Klinická psychologie
Mánesova 1766/21, Kladno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Velmi špatná zkušenost. Dcreu předala na psychiatrii bez dalších psychoterapie. Kvůli ní se celá léčba zdržela o půl roku.

Umístění: Klinická psychologie výchovné problémy s dcerou

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila tento týden , byla jsem u ní se svojí dcerou.Poprvé v životě jsem poznala úžasného člověka a odborníka na svém místě . Děkuji Irena

Umístění: Klinická psychologie Deprese

K paní Řehůlkové jsem přišla poprvé v patnácti. Jsem dost citlivá a v té době jsem se začala léčit s těžší depresí. Paní doktorka mě vyslechla. V momentech kdy jsem nemluvila a jenom brečela, tak do mě nehučela. Skutečně jsem byla spokojená. Jednou jsme se dostaly k otázce na mou medikaci. Z nějakého důvodu mi prostě moji rodiče nechtěli říct názvy mých léků, abych nešla hledat vedlejší příznaky a prostě abych to neřešila. No takže názvy jsem nevěděla. Paní doktorka se mi dost vysmála, že jsem dětinská a nesamostatná. Já už měla na krajíčku a ona poté zavolala kvůli názvům mojí mámě. Ta jí řekla názvy a potom, co se jí zeptala, že co má doma za dítě, co se neumí o sebe postarat, jí to máma vysvětlila. Paní doktorka se mi stroze omluvila a já jsem odcházela domů v slzách. Po téhle zkušenosti už jsem se nedostavila. S paní doktorkou jsem neměla do té doby problém. Chápu, že každý má někdy špatný den, ale tohle na mě bylo moc.

Pani doktorka je vynikající člověk ve své profesi a syn,byl nadšený že ho konečně někdo pochopil.Horší jsou školy,které na výsledky nekoukají a v tom je kámen úrazu,melou si svoje stím je potřeba něco dělat.Takže opravdu vřele pani dokotorku doporučuji.

Znám paní doktorku už mnoho let a mohu ji jen doporučit :)

Pani doktorka Rehulkova je clovek na svem miste.Pomuze-poradi,se synem bych uz jinam nesla,moc nam pomohla a pomaha.Za vse moc dekujeme

pro pána pode mnou........To je ale blábol.....

Paní dr. je velmi schopná ve svém oboru. Byla jsem u ní zatím jen jednou, ale s mými předchozími zkušenostmi, je paní dr. Řehulková naprosto úplně něco jiného než ti ostatní.. Paní dr. při mé návštěvě byla velmi pozorná a se zaujetím mě poslouchala a tím mi dala najevo, že jí to není ukradené.. Každý odborník na různé lidi zapůsobí jinak. To je ve světě zcela normální, ale trošku mě zarážejí tato hodnocení doktorů všeobecně. Také jsem narazila v životě na odborníky, kteří mi nesedli, ale proč je pak někde za zády pomlouvat a schazovat je v jejich schopnostech?? Doktorům bychom měli přicházet s úctou a hlavně s respetkem.. Člověk si také musí uvědomit to, že ten daný dr. nemůže být každý den ve formě. Doktoři jsou také jenom lidé, kteří si potřebují popovídat a mají stejné potřeby jako my ostatní a nezáleží vůbec na tom, zda ten dotyčný pracuje či nepracuje v oboru psychologie nebo psychiatrie.. Proto tady paní dr. Řehulkovou velmi chválím, skláním k ní poklonu a pokud si někdy čte tato hodnocení, tak bych ráda podotkla to, že Ti lidé, co sem píší negativní komentáře, tak sami by si měli uvědomit to, zda ta chyba nebyla hlavně v nich samotných.. Jedním slovem také to, že tyto diskuze a hodnocení mi přijdou ubohé, protože lidé jsou závistiví a prostřednictvím anonymů dokáží člověku zkazit náladu na celé čáře..

Jakýže přístup?Falešný člověk?
Mám zcela opačnou zkušenost a VÝBORNOU.....Pomáhá !
Samonzřejmě nemůže pomoci všem,ale mě a mé dceři tedy ano

Můžu jen doporučit!!!