Tyršova 737, Rakovník
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Pan doktor je příjemný, ale spíše si s vámi více pokecá než aby vás vyléčil. Pokud ovšem nemáte chřipku, to jediný asi ví, jak léčit :-)

Pan doktor je pohodář, já jsem s ními nikdy neměla problém, ale také jsem nikdy neřešila nic závažnějšího než chřipku. Sestřička je super.

W

Mudr Hůla je ochotný, a vždycky poradí/pomůže, i sestřička je super a vždy s úsměvem.

Pan doktor má velmi lidský přístup, pacienta vyslechne, poradí a nemáte u něj pocit, že tam jste jaksi navíc. Nikdy jsem neměla naštěstí závažnější problém, takže mohu doporučit.

Jsem velice spokojená s jeho přístupem i péčí o pacienty

Je to prostě člověk na svém místě.Návštěva u něj mne vždy těší,protože má velmi přátelské vystupování a člověk si nepřipadá jako v ordinaci

Pan doktor Hula je velmi dobry lekar. Syn byl lecen na alergii a celou zimu strasnym zpusobem prokaslal. Odborna lekarka v Beroune nas porad peskovala, ze nebere leky a ze nevim, kolik leku nam doma presne zbyva atd. Uz jsem byla pomerne zoufala, tak jsme zasli k p. doktorovi Hulovi. Syna prohledl a rekl, ze by to mohlo byt astma a at zkusim nejakou jinou alergologii. Nakonec nam na alergologii na Homolce potvrdili, ze je to astma a zadnou alegii syn prakticky nemel. Nyni po par letech brani leku je prakticky bez astma a bez leku. Sama mam dr. Hulu jako praktickeho lekare a nemam problem. Vzdy se snazi najit vhodne leky, neboji se zmenit lecbu, nema problem poslat ke specialistovi. A ma vyhdnou pracovni dobu i pro lidi, kteri chodi do prace:) - ve ctvrtek ordinuje az do 18.00. Sestricka je bezvadna.

Pan doktor mne léčí již témšř dvacet let, bez problémů, vždy se snaží najít cestu , pomoc, doporučí k odborníkům, má lidský přístup. Jen možná sestřička by si neměla brát takové právo být víc doktor než pan doktor, ale pan Dr. Hůla je dobrý lékař.

Mám dobré zkušenosti. Vyslechne, prohlédne, snaží se nic nezanedbat, posílá k odborným lékařům. Opravdu jsem velmi spokojena.

Pan doktor může léčit leda tak chřipku.