Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie
Švermova 363, Polička

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Nejlepší dr.jakeho znám.Odbornik, který umí pomoci,poradit,pohladit na duši.Proste jednička ve svém oboru.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie Jiný

Pan doktor je člověk na pravém místě a ví co dělá. Jeden z nejlepších co jsem od mého dětství měla. Mám jen obavu o to, že až tihle doktoři půjdou do důchodu, ti mladí už budou umět jen číst na googlu.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

Pana doktora navstevuji s miminkem kvuli kyclim. Prijemny a profesionalni clovek. Kstastrofalni je ovsem cekaci doba (2- 3 hodiny : upresnuji ze jsme byli pokazde objednani )a take absence jakekoliv moznosti dite prebalit

doporučuji, profesionál a skvělý člověk

Dobrý den, já s MUDr. Kubešem bohužel nemám dobrou zkušenost, vůbec na mě nazapůsobil jako profesionál a nezískala jsem k němu bohužel žádnou důvěru. Svého špičkového ortopeda mám daleko z místa bydliště, proto jsem akutně při poranění kolene navštívila právě MUDr. Kubeše a vím, že bych k němu již nikdy nešla. Koleno mám naplněné výpotkem, oteklé a bolestivé,nemohu ho ohnout, ale podle pana doktora s tím nic nemám!!! Napsal mi RHB a byl se mnou vyřízený hned! Takže mi vlastně vůbec nepomohl a mohla jsem jít. Jsem velice zklamaná a zoufalá.

Milý a zábavný člověk, zasměji se s ním, ovšem jako operatér zcela selhává. V mém případě mi s úsměvem oznámil že operace se nezdařila, a že se s částí (neuvádím radši přesnou část)končetiny "možná" nebude dát hýbat... Mě to teda moc k smíchu nepřišlo, vzhledem k mému povolání docela problém... s onou částí končetiny sice trochu pohybuju- ne moc, ale veškerá citlivost jako na druhé straně chybí. Mám ho ráda, je to opravdu skvělý člověk, ale operaci si příště s chutí rozmyslím!!

K tomuto lékaři jezdím za Svitav již hafo let a přetáhla jsem i manžela.Dokonce jsem kvůli němu změnila i zdravotní pojištovnu,protože s tou mojí měl problémy.Je lepší dobrý doktor,než nejlepší pojištovna.A to Kubeš je!!!Jen mě štve ta organizace při objednávání a braní pacientů,šlo by to udělat bez křečí a čekání.Ale sestřička by musela zapnout motory.

Pan doktor Kubeš je špička ve svém oboru. Několikrát jsem navštívila pana doktora a vždy mi pomohl. Je skoro pravidlem že čím větší je odborník tím je skromnější . U pana doktora Kubeše to platí na 100procent. Jen více takových odborníků.

Je to odborník,velice slušné jednání.Už několikrát mě operoval a důvěřuju mu.A hlavně mi pomohl,hýbu nohou i rukou.

velmi dobrý ortoped doporučuji.