tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Poliklinika Škoda

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Naprosto spokojená. Odcházím s pocitem, že jsem v dobrých rukou. Jsem ráda, že jsem opustila minulého lékaře, který chtěl vše řešit operativně, již před cca 10 lety, bez snahy jiné možnosti.

Umístění: Poliklinika Škoda Jiný

Pan doktor Čepelík je podle mě hvězda. Docházela jsem k němu po dobu těhotenství a vždy byl pro mě něco jako oáza klidu. Vše mi trpělivě vysvětlovat, uklidňoval mě když jsem měla obavy a především jeho chování k pacientkám je něco, co se v dnešní době už moc nevidí. Je prostě ohromný. Lituji, že tím, že jsme se odstěhovali jsem přišla o nejlepšího gynekologa, kterého jsem kdy navštívila. Touto cestou bych mu chtěla za všechno poděkovat.

K panu doktorovi chodím již několikátým rokem a každou návštěvou moje sympatie ke kdysi milému a vstřícnému lékaři opadávají. Vždy když mu něco říkám, mám pocit, že mě snad ani neposlouchá a pak mi na stůl vysolí několik letáků s nabídkami /samozřejmě velice tučně placenými/.
Zdá se mi, že peníze jsou pro něj již důležitější než pacientka.

Vystřídala jsem již několik gynekologů a s panem doktorem jsem byla vždy nad míru spokojená. Vždy se dozvím novinky v tomto oboru, vše jednoduše vysvětlí, je milý a příjemný a pomůže. Všem ho mohu jen doporučit. :)

Navštěvuji ordinaci pana doktora již řadu let,a vždy jsem byla spokojena.Vím, že u něj se vždy dozvím o všech novinkách v oboru,nebo se u něj s nimi rovnou setkám,třebaže některé z nich nejsou v současnosti hrazené ze
zdravotního pojištění.Můžu si ale svobodně zvolit,zda chci to hrazené,nebo něco navíc,za to lepší se pak ale platí úplně všude,i u kadeřníka či na kosmetice,nevím,proč se tomu někdo diví. Musím konstatovat,že množství informací, které jsou mi sdělovány, prohlídku od prohlídky narůstá,a mám pocit, že dostávám i víc a víc péče.Mně spíš vadí,co nám teď chystá vláda,to nás bude stát víc,a nikdo se nás neptá,jestli to chceme ,nebo nechceme.

Manželka měla dvě riziková těhotentství a v obou případech se o ni staral MUDr. Čepelík. Žena si péči maximálně chválila, byla pod pravidelným dohledem a nakonec se nám narodily dvě zdravé děti... proti původním očekáváním v termínu. Byl jsem u obou porodů a musím souhlasit s názorem ženy - pan doktor na mě působil velmi klidně a profesionálně a vše probíhalo perfektně.

G

S péčí pana doktora jsem velmi spokojená.Po několika měsících neúspěchu o otěhotnění jsem se svěřila s problémem panu doktorovi a po jeho doporučení, vyšetření a předepsání léku se nám po krátké době zadařilo:-) Během těhotenství mi bylo vždy vše důkladně vysvětleno a jeho vstřícný a lidský přístup mě vždy podpořil, i když jsem měla někdy obavy, jestli vše probíhá jak má. Teď nám zbývá už jen několik posledních týdnů a my se s manželem těšíme na naše miminko. Panu doktorovi plně důveřuji a děkuji mu za jeho přístup.

Velmi jsem si pana doktora vážila jako odborníka,ale poslední dobou se změnil k nepoznání, už není vstřícný, milý, usměvavý, vlastně jsem získala pocit,že neplatím, tak nejsem vítána. Z výborného gynekologa se stal podnikatel.

tento lékař si mě zaregistroval, aniž bych podepsala jakýkoli registraní formulář, pouze jsem se sestry telefonicky tázala, zda přijímají nové pacienty. Mám ted problém s pojištovnou a registrací u gynekologa. Také mi byl účtován na pojištovnu poplatek několik desítek korun za mimimální kontakt s pacientem, domnívám se tedy, že když jsem sestře volala a tázala se na otázku, zodpovězení dotazu si naúčtovali. milé dámy, nechejte si poslat výpis z pojištovny, co všechno si tento lékař účtuje, aniž byste navšítvili jeho ordinaci...

Panu doktorovi dekuji za narozeni me dcery, netreba vic dodavat. Kdyz jsem plna hruzy a strachu lezela na sale a najednou slysela "tak pan doktor Cepelik uz se myje", uplne jsem se uklidnila a s jistotou ze jsem v nejlepsich rukou jsem "porodila" dceru. Navic se mi jako jediny venoval kdyz jsem mela velmi bolestivy zanet prsu pri kojeni, coz jinym pripadalo jako banalita.
T.Kubickova