MUDr.

Josef Maček

Diagnostik

13 názorů

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Problémy s akné

  Pan doktor Maček je výborný lékař i člověk. Ví, co dělá, a opravdu problematice rozumí. Myslela jsem si, že se akné už nikdy nezbavím, ale nakonec se povedlo a jsem panu Mačkovi neskutečně vděčná. Jen doporučuji :)

 • Diagnostici poblíž Otrokovice

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

  Hodnocení pacientů

  Přidejte vlastní názor
  5

  Obecné skóre
  13 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Umístění: Správní budova BARUM CONTINENTALSlužby: Problémy s akné

   Pan doktor Maček je výborný lékař i člověk. Ví, co dělá, a opravdu problematice rozumí. Myslela jsem si, že se akné už nikdy nezbavím, ale nakonec se povedlo a jsem panu Mačkovi neskutečně vděčná. Jen doporučuji :)

  • Téměr rok jsem se potýkala s nespavostí a to tak, že jsem spala denně max 1-2 hodiny, už jsem skoro nechtěla žít. U lékařů, které jsem navštívila, jsem dostala recept buď na hypnotika nebo antidepresiva. Náhodou jsem dostala kontakt na pana doktora Mačka. Nejela jsem za ním s žádnou velkou důvěrou, spíš tak, že "ještě zkusím tohle a pak jdu do antidepresiv". Měla bych se za to teď spíš omluvit. Zjistil příčinu, dostala jsem přírodní léky a od druhého dne, co jsem se od něho vrátila, spím. Děkuji.

  • H

   Na doktora Mačeka nedám dopustiť.Doslova ma vrátil do života. Je to lekár nielen rozumom ale aj s veľkým srdcom.Dokáže pomôcť tam, kde už klasická medicína zlyhala. Môžem ho vrelo odporúčať každému kto potrebuje pomoc.

  • Dle mého názoru je pan doktor Maček nejlepším lékařem ve svém oboru a ne jenom to i jako člověk je vstřícný, lidský a má pochopení. Navštěvuji ho již několik let a vždy mi při mých potížích pomohl, kde si jiní lékaři nevěděli rady. Pana doktora si velmi vážím a jsem vděčná za jeho pomoc.

  • pan doktor macek je dle meho soudu jeden z nejlepsich lekaru ve sve odbornosti dekuji za nej i moje rodina

  • Pan maček vždy pomůže na 100%.je to výborný doktor, vý o čem mluvý.pan doktor je nevyjádřitelně výborný.takového výjmečného doktora jen tak nikde nenajdete.také je příjemný a vždy výjde vztříc.

  • Ano, Mudr Josef Maček je vynikající lékař a specialista. Říká se o něm, že je největším odborníkem v ČR co se týká neplodnosti žen. Mimo to slaví úspěchy v léčbě akné, depresí, lupénky, migrény atd. Nemyslím si, že jeho ceny jsou vyšší. Naopak jsem přesvědčena o tom, že cena odpovídá kvalitě.
   Pro srovnání: léčba neplodnosti moji známou, která žije v zahraničí, vyšla na několik desítek tisíc korun a stejně jí nepomohly. U Mudra Mačka zaplatila jen pár stovek korun a do několika minut se dozvěděla pravou příčinu. Odebírala od Mudra Mačka produkty na posilnění orgánů a do 3 měsíců otěhotněla.(Mimochodem pokoušela se o dítě 7 let).
   Mudra Mačka můžu jen doporučit. Kontakt na něj: www.oberon-medicina.cz

  • Lidsky přístup, profesional, najde vzdy pricinu vasich problemu ,mohu jen doporucit.Cena primerena.Pokud se vam zda velka zajedte si za jinym a protoci se vam panenky :-)(treba Praha apod.)Ale nevim jestli najdete u jineho tyhle lecebne kvality.

  • Pana doktora Mačka znám řadu let a jsem s ním maximálně spokojená.Mnohokrát pomohl mě i mé rodině a známým.Co se týče peněz,pro někoho se to může zdát finančně náročné ale kontroly nejsou tak časté aby si to člověk nemohl 3 krát do roka dovolit.Zvlášť když opravdu dokáže pomoct a problém vyřešit!Ve svém oboru je vynikající a jeho přístup velmi lidský.

  • Vynikající,zkušený lékař.

  Jste tento lékař?

  0

  Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Převezměte jej