Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod

Přijímáme nové pacienty. Nemusíte mít doporučení. Pouze na objednání. Dovolená 14.9.-17.9.2020 Ordinační hodiny: Po 7:30-19:00 Út 12:00-16:...

• Sportovní úrazy
  • Bolest kolene
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)
  • Atestační zkouška a zisk specializované způsobilosti k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí, 12/2017

• ortopedie

od 500 kč

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Moc příjemné prostředí a pan doktor velice vstřícný a milý.Vše vždy vysvětlí a poradí,pana doktora mohu všem jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Podrobně mi vše vysvětlil, probral se mnou možnosti léčby. Byla to první návštěva ale jeho přístup se mi líbí, věřím, že mi pomůže můj problém vyléčit.

Pan doktor příjemný, vstřícný. Vše vysvětlí, zodpoví dotazy. Dodržen čas objednání. Mohu jen a doporučit.

Pan doktor Reiter je absolutně výborný, moc šikovný a ochotný. Vše vždy vysvětlí, zodpoví veškeré dotazy. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Byl skvělý!!!! :) :) :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. vyšetření pohybového aparátu

Právě jsem se vrátila z ošetření od Mudr. Reitera ortopeda Písek, velice dobrý dojem již z okamžité reakce sestry a při vstupu do ordinace úžasný pocit z lékaře .konzultace mého problému věcná a ošetření bez problému. . žádné čekání, přesně dle objednací doby . . Všem vřele doporučuji. .

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Velice vstřícný a empatický lékař. Snaží se pro Vás najít nejlepší řešení léčby. Kdyby takových doktorů bylo víc...

Navštívila jsem pana doktora poprvé a jsem velmi spokojena. Nemusela jsem dlouho čekat, čas objednání byl dodržen. Pan doktor má vstřícný přístup, pacienta vyslechne a nabídne řešení. Doufám, že léčba pomůže. Po předchozích zkušenostech odjinud, jen chválím a vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. Jiný

Možnost objednání na čas. Skvělý přístup i když nemá smlouvu s mojí pojišťovnou.
Příjemné prostředí.

Vstřícné a přitom rychlé ošetření, zájem, doufám, že léčba pomůže (odebrání tekutiny z podkolenní), v případě potřeby určitě zase přijdu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Empatický lékař. Vyslechne, zhodnotí. Velmi příjemná komunikace, žádné dlouhé čekání. Mohu doporučit

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Chtěla bych na vás obrátit s otázkou popřípadě názorem nebo zkušenostmi. Moje situace se má tak, že jsem v 10 měsících prodělala 2 operace kolene, poprvé se řešil utržený křížový vaz, který se zoperoval, po 10 měsících následovala reoperace (stal se mi další úraz) a plastika s dárcovským štěpem, k tomu mi v koleni zůstal meniskus s malou prasklinkou. Byla jsem vrcholový sportovec.. (7-12 tréninků/týden), dělala jsem sport, který je hodně náročný právě na kolena a rotace v nich, kontaktní, hodně nečekaných pohybů, je tam velké riziko toho, že kdybych se vrátila můžu si vaz utrhnout kdykoliv znovu, tudíž riziko 3. operace, což mi příjde šílené. Druhé poškození vazu se mi stalo právě při návratu k tréninku. Moje otázka zní, myslíte si, z lékařského hlediska, že je tady ještě nějaká malá možnost znovu dělat vrcholový sport nebo je to pro koleno moc velký risk. Jaký je váš názor? Předem děkuji za odpověď, přeji krásný den.

Dobrý den, malá možnost, s ortézou a po řádně vedené rehabilitaci na posílení stabilizátorů kolene, zkusit dělat vrcholový sport tu je, ale je to pro koleno velký risk.

S pozdravem

Josef Reiter

MUDr. Josef Reiter

• Dobrý den. Může se vzadu na na kosti vedle lokte nacházet jakási boulicka, která je nahmatatelna jen při přejížděním prstem. Není na ni, ale hned těsně vedle ní. Je na obouch rukách ve stejném místě, úplně stejná. Neni vubec videt, je malinká. Na pohmat spíše jako hodně tvrdá žíla, ale žíla to asi není. Je to běžné? Muze to byt rakovina? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký

Dobrý den, jde o olekranickou burzu. Pokud se nezvětšuje a nebolí ani nijak nepřekáží, není třeba se znepokojovat, v opačném případě Vám jí mohu vyříznout.

S pozdravem

MUDr. Josef Reiter

• Sportovní úrazy
  • Bolest kolene
  • Bolesti kloubů

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze (2005-2011)

• ortopedie

Stáže

• Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakultní nemocnice v Motole 2017
  • Ortopedická klinika 1. LF UK a Nemocnice Na Bulovce 2017

Certifikáty