Josef Čavojec, urolog Chrudim

MUDr. Josef Čavojec

Urolog Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Palackého 191, Chrudim
Sam. ord. lékaře spec. - urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
R
Ověřeny pacient

Určitě je pan doktor velmi dobrý ve svém oboru urologie, bohužel mu trochu schází širší pohled pokud má někdo více zdravotních problémů najednou - včetně těch Uro. Hlášky typu naučte se žít s tím že Vás něco bolí - mi vadí. Měl by rozhodně vyměnit sestru a změnit systém objednávání. Moje manželka přišla s akutní bolestí močového měchýře a byla prakticky vyhozena, že není objednána!


I
Ověřeny pacient

Po včerejší návštěvě mohu jen doporučit. Pan doktor má vysoce profesionální přístup. Vysvětlí srozumitelně i laikovi jeho zdravotní problém a další vyšetření. Vše probíhá v klidu a s úsměvem i když ordinuje pozdě do večera a je jistě unavený. Dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala. Panu doktorovi přeji pevné zdraví, ať je stále takový. I.


ahoj.ja mam s p.dr.Cavojcem ty nejlepsi zkusenosti.zoufalej jsem k nemu prisel s problemem casteho moceni i po5minutach,vleklymi zanety moc.trubice,krvi v moci a bolestmi v podbrisku.udelal postupne vsechna mozna vysetreni a zjistil nador moc.mechyre.hned me to vyjednal v Praze a tam mi to odstranili.nastesti byl zatim jen benigni.timto mu moc dekuji.v nem.do me cpali roky ATB,vubec me nevysetrili ac jsem to zadal.asi by me nechali chcipnout.


velice dobrý


S

Skvělý lékař.Chodila jsem k němu se synkem.Citlivý ,vnímavý,umí vyslechnout..Velmi doporučuji.


léta mě trápí potíže s prostatou, byl jse vyšetřován i léčen u jiných urologů, ale bez efektu, poté jsem dostal tip na dr. Čavojce.Lidský přístup, vysoká úroveň vyšetření-mohu porovnat s jinými pracovišti. Po třetí návštěvě doktor odebráním vzorků zjistil zhoubný nádor prostaty nyní jsem v léčení a věřím, že u toho nejlepšího odborníka. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Můžu se zeptat zda může mít nějakou spojitost stydlivý močový mechýř s častým močením- např. 8-12x denně, ale většinu dne je sezení a vypiji i 2-3l denně, proto to bude asi tím, že? Nebo by se to mělo nějak řešit? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  Dobrý den
  Moči denně 12x není rozhodně normální
  Doporučuji se objednat k vyšetření na urologii
  S pozdravem Dr.Čavojec

  MUDr. Josef Čavojec

 • Dobrý den, chci se zeptat, ve středu mi teklo hodně krve při močení, vlastně jen krev a žádná moč, byl jsem na urologii, dali mi cévku, krev byla pryč, teď chodím močit do “bažanta” a bolí to, mam pocit že mam plný měchýř jenže nedokážu vymočit vše najednou, jen po troškách, a dnes jsem šel na velkou po 3 dnech, a jak jsem trochu zatlačil tak mi vyteklo trochu krve z penisu, ledviny mam v pořádku, doktoři zatim nevědí co mi je, a docela se začínám bát, prosim pomozte mi.

  Dobrý den
  Nevím zda mate stále cévku pokud ano tak to může byt dráždění od cévky ale nejdůležitější je, že jste v péči urologa, který provede všechna vyšetření a určí i dg a odpovídající léčbu držím palce . Dr.Čavojec

  MUDr. Josef Čavojec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti