Josef Dvořák, internista Havlíčkův Brod

MUDr. Josef Dvořák

Internista Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod
Interní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

Skvělý lékař, hezký chlap, co jen víc si přát. Doporučuji.


I
Ověřeny pacient

Pan doktor je fajn. Co se tyka jehlicek a diety tak nam vse vysvetlil a rozhodne si nemyslim ze by "schrabnul penize a nic nezodpovedel" Padlo mnoho otazek a vysvetleni. Ja jsem s panem doktorem moc spokojena a uprava jidelnicku mi vyhovuje. A co je dulezite tak to, ze to funguje a citim se dobre. Muzu jen doporucit!! :))


Z

Léčím se u něj a jsem naprosto spokojený, myslím si - odborník, osobně nemám důvod měnit!


J

Reaguji na příspěvek z 1.11.2011. Co se týká akupunktury a dané diety tak mohu jen a jen chválit! Díky jehličkám od pana doktora Dvořáka a rad co se týče diety tak jsem velice spokojená. Řídila jsem se na 95 % danými pokyny, chodila pravidelně cvičit a ubýtek kg byl markantní. Po roce jsem nepřibrala, i když již žádnou dietu nedržím. Hlídám si pouze množství a složení stravy. Každý žadatel o akupunkturu má možnost se MUDr. Dvořáka na cokoli zeptat a on nám vše řádně vysvětlil. Znám spoustu žen a dívek, které se do jeho ordinace vracejí pokud si chtějí ještě svou váhu upravit pomocí akupunktury.


šla jsem za ním s možností hubnutí přes akupunkturní body v uchu. Vůbec se nezajímá pořádně o pacienty, je to jak na běžícím páse, nebo na popravě, frk frk a jděte domů. Sebere prachy a člověk není schopný se ho na něco zeptat v tom fofru.

Jehličky zabodne od oka jen tak. Dá vám dietu která je drastická pro tělo. Je jen o mase a nic jiného nepodporuje.

Nic pořádně nevysvětlí, prostě ....... doktor.


Ověřeny pacient

pan Dvořák je blázen, přišla jsem k němu jako migrenik léčící se od malička. Doufala jsem, že přijde s novým nápadem na zmírnění bolestí hlavy. Bohužel realita byla strašná. Prvním opravdu velkým zásekem byl jeho vpich akupunkturní jehly do temene hlavy, se kterou mě poslal na vyšetření EEG. Při tomto vyšetření nesmíte mít nic kovového (náušnice, řetízek) ani nalakované vlasy. Poté, když jsem se ho ptala zda-li je normální,že mě jehla v hlavě tlačí a bolí, odpověděl že jistě. Vrcholem byl jeho názor na to, že za mé migrenózní obtíže může antikoncepce (migrenik jsem od malička a se záchvaty se léčím od 4 let). Řekla jsem panu doktorovi sbohem a doufám, že už ho nikdy neuvidím. Jo a mimochodem, na otázky co mám brát místo antikoncepce, abych ve 20 letech nebyla těhotná, mi odpověděl, že nejlepší bude penicilin mezi kolena.


Takového cholerika jako lékaře nikdy.


Super.


Pan primář Dvořák je vynikající lékař, ale doporučila bych mu zklidnit hormon.


K

Neznám lepšího lékaře, primář MUDr. Josef Dvořák je opravdu ten nejlepší internista!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti