Jitka Mrázková, oční lékař Chrudim

MUDr. Jitka Mrázková

Oční lékař

Masarykovo náměstí 296, Chrudim
Oční JL, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice nepříjemná paní Dr., možná je to odborník na svém místě, ale abych jako její pacientka snášela její nepříjemné nálady to ne. Neočekávám od svých lékařů, že na mě budou jako med, ale její chování nevzbuzuje důvěru, člověk se bojí jen se na něco zeptat....

Od paní doktorky po návštěvě kdy ani neodpověděla na pozdrav a nepříjemným tonem hlasu po mě hned vyjela vy nemáte hlídání, vynuceném vyšetření z mé strany do kterého se ji nechtělo ikdyž u mě musí být prováděno každou kontrolu,řvaní po sestře i mém dítěti nehodlám u této paní doktorky zůstat z důvodů nedůvěry a jejímu na lékaře velice nevhodnému chování odcházím.Takový přístup jsem k pacientovy ještě nikde nikdy nezažila,až ted a to jsem opravdu jen zírala jak se mohou někteří lékaři chovat.

Skvělá doktorka!! Nemám výhrady. Pomůže a poradí. V Chrudimi jediná, která svému oboru rozumí.

Já jsem s touto lékařkou velice spokojena. Snaží se nic nezanedbat a po lidské stránce poměrně příjemná.

Tato lékařka je velmi dobrá oftalmoložka, ale je těžké se k ní na vyšetření dostat přes vytíženost a mnoho dalších pacientů. Ale jinak určitě doporučuji