MUDr. Josef Haloun

Ortoped Více

České Budějovice 1 adresa

Ortopedická ambulance
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Na všechnu tu chválu tady musim přidat něco naprosto opačného. Problém - dlouhodobě bolavé lokty. Mým koníčkem je (bylo) posilování - celkové - ruce, nohy, břicho, hrudník, fyzička. Již druhým rokem necvičím horní polovinu těla kvůli neustupujícím bolestem v loktech. Doktorova diagnostika? Cituji "Já jsem stejně nikdy neměl tyhle cviky rád, běžte si radši zaplavat, budete silný úplně stejně". Pan doktor ordinuje asi podle toho, jak ON kdysi žil a nežil. Ve zprávě stojí - Vyloučit zatížení HK (asi horních končetin). Čili já vím, že mám v nepořádku zdraví a doktor mi doporučí nepoužívat daný "orgán"? Kdyby mě bolely plíce, tak mi patrně doporučí přestat dýchat?

velice kvalitní ortoped díky jemu mám zase nohu jako za mlada.mnohokrát děkuji.

Velice kvalitní ortoped a chirurg, díky němu "už zase skáču přes kaluže", (endoproteza v r. 2003)

Pane Primáři!Nikdy nezapomenu co jste pro mě udělal!S díky Váš pacient!!!

Včasnou operací vpodstatě zachránil mojí matce život a za to jsem mu vděčna.

Opravdu výborný specialista, kterých je tomto oboru velice málo.

Pan doktor mi při mé 2 návštěvě oznámil že mi může a nemusí věřit že mám bolesti od palce k zápěstí ... tak jsem vyhledala Mudr. Zdeňka Vodičku, který mne musel operovat.