Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
602 17.....

Přijímáme nové pacienty. Nemusíte mít doporučení. Ordinační doba: Po 7:30-11:30,12:00-19:00 Út 12:00-16:00 St. 7:30-11:3...

• sportovní úrazy
  • bolest kolene
  • bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)
  • Atestační zkouška a zisk specializované způsobilosti k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, 12/2017

• ortopedie

od 500 kč

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Doktor mě neodbyl, vyslechl, napsal další vyšetření a dal se uvidí. Zatím mám dobré pocity.Objednala jsem se den předem přes internet, super věc a šla jsem na čas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. vyšetření pohybového aparátu

Velmi příjemný přístup lékaře a prostředí
Ochota pomoci a vysvětlení léčby na další pokračování .Rychlá objednací doba

S jednáním lékaře jsem byla spokojená, účinnost léčby a rad se ukáže až časem. Konzultace ohledně nutnosti operace.

Pan doktor byl vlídný, empatický, naslouchající a velice příjemný.
Čekárna působí uklidňujícím dojmem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

S panem doktorem jsem se setkal dvakrát, poprvé mne operoval po úrazu (s výborným výsledkem, i když to vypadalo všelijak) a podruhé s ortopedickým problémem. V obou případech jsem navýsost spokojen a určitě ho doporučuji.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. Jiný

Pan doktor Reiter je ten nejlepší ortoped kterého jsem kdy navštívil. Opravdu skvélý individualni přístup, velká snaha porozumět mým problemům a následně aktivní snaha je řešit. Věřte mohu srovnávat..... s lečbou jsem byl vždy spokojen a zákroky které mi pan doktor dělal mely vždy smysl. Je to zkratka človek s velkým Č na svém místě. Děkuji že pomáháte pane doktore.

Byla jsem v ordinaci MUDr. Reitera poprvé a jsem velmi spokojena , vstřícný přístup a ochota vysvětlit problém a pomoci .Při další návštěvě budeme problém řešit až do zdárného konce . Milé jednání a podrobný popis toho co mě čeká a hlavně vše srozumitelně a pro laika jednoduše. Děkuji

První návštěva mě naprosto uspokojila. Po vyšetření mě pan doktor seznámil s podstatou mého problému. Předepsal léky a naznačil případný další způsob léčby. Velice hodnotím i možnost objednání na určitý termín. Příjemné prostředí ordinace a čekárny umocnilo mojí spokojenost.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Supr doktor pomoh mě moc před i po operaci snaží se odlehčit jak je to jen možné díky panu doktorovi jsem vše snášela líp profesionální práce a lidský krásný přístup naslouchá a pomáhá hodně lidem jsem ráda že jsem si takového doktora vyhledala

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. kyselina hyaluronová

- příjemný, šikovný, vstřícný - pana doktora Reitera jsem navštívila kvůli bolestem pohybového aparátu, ten mě následně poslal na rentgen obou kolen a teprve potom na jeho základě ( ale i na základě popisu mých problémů ) zahájil příslušnou léčbu, se kterou jsem se plně ztotožnila

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Chtěla bych na vás obrátit s otázkou popřípadě názorem nebo zkušenostmi. Moje situace se má tak, že jsem v 10 měsících prodělala 2 operace kolene, poprvé se řešil utržený křížový vaz, který se zoperoval, po 10 měsících následovala reoperace (stal se mi další úraz) a plastika s dárcovským štěpem, k tomu mi v koleni zůstal meniskus s malou prasklinkou. Byla jsem vrcholový sportovec.. (7-12 tréninků/týden), dělala jsem sport, který je hodně náročný právě na kolena a rotace v nich, kontaktní, hodně nečekaných pohybů, je tam velké riziko toho, že kdybych se vrátila můžu si vaz utrhnout kdykoliv znovu, tudíž riziko 3. operace, což mi příjde šílené. Druhé poškození vazu se mi stalo právě při návratu k tréninku. Moje otázka zní, myslíte si, z lékařského hlediska, že je tady ještě nějaká malá možnost znovu dělat vrcholový sport nebo je to pro koleno moc velký risk. Jaký je váš názor? Předem děkuji za odpověď, přeji krásný den.

Dobrý den, malá možnost, s ortézou a po řádně vedené rehabilitaci na posílení stabilizátorů kolene, zkusit dělat vrcholový sport tu je, ale je to pro koleno velký risk.

S pozdravem

Josef Reiter

MUDr. Josef Reiter

• Dobrý den. Může se vzadu na na kosti vedle lokte nacházet jakási boulicka, která je nahmatatelna jen při přejížděním prstem. Není na ni, ale hned těsně vedle ní. Je na obouch rukách ve stejném místě, úplně stejná. Neni vubec videt, je malinká. Na pohmat spíše jako hodně tvrdá žíla, ale žíla to asi není. Je to běžné? Muze to byt rakovina? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký

Dobrý den, jde o olekranickou burzu. Pokud se nezvětšuje a nebolí ani nijak nepřekáží, není třeba se znepokojovat, v opačném případě Vám jí mohu vyříznout.

S pozdravem

MUDr. Josef Reiter

• sportovní úrazy
  • bolest kolene
  • bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)

• ortopedie

Stáže

• Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakultní nemocnice v Motole 2017
  • Ortopedická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce 2017

Certifikáty