Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Artroskopie Hrazeno pojišťovnou

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová • od 1 000 kč +3 Více

Operace šlachy • od 500 kč

Ortopedické konzultace Hrazeno pojišťovnou

Vyšetření pohybového aparátu Hrazeno pojišťovnou

Přijímáme nové pacienty. Nemusíte mít doporučení. Pouze na objednání na mob. 602 172 146. Ordinační hodiny v listopadu 2020 Po 8:00-12:00 Út ...

• Sportovní úrazy
  • Bolest kolene
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)
  • Atestační zkouška a zisk specializované způsobilosti k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, 12/2017

• ortopedie

od 500 kč

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

velmi vstřícný přístup, podrobné probrání situace a zdravotního stavu, vysvětení operačního zákroku, naplánování operace a dalšího postupu

Dobře dostupná ordinace, objednávací systém funguje. V ordinaci přátelský přístup a rychlé jednání. Jsem spokojený a mohu doporučit.

Pan doktor je moc příjemný vstřícný a ochotný, vše vysvětlil, spokojenost, doporučuji příjemné prostředí

Profesionální, vstřícný přístup. Vše mi bylo odborně vysvětleno, diagnóza i následná terapie. Doporučuji tuto ordinaci všem.

Vše proběhlo v pořádku. Příjemné vystupování, výborná komunikace a velice pohodlný způsob objednávání.

Skvělý přístup lékaře, aktivní, empatický. Úžasný rezervační systém, jednoduchá rezervace online. Doporučuji!!!!

Pana doktora mohu jedině doporučit vše řekne na rovinu vysvětlí a hlavně pomůže jsem ráda že k němu chodím

Vše super, jen trochu zlepšit orientaci a logistiku v čekárně, pro nové příchozí trochu oříšek se zorientovat. Jinak děkuji.

Neskutecna spokojenost s panem doktorem. Mily, pozorny, snaha pomoci a hned resit. Diky za takove lekare.

Odborný přisttup, příjemné jednani, zájem o pacienta, snaha pomoci řešit zdravotní potíže. Lekare doporučuji

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Chtěla bych na vás obrátit s otázkou popřípadě názorem nebo zkušenostmi. Moje situace se má tak, že jsem v 10 měsících prodělala 2 operace kolene, poprvé se řešil utržený křížový vaz, který se zoperoval, po 10 měsících následovala reoperace (stal se mi další úraz) a plastika s dárcovským štěpem, k tomu mi v koleni zůstal meniskus s malou prasklinkou. Byla jsem vrcholový sportovec.. (7-12 tréninků/týden), dělala jsem sport, který je hodně náročný právě na kolena a rotace v nich, kontaktní, hodně nečekaných pohybů, je tam velké riziko toho, že kdybych se vrátila můžu si vaz utrhnout kdykoliv znovu, tudíž riziko 3. operace, což mi příjde šílené. Druhé poškození vazu se mi stalo právě při návratu k tréninku. Moje otázka zní, myslíte si, z lékařského hlediska, že je tady ještě nějaká malá možnost znovu dělat vrcholový sport nebo je to pro koleno moc velký risk. Jaký je váš názor? Předem děkuji za odpověď, přeji krásný den.

Dobrý den, malá možnost, s ortézou a po řádně vedené rehabilitaci na posílení stabilizátorů kolene, zkusit dělat vrcholový sport tu je, ale je to pro koleno velký risk.

S pozdravem

Josef Reiter

MUDr. Josef Reiter

• Dobrý den. Může se vzadu na na kosti vedle lokte nacházet jakási boulicka, která je nahmatatelna jen při přejížděním prstem. Není na ni, ale hned těsně vedle ní. Je na obouch rukách ve stejném místě, úplně stejná. Neni vubec videt, je malinká. Na pohmat spíše jako hodně tvrdá žíla, ale žíla to asi není. Je to běžné? Muze to byt rakovina? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký

Dobrý den, jde o olekranickou burzu. Pokud se nezvětšuje a nebolí ani nijak nepřekáží, není třeba se znepokojovat, v opačném případě Vám jí mohu vyříznout.

S pozdravem

MUDr. Josef Reiter

• Sportovní úrazy
  • Bolest kolene
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)

• ortopedie

Stáže

• Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakultní nemocnice v Motole 2017
  • Ortopedická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce 2017

Certifikáty