Sam. ordinace PL - pro děti a dorost
Pražská 325, Mnichovice

Umístění: Sam. ordinace PL - pro děti a dorost Dětské nemoce, prevence

Paní doktorka je podle mého názoru velmi dobrá, pečlivá, ale zároveň i realistická, nedělá z komára velblouda, což asi někomu vadí. Kvůli stěhování je naší třetí pediatričkou a i ve srovnání s předchozími dvěma vychází velmi dobře - nikdy nic nezanedbala, když jsem udělala botu a zapomněla na kontrolu, stačilo se omluvit a jeli jsme dál. V případě nutnosti poradila při zdravotních potížích i mně. Rozhodně doporučuji.

Osobně jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Vždy se jí podařilo správně diagnostikovat problém, dokonce i tehdy, když jsem ani neměla tušení, že by nějaký mohl být. Nestalo se mi, že by byla nepříjemná, neochotná, zlehčovala zdravotní stav. Právě naopak. Několikrát mě přesvědčila o tom, že je správně na svém místě a že své práci rozumí. Díky tomu jí důvěřuji. Navíc je mi sympatické, že mi nikdy nic nevnucuje, nepodsouvá. Snaží se věc nahlédnout z různých úhlů pohledu. A při volbě léků hledá nejšetrnější, ale nejúčinnější cestu, což mi taky připadá super. V podstatě nemám co kritizovat. I k synovi je vždycky milá.

Vždy zlehčuje situaci. Několikrát nás odmítla poslat ke specialistům s tím, že se jedná o naprostou banalitu vyřešitelnou volně prodejnými léčivy. Jak se později ukázalo, problém byl mimo její kompetenci a nakonec jej stejně musela vyřešit kvalifikovanější osoba. Za naprosto nevhodnou považuji neustálé kritické a pohrdavé komentáře paní doktorky na adresu jiných, specializovaných lékařů (imunolog, dermatolog, dokonce i oční). Je velmi náladová, někdy až hrubá, a s oblibou si vyřizuje osobní záležitosti v průběhu vyšetření. Nedoporučuji se spoléhat na její úsudek, neboť je schopná naznačovat, že dítě simuluje a to přesto, že zmíněný malý simulant má tou dobou vysokou horečku a čepy v krku.

paní doktorka je velmi naladová, pokaždé když se na něco zeptám tak se na mě podívá jako kdybych to měla už dávno vedět. Sama od sebe mi toho moc ke zdraví dítěte neřekne.nedoporučuji

Souhlas se všemi kladnými hodnoceními níže, není co dodat. Snad jen, že se snaží vyhnout předepisování antibiotik na každý kašlíček a rýmičku, což považuji za docela důležité.

Paní doktorka je především velmi dobrá diagnostička, která nic nepodceňuje, ale rozhodně nedělá z komára velblouda. Její profesní kvality jsou vysoké. Velmi vyjímečně se stane, že prostě namá náladu na vybavování se s rodiči, což při pohledu do čekárny musí pochopit každý soudný člověk. V okamžiku, kdy podle ordinančích hodin začíná poradna pro miminka, a 10 minut před jejím začátkem přijde 5 rodičů s nemocnými dětmi, se ani není co divit.
V případě problémů vždy poradila i alternativní řešení, u očkování mi vždy řekla, jaké jsou varianty a vysvětlila negativa a pozitiva jednotlivých vakcín, nikdy nenasazovala atb. zbytečně, nikdy nestrašila, naopak uklidňovala... Neberu to jako zlehčování, protože vím, že v okamžiku, kdy stav ukazoval na opravdu závažný problém, okamžitě jej řešila.
Vím, že obě dvě moje děti jsou v dobrých rukou a že hold není paní doktorka moje kámoška nepovažuji za podstatné.

S paní doktorkou Štolbovou mám velmi špatné zkušennosti. Po nějaké době jsme k ní přestali chodit,protože byla nejenom náladová a nepříjemná,ale i po profesní stránce špatná. Kdykoliv jsem potřebovala s něčím poradit nebo měla nějaký problém s naším miminkem, odkázala mě na literaturu nebo celou problematiku zlehčila. Nakonec jsem se bála i na cokoliv zeptat a neměla jsem k ní žádnou důvěru.

Je moc nepříjemná,neumí se chovat....nejdřív jsem myslela,že má blbej den,ale po drúhé,třetí byla zase nepříjemná.....nedoporučuji!!!!!

Chodila jsem k paní doktorce dost dlouho(několik let),bohužel jsem se setkala s velkou náladovostí,neochotou a celkovým zlehčováním.Záporně hodnotím i medicínské znalosti. Teprve po zkušenosti u jiné lékařky,jsem pochopila jak je důležité,když je s vámi jednáno vlídně a s empatií. Jsem ráda,že už máme jiného lékaře.
Nedoporučuji

Paní doktorka je dle mého názoru člověk na svém místě, k mé holčičce se chová velmi pěkně a profesionálně, nemám s ní žádný problém a myslím, že je možno doporučit.