Tyršova 53/2, Písek

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Operace šlachy • Od 500 Kč

Ortopedické konzultace Hrazeno pojišťovnou

Vyšetření pohybového aparátu Hrazeno pojišťovnou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 500 Kč

Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o.

Přijímáme nové pacienty. Nemusíte mít doporučení. Pouze na objednání na mob. 602 172 146.

Ordinační hodiny
Po 8:00-15:00
...

• ortopedie

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Mohu jen vřele doporučit. Velmi milé a vstřícné přijetí. S úsměvem vše jasně vysvětleno a podány srozumitelné informace.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Dnes 25.11jsem byla u pana doktora poprvé a hodňe naprostá spokojenost výslech si mě a popsal co mohu mít s kotníkem a dál mi příkaz na rentgen což u jiných lékařů nebylo tak pak podle rentgenu budem pokračovat v léčbě je je to Pán doktor jak má být.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

dnešní návštěva u pana doktora byla moje první, byla jsem objednána na určitou hodinu, pan doktor termín dodržel, nemusela jsem vůbec čekat, pan doktor působí velice sympaticky, byl velmi vstřícný, vše mi vysvětlil, odpověděl na moje dotazy ohledně poškozeného kolene a zahájil léčbu - poradil, co by pro mě bylo nejlepší a jak budeme postupovat při další návštěvě, pokud bude třeba, pokud zabere injekce, kterou mi hned aplikoval, další návštěva zatím potřeba nebude, během dvou týdnů se mám ozvat, jak mi injekce pomohla

Y
Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. ortopedické konzultace

Dobrý den. Dnes u pana doktora byla poprvé. Mám problémy z páteří. To byl první Dr jaký reknul mě co mě je a co mám z tým dělat. (Byla já už u několika Dr.). Takže mám z toho radost. Ne bylo to zbytečně.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. kyselina hyaluronová

Skvěli ortoped, Je pečlivý, komunikativní a má zájem na vyléčení pacienta. Sestry jsou příjemné. Na tohoto lékaře spolehnutí a po každé když tam přijdu tak mi poradi a pomůže a můžu fungovat vřele doporučuji každému je to odbornik na svém místě

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana doktora poprvé, ocenila jsem vstřícnost, i jeho zájem o moje zdravotní problémy. Jen mi překvapilo, když jsem vyšla kolik tam bylo lidiček, i když jsou objednaní. Tak nevím, jak to lze zvládnou ok.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Příjemný lékař, lidský přístup, snaha pomoci, jednoduchý objednávkový systém. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Skvělý přístup, ochota. Jsem opravdu s panem doktorem velmi spokojená a velmi mi pomohl.. všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. vyšetření pohybového aparátu

Naprostá spokojenost s ochotou, přístupem k mému zdravotnímu problému. Pohodlný způsob objednání přes internet na hodinu která vám vyhovuje. Doporučuji pana doktora.

Umístění: Ortopedie a traumatologie MUDr. Reiter s.r.o. diagnostické vyšetření

Vše v pořádku,jen nevím jestli funguje online objednání (zde). Skenování karty pojištěnce v čekárně- ok

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Chtěla bych na vás obrátit s otázkou popřípadě názorem nebo zkušenostmi. Moje situace se má tak, že jsem v 10 měsících prodělala 2 operace kolene, poprvé se řešil utržený křížový vaz, který se zoperoval, po 10 měsících následovala reoperace (stal se mi další úraz) a plastika s dárcovským štěpem, k tomu mi v koleni zůstal meniskus s malou prasklinkou. Byla jsem vrcholový sportovec.. (7-12 tréninků/týden), dělala jsem sport, který je hodně náročný právě na kolena a rotace v nich, kontaktní, hodně nečekaných pohybů, je tam velké riziko toho, že kdybych se vrátila můžu si vaz utrhnout kdykoliv znovu, tudíž riziko 3. operace, což mi příjde šílené. Druhé poškození vazu se mi stalo právě při návratu k tréninku. Moje otázka zní, myslíte si, z lékařského hlediska, že je tady ještě nějaká malá možnost znovu dělat vrcholový sport nebo je to pro koleno moc velký risk. Jaký je váš názor? Předem děkuji za odpověď, přeji krásný den.

Dobrý den, malá možnost, s ortézou a po řádně vedené rehabilitaci na posílení stabilizátorů kolene, zkusit dělat vrcholový sport tu je, ale je to pro koleno velký risk.

S pozdravem

Josef Reiter

MUDr. Josef Reiter

Dobrý den. Může se vzadu na na kosti vedle lokte nacházet jakási boulicka, která je nahmatatelna jen při přejížděním prstem. Není na ni, ale hned těsně vedle ní. Je na obouch rukách ve stejném místě, úplně stejná. Neni vubec videt, je malinká. Na pohmat spíše jako hodně tvrdá žíla, ale žíla to asi není. Je to běžné? Muze to byt rakovina? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký

Dobrý den, jde o olekranickou burzu. Pokud se nezvětšuje a nebolí ani nijak nepřekáží, není třeba se znepokojovat, v opačném případě Vám jí mohu vyříznout.

S pozdravem

MUDr. Josef Reiter