Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
602 17.....

Artroskopie Služba zdarma

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová • od 1 000 kč +3 Více

Operace šlachy • od 500 kč

Ortopedické konzultace Služba zdarma

Vyšetření pohybového aparátu Služba zdarma

Přijímáme nové pacienty. Nemusíte mít doporučení. Ordinační doba: Po 7:30-11:30,12:00-19:00 Út 12:00-16:00 St. 7:30-11:3...

• sportovní úrazy
  • bolest kolene
  • bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)
  • Atestační zkouška a zisk specializované způsobilosti k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, 12/2017

• ortopedie

od 500 kč

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Supr doktor pomoh mě moc před i po operaci snaží se odlehčit jak je to jen možné díky panu doktorovi jsem vše snášela líp profesionální práce a lidský krásný přístup naslouchá a pomáhá hodně lidem jsem ráda že jsem si takového doktora vyhledala

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. kyselina hyaluronová

- příjemný, šikovný, vstřícný - pana doktora Reitera jsem navštívila kvůli bolestem pohybového aparátu, ten mě následně poslal na rentgen obou kolen a teprve potom na jeho základě ( ale i na základě popisu mých problémů ) zahájil příslušnou léčbu, se kterou jsem se plně ztotožnila

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. Bolesti lokte

Pan doktor je příjemný, vysvětlí problém dané věci , že je to srozumitelné pro obyčejného člověka. Čekárna i toalety čisté. Další plus je možnost objednání návštěvy přes internet, jeden odpoledne jsem se objednala na druhý den, přišlo potvrzení na daný čas.Další návštěva u ortopeda opět tam.

Velmi vstřícný přístup pana doktora Reitera, příjemné prostředí pro pacienty. Výsledek ošetření poznám teprve za 3 týdny.

Velká spokojenost. Pan doktor je velmi ochotný a příjemný. Rychlé objednání, zvolený termín a čas byl dodržen. Doporučuji!

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Mimořádně vztřícný a lidský přístup. Vše mi bylo vysvětleno, ukázáno na obrázcích, dohodnut další postup. Neuvěřitelně krátká objednací doba. Bylo možno se objednat přes internet hned na druhý den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. Dlouhodobé problémy s koleny - velké bolesti

Výborný lékař s mimořádně lidským přístupem. Zdravotně mi pomohl a navíc vše ochotně vysvětlil. Vřele všem doporučuji. Kéž by bylo více takových lékařů. Navíc krásná ordinace a bez dlouhého čekání. (Nic jsem neplatila:-)

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. dlouholeté bolesti kloubů

Dlouhodobě mě sužovala bolest kolen.Na doporučení kolegyně jsem se nechala vyšetřit u pana doktora Reitra.Nejdříve mě velice mile překvapil lidský přístup pana doktora Reitra a pak i to,že začal okamžitě můj problém řešit.Bez bezpředmětných poznámek typu:"To víte,jste už stará a co čekáte ve svém věku,apod."Po důkladném vyšetření mi nasadil léčbu a já konečně mohu zase žít bez urputné bolesti.Vřele doporučuji tohoto lékaře.Je to člověk na pravém místě.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Chtěla bych na vás obrátit s otázkou popřípadě názorem nebo zkušenostmi. Moje situace se má tak, že jsem v 10 měsících prodělala 2 operace kolene, poprvé se řešil utržený křížový vaz, který se zoperoval, po 10 měsících následovala reoperace (stal se mi další úraz) a plastika s dárcovským štěpem, k tomu mi v koleni zůstal meniskus s malou prasklinkou. Byla jsem vrcholový sportovec.. (7-12 tréninků/týden), dělala jsem sport, který je hodně náročný právě na kolena a rotace v nich, kontaktní, hodně nečekaných pohybů, je tam velké riziko toho, že kdybych se vrátila můžu si vaz utrhnout kdykoliv znovu, tudíž riziko 3. operace, což mi příjde šílené. Druhé poškození vazu se mi stalo právě při návratu k tréninku. Moje otázka zní, myslíte si, z lékařského hlediska, že je tady ještě nějaká malá možnost znovu dělat vrcholový sport nebo je to pro koleno moc velký risk. Jaký je váš názor? Předem děkuji za odpověď, přeji krásný den.

Dobrý den, malá možnost, s ortézou a po řádně vedené rehabilitaci na posílení stabilizátorů kolene, zkusit dělat vrcholový sport tu je, ale je to pro koleno velký risk.

S pozdravem

Josef Reiter

MUDr. Josef Reiter

• Dobrý den. Může se vzadu na na kosti vedle lokte nacházet jakási boulicka, která je nahmatatelna jen při přejížděním prstem. Není na ni, ale hned těsně vedle ní. Je na obouch rukách ve stejném místě, úplně stejná. Neni vubec videt, je malinká. Na pohmat spíše jako hodně tvrdá žíla, ale žíla to asi není. Je to běžné? Muze to byt rakovina? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký

Dobrý den, jde o olekranickou burzu. Pokud se nezvětšuje a nebolí ani nijak nepřekáží, není třeba se znepokojovat, v opačném případě Vám jí mohu vyříznout.

S pozdravem

MUDr. Josef Reiter

• sportovní úrazy
  • bolest kolene
  • bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)

• ortopedie

Stáže

• Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakultní nemocnice v Motole 2017
  • Ortopedická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce 2017

Certifikáty