Josef Kučera, zubař Svitavy

MUDr. Josef Kučera

Zubař Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hraniční 9, Svitavy
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Dobrý den,

Nepatřím mezi ten okruh lidí, kteří jen kritizují a hledají na všem a na všech chyby.

Nicméně, pan doktor Kučera je dle mého názoru velmi špatný lékař, který má nejen zastaralé lékařské postupy a co více, neřeší akutní problém. Několik let mám problémy s krvácením dásní a ani má stará lékařka nic neřešila a tak jsem přešla k panu doktorovi z nadějí, že semnou a mou ústní dutinou bude dělat "pořádek" Opak byl pravdou. Nejen, že mě pan doktor při akutní bolesti zubu poslal domů s tím, že si mám zjisti, který zub přesně bolí. Dobře víme, že když zub bolí hodně, tak se bolest rozprostírá po celé oblasti. Každopádně mě poslal domů, aniž by se mi do úst podíval. Mé dásna se zhoršovala čím dál více a dokonce se mi začaly odchlipovat dásně od zubu. I tento zdravotní stav nikterak neřešil a říkal, že je to asi z léků, které beru (asi) a že si mám čistit zuby. Samozřejmě, že si zuby čistím několikrát denně + ústní vody a žádný pokrok. Ba naopak! Pohled do ústní dutiny mě donutil změnit lékaře a ten ihned zahájil léčbu. Po 14 dnech se dásna začínají hojit a výsledek je znát.

Využila jsem tuto možnost hodnocení a sdělit Vám, jaký jsem měla s p.doktorem zážitky. Je na Vás, jak se rozhodnete, ale dávejte si pozor. Zuby máme jen jedny a já málem o ně přišla a ještě zdaleka nemám vyhráno!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Nejlepsi dentista, jsem velice spokojena, a za jeho trpelivost mu
dekuji...Doporucuji i ostatnim pacientum, co maji problemy se zuby.


J

Pan doktor je lékařem na svém místě.Velice vstřícný a neni mu zatěžko poradit i po telefonu.V ordinaci je příjemná atmosféra.


J

Nemám s lékařem žádné problémy.Naopak moje zuby před několika lety zachránil.Vždy je vstřícný.Neodmítne poradit i po telefonu.


P

Doktor Kučera se mi jeví jako velmi dobrý stomatolog. Celá naše rodina je u něj registrována. Má o pacienta zájem, velmi nerad zuby trhá, snaží se je zachránit. I poplatky za různé výkony proti jiným zubařům má přijatelné.


V

Jsem nepořádný pacient,který si nezaslouží trpělivost tohoto lékaře.Jsem dlouhodobě nemocen a léčím se na různých specializovaných odděleních.Podcenil jsem stomatologickou péči doktora Kučery a on mne po několika létech opět začal odborně léčit.Moc mu děkuji a doporučuji ho i ostetním pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti