitelnou dědičnou formou lupenky (Palmoplantární pustulozni psoriaza)
Obešla jsem mnoho lékařů a každý mě léčil na něco jiného, a nebyli schopni se ani shodnout. Jiné léky, strava, masti atd. - což mimochodem také něco stojí. Než jsem se dostala k panu doktoru Vaníčkovi, hned věděl!!! Příjemná diskuse přímo k problému. Ačkoli poslední slova zněla ,,naučte se s tím žít,, ... Naordinoval mast co zabrala tedy ihned!!! Pro nevyléčitelnou formu je zmírnění projevů vysvobozením a toho pan doktor dosáhl.. čímž mu ze srdce děkuji, žije se hned lépe.
Lékař není bůh aby všechny uzdravil.
Děkuji

driv jsem k nemu chodila,ale presla jsem jinam.pred 4rokama jsem zacala trpet na atopicky ekzem.Pokazdy mi napsal "nejakou masticku" ,ktera pomohla na chvili ,ale nikdy neresil pricinu.A alibisticky kecy typu, ze se nevi proc ekzem vznika a ze tak jak prisel muze zase odejit neni leceni podle mych predstav.Nechapu jak s nim muze nekdo byt spokojeny.

lidský přístup, pozorný a přitom profesionální přístup, vřele mohu doporučit

Výborný. Děkuju!

super doktor

Myslim si, že pan dokror Vanicek i jeho sestra jsou snad nejlepsi doktoři které jsem kdy navštívila. Pan doktor je velice ochotny a vse vylečí- to se od jinych doktoru ovšem netyka. Prostě ja bych mu dala velkou 1 nekolikrat podtrzenou i sestricce...... Zdravim Jana

Povazuji pana Vanicka za vinikajiciho lekare. Ma lidsky pristup, vzdy vse vysvetli. Tudiz si nepripadate meneceni ,ze jste take nevystudovali medicinu a nerozumite o cem lekar hovori. A v prve rade mi vzdy s mymi koznimi potizemi pomohl. Coz je to nejdulezitejsi. Vic ho chvalit nebudu, protoze by u nej vzikly takove fronty, ze bych se tam tezko dostala;-)

Výborný doktor, moc příjemná sestřička.

skvělý doktor, profík s lidským přístupem

Souhlasím se rčením co na srdci, to na jazyku, mám s ním nejlepší zkušenosti, v žádném případě bych neměnila!!!