Praktický lékař Více

Bystřice nad Pernštejnem 1 adresa

MUDr. Josef Melník

Práce všeobecného praktického lékaře mě baví, protože je velice rozmanitá a snoubí se v ní každodenní péče o registrované pacienty ve smyslu léčby jej...

• všeobecný praktický lékař

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Josef Melník? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám sinus pilonidalis rád bych si ho nechal chirurgicky odstranit, ale nevím, jak dlouho bude trvat rekonvalescence, hlavně z časových důvodů kvůli práci. Zajímá mě hlavně dopad na běžné fungování po propuštění z nemocnice. Jak dlouho nebudu moci sedět, či sportovat atd. Děkuji za odpověd

Dobrý den, pobyt v nemocnici cca 1 týden, poté ještě 14 dní klidový režim, celkově minimálně 1 měsíc PN.

MUDr. Josef Melník

Dobrý den, v týdnu jsem si byla u praktického lékaře pro neschopenku z důvodu střevních potíží. Lékař mě objednal na výtěr. Střevní potíže přes víkend ustoupily. Je možné výtěr odmítnout? Děkuji za odpověď.

Samozřejmě, odmítnout můžete cokoliv - na to máte právo, jste svéprávný člověk. Pokud potíže toho času nejsou, je zbytečné výtěr absolvovat.