Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Havlíčkův Brod

Paní doktorka je úžasná, hodná, vstřícná, nemáte strach zeptat se na jakýkoliv dotaz. Sestřička je už ve dveřích balzám na duši, příjemná, usměvavá, milá. Až jednou skončí, vůbec netuším, kam s dětmi chodit. Děti berou přednostně, sice to netěší dospělé, ale děti se nestačí ani rozkoukat a jsou v ordinaci, takže se nervují co nejméně. Nutno říct, že i tak se dlouho nečeká. Děkuji paní doktorce a sestřičce za to, že tam jsou! Jiráková

Paní doktorka je odbornice na svém místě, naprosto mě zbavila letitých problémů s angínami. Nikdy jsem v její ordinaci neměla pocit, že obtěžuji, všechny dotazy zodpověděla a vždy dobře poradila. Je opravdová odbornice s velmi lidským přístupem. Ať je takových lékařů víc!

Dnes jsem byla s pětiletou dcerou u paní doktorky, která byla skvělá, ochotná, trpělivá. Výborná byla i sestřička. Mám z nich ten nejlepší pocit nejen jako z odborníků, ale i jako z lidí.

Paní doktorka je milá,trpělivá,pečlivá a velice dobrý odborník.Sestra protivná,věčně nervosní,k pacientům se chová nadřazeně.Její práce jí vyloženě nebaví.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti.Je milá, vstřícná,obětavá.Vřele doporučuji.I v mém okolí je dost lidí,kteří si ji chválí.I sestřička je příjemná.

S paní doktorkou Tauberovou jsme vždy velmi spokojení a nejinak tomu bylo i tentokrát. Děkujeme za ochotu s jakou nás přijala (syn měl angínu, teplotu, ležel doma s antibiotiky a přidal se mu k tomu zánět středního ucha). Sestřička nám umožnila "předběhnout" ostatní pacienty a byli jsme vyšetřeni přednostně. Tímto se chci omluvit i ostatním maminkám, které též s dětmi, které měly také teplotu spojenou se zánětem ouška, musely čekat kvůli nám déle. Tuto ordinaci rozhodně mohu doporučit. Děkuji Němcová.

Už s dětmi jsme tuto příjemnou paní doktorku navštěvovali a byli jsme spokojeni a já po včerejší návštěvě také. Je to paní doktorka na svém místě. Děkuji,