MUDr.

Josef Maček

Diagnostik

Kontaktní informace

• Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Problémy s akné

Pan doktor Maček je výborný lékař i člověk. Ví, co dělá, a opravdu problematice rozumí. Myslela jsem si, že se akné už nikdy nezbavím, ale nakonec se povedlo a jsem panu Mačkovi neskutečně vděčná. Jen doporučuji :)

• Diagnostici poblíž Otrokovice

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Problémy s akné

• Téměr rok jsem se potýkala s nespavostí a to tak, že jsem spala denně max 1-2 hodiny, už jsem skoro nechtěla žít. U lékařů, které jsem navštívila, jsem dostala recept buď na hypnotika nebo antidepresiva. Náhodou jsem dostala kontakt na pana doktora Mačka. Nejela jsem za ním s žádnou velkou důvěrou, spíš tak, že "ještě zkusím tohle a pak jdu do antidepresiv". Měla bych se za to teď spíš omluvit. Zjistil příčinu, dostala jsem přírodní léky a od druhého dne, co jsem se od něho vrátila, spím. Děkuji.

• H

Na doktora Mačeka nedám dopustiť.Doslova ma vrátil do života. Je to lekár nielen rozumom ale aj s veľkým srdcom.Dokáže pomôcť tam, kde už klasická medicína zlyhala. Môžem ho vrelo odporúčať každému kto potrebuje pomoc.

• Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru a ne jenom to i jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, kde si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc.

• pan doktor macek je dle meho soudu jeden z nejlepsich lekaru ve sve odbornosti dekuji za nej i moje rodina

• Pan maček vždy pomůže na 100%.je to výborný doktor, vý o čem mluvý.pan doktor je nevyjádřitelně výborný.takového výjmečného doktora jen tak nikde nenajdete.také je příjemný a vždy výjde vztříc.

• Ano, Mudr Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě.
      Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohly. U Mudra Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od Mudra Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla.(Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let).
      Mudra Mačka můžu jen doporučit. Kontakt na něj: www.oberon-medicina.cz

• Lidsky přístup, profesional, najde vzdy pricinu vasich problemu ,mohu jen doporucit.Cena primerena.Pokud se vam zda velka zajedte si za jinym a protoci se vam panenky :-)(treba Praha apod.)Ale nevim jestli najdete u jineho tyhle lecebne kvality.

• Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená.Mnohokrát pomohl mě i mé rodině a známým.Co se týče peněz,pro někoho se to může zdát finančně náročné ale kontroly nejsou tak časté aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit.Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit!Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský.

• Vynikající,zkušený lékař.

Jste tento lékař?