Josef Kořínek, praktický lékař Jiříkov

MUDr. Josef Kořínek

Uložit

Praktický lékař Více

19 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Březinova 730, Jiříkov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Za mě velmi dobrý doktor, úplně zbožňuji ty jeho narážky a připomínky.. Má ostřejší projev ale kdo to chápe tak se dobře zasměje i když třeba do smíchu úplně není.. Vždy, když jsem potřeboval tak pomohl, diagnostiku zvládá na 100% myslím si.. A že má občas špatnou náladu, ani se nedivím, myslím si že má starostí taky plnou hlavu.. Ale to hlavní pro mě je že se tam člověk zasměje a ještě pomůže a poradí.. Je opravdu dobrej..


J
Ověřeny pacient

Když jsem potřeboval,vždy pomohl..Když myslel,že nemůže pomoci,řekl to na rovinu..Když byl hubatý,narazil ale nebyl mstivý..Zkrátka vesnický doktor,ale dobrý diagnostik...


L
Ověřeny pacient

Stara se o celou mou rodinu a pomahal i me mamince i kdyz nepatrila do jeho "rajonu". A ja na nej zvolila metodu " Na hruby pytel hruba zaplata". Funguje. Jsem a budu mu vdecna a verim mu. Je to machr.


L
Ověřeny pacient

Výborný zkušený diagnostik, mnohokrát napravoval škody po jiných doktorech, kteří nebyli schopni diagnózu určit (vlastní zkušenost např. v Praze Krči). Vyžaduje spolupráci pacienta. Arogantní pacienti bez lékařského vzdělání, kteří podle jejich názoru ví nejlépe jak by je měl léčit, na moc pochopení nenarazí. Bezcitnost? To opravdu ne, ale vůči aroganci a hlouposti, která někomu může zničit zdraví, tolerantní příliš není.


G
Ověřeny pacient

TO NENÍ DOKTOR. JENOM PRÁŠKY A PRÁŠKY. NEPŘÍJEMNEJ A RÁD DĚLÁ NASCHVÁLY. NEDODRŽUJE ORDINAČNÍ DOBU. ŽÁDNÝ PROBLÉM NESMÍTE MÍT. JE TO BEZCITNEJ HAJZL!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Kvalitní diagnostik s papulkou ostřejší co na srdci to na jazyku,náladový? :-) to může být každý z nás,ale svou práci odvádí kvalitně já jsem spokojená díky pane doktore


kvalitní diagnostik


je to bezva doktor,vše vysvětlí tak jak mu "zobák"narostl,takže tomu každý rozumí.jinak skvělý diagnostik,který nikde neodmítne pomoci.


Super doktor!


Super diagnostik, vždy podá pomocnou ruku...Bez těch keciček a připomínek okolo by to lidičky přeci nebyl on. Dííííky doktore:-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti