Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Příšerný přístup k dětem. Na mého, tehdy 6-ti letého syna řvala, ten strachy ani nedýchal. Příště už nás tam nikdo nedostal a přešli jsme k jinému "ušaři". Již tenkrát mi bylo divné, proč je v její čekárně málo pacientů a naproti u druhého ušního plno..... Pak už mi to bylo JASNÉ. Díky, nikdy VÍC...!!!!!

Jako lékařka i člověk na bodu mrazu,sestra je na tom stejně,obě jsou nepříjemné a lékařka dává najevo svou nadřazenost,její léčebný postup je také špatný,museli jsme navšívit jiného lékaře,který musel dlouho napravovat chyby pí.lékařky

Trpím chronickými záněty středního ucha prakticky od narození až do dospělosti. V mých sedmi letech tvrdila, že je to normální, zakázala plavání, nasadila léky, ale obtíže přetrvávaly. Navštívila jsem proto s rodiči kolegu Štencla, který odhalil silné zanedbání léčby, tvorbu polypů, které odchlípávají bubínek, jeho průhlednost a sluch dobrý jen ze 60 procent. Před dvěma lety jsem byla z akutních důvodů u této "lékařky" znovu (prasklý zánět a krev řinoucí se z ucha): můj dojm z ní je ještě horší než do té doby. Arogantní, nepříjemná, urhla se na mě, že to žádný zánět nebyl, a přesto mi nasadila antibiotika na zánětlivá onemocnění. A to bez neschopenky! antibiotika byla dokonalý dryák, po dvou prášcích jsem zkolabovala.
V žádném případě nedoporučuji.