Komenského 533, Kostelec nad Orlicí
Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tohoto "lékaře" výrazně nedoporučuji. Mému velmi blízkému příbuznému "operoval" karpální tunely na obou rukách, v obou případech se tento člověk nedokázal trefit na místo, které mělo být operováno a pacient trpí již půl ročními bolestmi - byl nucen přistoupit k reoperaci na specializovaném pracovišti, jelikož došlo k výraznému utlačení nervu, zánětu v celé ruce a horečnatým stavům. Doktor, který reoperaci prováděl, se nestačil divit.

bravo pane doktore

K panu doktorovi chodím již pěkných pár let a nevyměnil bych ho. Naprosto mi vyhovuje i nutnost se na vyšetření objednat, čímž se vyhnu dlouhému sezení v čekárně. Za panem doktorem jsem do Kostelce dojížděl z 5 kilometrů vzdálené vesnice, dojíždím za ním i teď, když to mám téměř 300 km. Odborníka se smyslem pro humor a s pochopením, že když je člověk sportovec, tak by jím chtěl zůstat, i když jeho pohybový aparát je zralý tak akorát na procházky v parku..... Snaží se najít řešení, i opakovaně, když to holt na poprvé nevyjde. Panu doktorovi děkuji a všem bych ho doporučil ! Honza V.

Výborný milý lékař se smyslem pro humor. Po jeho chirurgických zákrocích není vidět ani jizvička.