Ord. praktického lékaře pro dospělé
Březinova 730, Jiříkov

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Nemoc

Za mě velmi dobrý doktor, úplně zbožňuji ty jeho narážky a připomínky.. Má ostřejší projev ale kdo to chápe tak se dobře zasměje i když třeba do smíchu úplně není.. Vždy, když jsem potřeboval tak pomohl, diagnostiku zvládá na 100% myslím si.. A že má občas špatnou náladu, ani se nedivím, myslím si že má starostí taky plnou hlavu.. Ale to hlavní pro mě je že se tam člověk zasměje a ještě pomůže a poradí.. Je opravdu dobrej..

Když jsem potřeboval,vždy pomohl..Když myslel,že nemůže pomoci,řekl to na rovinu..Když byl hubatý,narazil ale nebyl mstivý..Zkrátka vesnický doktor,ale dobrý diagnostik...

Stara se o celou mou rodinu a pomahal i me mamince i kdyz nepatrila do jeho "rajonu". A ja na nej zvolila metodu " Na hruby pytel hruba zaplata". Funguje. Jsem a budu mu vdecna a verim mu. Je to machr.

Výborný zkušený diagnostik, mnohokrát napravoval škody po jiných doktorech, kteří nebyli schopni diagnózu určit (vlastní zkušenost např. v Praze Krči). Vyžaduje spolupráci pacienta. Arogantní pacienti bez lékařského vzdělání, kteří podle jejich názoru ví nejlépe jak by je měl léčit, na moc pochopení nenarazí. Bezcitnost? To opravdu ne, ale vůči aroganci a hlouposti, která někomu může zničit zdraví, tolerantní příliš není.

TO NENÍ DOKTOR. JENOM PRÁŠKY A PRÁŠKY. NEPŘÍJEMNEJ A RÁD DĚLÁ NASCHVÁLY. NEDODRŽUJE ORDINAČNÍ DOBU. ŽÁDNÝ PROBLÉM NESMÍTE MÍT. JE TO BEZCITNEJ HAJZL!

Kvalitní diagnostik s papulkou ostřejší co na srdci to na jazyku,náladový? :-) to může být každý z nás,ale svou práci odvádí kvalitně já jsem spokojená díky pane doktore

kvalitní diagnostik

je to bezva doktor,vše vysvětlí tak jak mu "zobák"narostl,takže tomu každý rozumí.jinak skvělý diagnostik,který nikde neodmítne pomoci.

Super doktor!

Super diagnostik, vždy podá pomocnou ruku...Bez těch keciček a připomínek okolo by to lidičky přeci nebyl on. Dííííky doktore:-)