Palackého 191, Chrudim
Sam. ord. lékaře spec. - urologie

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Určitě je pan doktor velmi dobrý ve svém oboru urologie, bohužel mu trochu schází širší pohled pokud má někdo více zdravotních problémů najednou - včetně těch Uro. Hlášky typu naučte se žít s tím že Vás něco bolí - mi vadí. Měl by rozhodně vyměnit sestru a změnit systém objednávání. Moje manželka přišla s akutní bolestí močového měchýře a byla prakticky vyhozena, že není objednána!

Po včerejší návštěvě mohu jen doporučit. Pan doktor má vysoce profesionální přístup. Vysvětlí srozumitelně i laikovi jeho zdravotní problém a další vyšetření. Vše probíhá v klidu a s úsměvem i když ordinuje pozdě do večera a je jistě unavený. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Panu doktorovi přeji pevné zdraví, ať je stále takový. I.

ahoj.ja mam s p.dr.Cavojcem ty nejlepsi zkusenosti.zoufalej jsem k nemu prisel s problemem casteho moceni i po5minutach,vleklymi zanety moc.trubice,krvi v moci a bolestmi v podbrisku.udelal postupne vsechna mozna vysetreni a zjistil nador moc.mechyre.hned me to vyjednal v Praze a tam mi to odstranili.nastesti byl zatim jen benigni.timto mu moc dekuji.v nem.do me cpali roky ATB,vubec me nevysetrili ac jsem to zadal.asi by me nechali chcipnout.

velice dobrý

Skvělý lékař.Chodila jsem k němu se synkem.Citlivý ,vnímavý,umí vyslechnout..Velmi doporučuji.

léta mě trápí potíže s prostatou, byl jse vyšetřován i léčen u jiných urologů, ale bez efektu, poté jsem dostal tip na dr. Čavojce.Lidský přístup, vysoká úroveň vyšetření-mohu porovnat s jinými pracovišti. Po třetí návštěvě doktor odebráním vzorků zjistil zhoubný nádor prostaty nyní jsem v léčení a věřím, že u toho nejlepšího odborníka. Doporučuji všem.

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
    Moči denně 12x není rozhodně normální
    Doporučuji se objednat k vyšetření na urologii
    S pozdravem Dr.Čavojec

MUDr. Josef Čavojec

Dobrý den
    Nevím zda mate stále cévku pokud ano tak to může byt dráždění od cévky ale nejdůležitější je, že jste v péči urologa, který provede všechna vyšetření a určí i dg a odpovídající léčbu držím palce . Dr.Čavojec

MUDr. Josef Čavojec