Ord. praktického lékaře pro dospělé
Náměstí Dobrovského 495/22, Rumburk

Mudr Kořínek je výborný lékař a špičkový diagnostik,navíc má pro pacienty pochopení a snaží se pomoci

Můj názor je takový,že pan doktor Kořínek je velmi dobrý doktor.Vyslechne vás a snaží se vám opravdu pomoci,vřele doporučuji.Radiměřská

Můj bývalí lékař mudr. Pecha mne odbyl s tím že jsem hypochondr.Na doporučení své kamarádky jsem navštívila pana mudr. Kořínka který rozpoznal a okamžitě stanovil diagnozu zápal plic a další zdravotní potíže.Přístup k lidem má velmi pozitvní,alespoň co se týče mé osoby.Co mne opravdu mile potěšilo,když po mém vstupu ordinace p.mudr Kořínek povstal ze židle a podal mi ruku.Myslím si že to je jev k navázaní dobrého vztahu mezi lékařem a pacientem a dle mého názoru by to tak mělo fungovat všude jinde.I přestože to byla teprve má první návštěva..mám z pana doktora příjemný pocit a myslím že nebudu mít v budoucnu
důvod být nespokojená.

L.Malá 35let

Když přišel v roce 2005 do Rumburk by dobrý a moc mně pomohl,ale teď je to arogantní nafoukaný MUDr.Když jsem muřekl že mně na komisi neposlal papíry tak my řekl že ho to nezajíma,začal na mně bzdůvodně řvát (je my 57 let) a jediny co pro mně udělal že mně poslal k psichiatrový a vyhodil mně z ordinace.Když za ním přijedeš ani neotevře kartu,nezepta se jak je,dá ti plnou tašku léku a ven.Nic jsem mu neudělal,neurazil ho tak proč je takový.Doktorka na neurochirurgii fakultni nemocnice je pro něj pokoutni bába a nic neumi,všichni jsou blbci jen on je genius asi se narodil s diplomem v ruce.Pro mně je to už jen selský buran a ne doktor,kterého už asi zajimají peníze a ne zdravý lidi.Pryč od něj.

Souhlasím u MUDr. Kořínka nesmíte lhát. Vždy to pozná a dotyčný má po žížalkách. Pokud přijdete s problémema řeknete to na rovinu, nikdy Vás neodmítne a vždy najde nějaké řešení. Nesmíte toho ale zneužívat. Když s ním jak se říká vyčůráte a on na to přijde, končíte.

Pan Kořínek vždycky pozná.. jestli kecám nebo je to opravdu zlé :O) ...
Nebýt jeho zřejmě bych tu nebyla :O)
Pana Kořínka mi kdysi doporučil můj expřítel a od té doby
k němu chodím a nemůžu si stěžovat :O)

Nedám na pana doktora dopustit, moc mi několikrát pomohl, když mi bylo nejhůř!

Když jsem lhala, poznal to a vyhodil mě. Když mi bylo opravdu ouvej, taky to poznal a pomohl!
Vážím si pana Dr. J. Kořínka