Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař chirurgie
Školní 390, Jablunkov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Pan doktor je sympaticky.mily a prijemny na pacienty. Jeho odborne kvality jsou plne na vysi. Timto dekuji za prikladnou peci pri mem zdravotnim stavu.V pripadnem problemu ho urcite vyhledam opet . Pacient Hajek Petr.

člověk na vysoké odborné úrovni velmi inteligentní,přitom skromného vystupování.

Ověřený profil

Panu doktorovi Matlochovi náleží to nejvyšší ocenění. Je špičkovým chirurgem, odborníkem na svém místě. Díky němu proběhla má operace úspěšně a pokud v budoucnu nastanou opět nějaké zdravotní problémy, mé kroky budou směřovat přímo do jeho ordinace. Sice je natolik vytížený, že na sáhodlouhé diskuze a vysvětlování nemá časový prostor, ale to je vzhledem k jeho odborným kvalitám zanedbatelný detail. Je sice věcný, stručný, ale výstižný. Má k pacientům velmi příjemné vystupování. Děkuji mnohokrát za péči. Spokojená pacientka

Ověřený profil

kdyby všichni lékaři byli jako mudr.Matloch. Kapacita,nejlepší lékář široko daleko, vzorný příklad pro všechny lékaře.Naprostá špička,vynikající lékař.

K

Ve svých, téměř 60. letech mám poprvé v životě zlomeninu. Přístup pana doktora je příkladný a a díky jemu není zlomený kotník pro mne špatnou životní zkušeností.

J

Jsem velice spokojená s přístupem pana doktora. Vřele doporučuji, Jurištová Zuzana z Bocanovic

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti