Ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedická ambulance
Mírové náměstí 89, Týniště nad Orlicí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

U mne velmi dobrý za rozpoznání skutečných obtížích a vyslání k příslušnému specialistovi, který potvrdil podezření pana doktora.

co dodat nic !!!!!!!!! pana mudr si vážím

Pane doktore jste jednička,
díky za perfektní operaci. Zase můžu bez bolestí sportovat.
L.S.

Před lety jsem byla spokojená s péčí pana doktora Otavy při léčbě mé dcery. V současné době jsem byla velmi zklamaná přístupem. Vyšetření mé maminky probíhalo přes oblečení, ač měla velké bolesti nohy. Jiný lékař konstatoval artrózu III. stupně a došlo tak k zanedbání léčby. Po operaci jsme žádaly léky, které mamince doporučili v nemocnici, avšak pan doktor nám nevyhověl s odůvodněním, že má vyčerpaný limit. Na můj dotaz, proč tyto léky předepisuje určitým lidem a pro maminku je nemá, mi nedokázal odpovědět. Bylo to tedy o protekci?

velice ochotný a přívětivý

Ten nej, vždy mi pomohl.

Znám pana doktora Otavu velmi dlouho, snad celej život. Ač již dávno bydlím v Praze, se všemi problémy jezdím stále za Pepou Otavou. A vlastně celá naše rodina. A jestli někdo závidí panu doktorovi, že si umí vydělat peníze tak zkuste pracovat jako on. Pro něho nemá den 24 hodin a týden 7 dní.
Vás paní Jarko chápu. I já občas hledám vinu v jinejch. Sebekritika by neškodila. A jestli Vám opravdu řekl, že na vrozenou vadu už asi nic nepomůže tak má pravdu. Je to čestný muž a výborný lékař. Mluví a jedná narovinu.

2x jsem byl operován na klinice. Teprve díky zákroku pana doktora mohu opět sportovat a vrátil jsem se k fotbálku. Díky.

Neznám kvalitnějšího lékaře s lidským přístupem k nemocným. Nenechá se balamutit simulanty paní Jarko. Každý se musí starat o své zdraví především sám. Já chodím na kontroly pravidelně i se svými dětmi a zlepšení jejich stavu je pro mě rozhodující.
A pan Julínek, toho skutečně nemůže mít rád nikdo, snad jen Vy jako skálopevná Odéesačka.
Zabývejte se tím, jak pan doktor pomáhá nemocným a ne tím jestli Vám nenapsal nějaký posudek, který by určitě Váš zdravotní stav nezlepšil a možná jen pomohl na nějakých výhodách Vaší peněžence. A jestli má vyděláno? Každý chodí do práce aby si vydělal, Vy ne?
No asi ne, když sháníte jen potvrzení.
Rozdíl je snad v tom, že on pomáhá lidem a práce ho baví. Vy jste zjevně zapšklá a na to Vám žádný doktor nepomůže.
Vydržte pane doktore a jen tak dál.

Nemůžu si pomoci, ale tento ortoped patří mezi ty nejlepší v celém kraji. S jeho službami jsem nadmíru spokojen a jen ho můžu vřele doporučit.