Josef Váňa, ortoped Ostrov

MUDr. Josef Váňa

Ortoped Více

Hroznětínská 350, Ostrov
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Doktor který diagnostikuje po telefonu , po měsících bolesti obou ramen kterou nikdo nedokázal diagnostikovat jsem zavolala do jeho ordinace on pouze ignorantsky prohlásil : " MTR není třeba když se ví o co jde ! " Já na to : " Neví " a on : " ale ví " .Arogantní a nekompetentní osoba.Hledala jsem po pomoc ale nedostalo se mi žádné Nedoporučují.

Umístění: Ortopedická ambulance Houser

Pan doktor je výjimka mezi ostatními lékaři. Na férovku vysvětlí pacientovi všechny plusy a negativa a opravdu se snaží pomoci. Díky jeho péči se dostane pacientovi to nejlepší. proto má pořád narváno a člověk si musí vzít knihu do čekárny. Tohle je doktor lidu a jsem za něj velice rád!

Umístění: Ortopedická ambulance bolest kolene

Pan doktor na mě zapůsobil jako odborník a férový člověk. Návštěva u něj mě obohatila, protože všechno srozumitelně vysvětlil. A navíc má smysl pro humor a příjemnou a vnímavou sestru.

Velice dobrý lékař i člověk,vždy pomohl mě i mojí ženě
doporučuji všem

Pan doktor je kapacita, z ničím se nepárá a pro slovo nejde daleko, ale pomůže, když za ním přijdete z problémem. Doporučuji

Je to borec :) nemaže se s tím, nejde mu jen o prachy jako jiným a pomáhá rychle :)

Ochotnej má zájem lečit za druhé.

pečlivý
chytrý
umí pomoci
dlouhá čekací

MUDr.Váňa je známý svým obšírným vysvětlováním...alespoň se pacientovi věnuje!nepřehlíží ho...jsem s ním spokojen.Pomáhá mě,mé rodině....doporučuji ho svým známým.Mluví na rovinu a to oceňuji.

Myslím si,že je dobrý odborník,chodí k němu i můj syn a jsme s ním spokojeni,vždy nám pomohl,nedoporučuje zbytečně drahé léky,které stejně nepomůžou,jeho vystupování je příjemné a vždycky k němu jdeme rádi.