MUDr.

Josef Maček

Kontaktní informace

• E
    Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Chronické problémy

Poprvé jsem ho navštívila kvůli dlouhotrvajícím velkým problémům se žaludkem, kdy už jsem zhubla 10 kg. Čím více mě lékaři léčili tím mi bylo hůře. Šla jsem k němu jen na naléhání rodiny, říkala jsem si "škoda peněz", absolutně jsem mu nevěřila. Avšak už ve dveřích, když jsme se pozdravili mi řekl: "Paní, Vy máte zánět žaludku." Nevím, jak to poznal. Dal mi čaj "Stříbro", dosti odporný, ale za pár dní se mi velmi ulevilo a čaj mě vyléčil, na kontrole to ještě pan doktor doladil bylinnými tabletami "Utišení větrné bouře". Takže vzhledem k mojí nedůvěře si myslím, že to nemohlo fungovat jako placebo. Příště jsem přišla se svědivými fleky na lýtkách, které mi kožní lékařka půl roku léčila jako ekzém z žilní nedostatečnosti. Nakonec mi řekla, že se toho nezbavím. Mudr. Maček mi řekl, že je to plíseň, předepsal mi čaje a hned po prvním čaji přestalo úporné svědění a během dvou měsíců nebylo po skvrnách ani památky. Posledně jsem za ním přišla, že jsem prakticky neustále nemocná, trpím infekty dýchacích cest a několikrát po sobě mi v průběhu roku a to dokonce i v létě našli v krvi chřipku A. Že se vždy 3 týdny léčím, týden jsem zdravá a vše se opakuje. Už jsem byla úplně fyzicky vyčerpaná, už mi dělala problém chůze po rovině, jak mě všechny svaly na nohou bolely a nezvládala jsem dýchat. Opět mi dal čaje a už asi po 4 čajích mě přešla únava a za celý měsíc, co už ty čaje piju jsem ani jednou nebyla nemocná, což je zázrak. A to ty čaje budu pít ještě 2 měsíce. Takže poprvé to určitě jako placebo nefungovalo, protože jsem tomu nevěřila. Myslím, že jako placebo to nefunguje ani teď, myslím, že ty správné byliny opravdu fungují a MUDr. Maček je borec, protože vždy pozná, co člověku je, poradí mu a naordinuje čaje nebo bylinné tablety, které vždy zaberou - tedy aspoň mně.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lucie Kudrnová
    Lucie Kudrnová
    Otrokovice

Ljuba Stránská
    Ljuba Stránská
    Praktický lékař, Diagnostik
    Dolní 247, Kvasice
    s pani doktorkou jsem velmi spokojena.vzdy me ochotne poradi a chodime k ni cela rodina a nemenili by jsme.je to… Více

Lenka Podrazká
    Lenka Podrazká
    tř. Tomáše Bati 5135, Zlín

Markéta Muchová
    Markéta Muchová
    Fyzioterapeut, Diagnostik
    Schodová 2, Brno
    Markéta mi velmi pomohla, oceňuji její profesionální a milý "lidský" přístup. Pravděpodobně v sobě najdu dost odvahy,… Více

Pavel Zrubek
    Pavel Zrubek
    Fyzioterapeut, Diagnostik, Dietolog
    Masarykova 37,, Brno
    Lékaře mi vyhledala dcera přes internet, protože jsem již déle jak 30 let trpěla bolestmi v bederní části páteře.… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• E
      Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Chronické problémy

• Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Problémy s akné

Pan doktor Maček je výborný lékař i člověk. Ví, co dělá, a opravdu problematice rozumí. Myslela jsem si, že se akné už nikdy nezbavím, ale nakonec se povedlo a jsem panu Mačkovi neskutečně vděčná. Jen doporučuji :)

• Téměr rok jsem se potýkala s nespavostí a to tak, že jsem spala denně max 1-2 hodiny, už jsem skoro nechtěla žít. U lékařů, které jsem navštívila, jsem dostala recept buď na hypnotika nebo antidepresiva. Náhodou jsem dostala kontakt na pana doktora Mačka. Nejela jsem za ním s žádnou velkou důvěrou, spíš tak, že "ještě zkusím tohle a pak jdu do antidepresiv". Měla bych se za to teď spíš omluvit. Zjistil příčinu, dostala jsem přírodní léky a od druhého dne, co jsem se od něho vrátila, spím. Děkuji.

• H

Na doktora Mačeka nedám dopustiť.Doslova ma vrátil do života. Je to lekár nielen rozumom ale aj s veľkým srdcom.Dokáže pomôcť tam, kde už klasická medicína zlyhala. Môžem ho vrelo odporúčať každému kto potrebuje pomoc.

• S

Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru a ne jenom to i jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, kde si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc.

• P

pan doktor macek je dle meho soudu jeden z nejlepsich lekaru ve sve odbornosti dekuji za nej i moje rodina

• B

Pan maček vždy pomůže na 100%.je to výborný doktor, vý o čem mluvý.pan doktor je nevyjádřitelně výborný.takového výjmečného doktora jen tak nikde nenajdete.také je příjemný a vždy výjde vztříc.

• Ano, Mudr Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě.
      Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohly. U Mudra Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od Mudra Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla.(Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let).
      Mudra Mačka můžu jen doporučit. Kontakt na něj: www.oberon-medicina.cz

• Lidsky přístup, profesional, najde vzdy pricinu vasich problemu ,mohu jen doporucit.Cena primerena.Pokud se vam zda velka zajedte si za jinym a protoci se vam panenky :-)(treba Praha apod.)Ale nevim jestli najdete u jineho tyhle lecebne kvality.

• Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená.Mnohokrát pomohl mě i mé rodině a známým.Co se týče peněz,pro někoho se to může zdát finančně náročné ale kontroly nejsou tak časté aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit.Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit!Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský.