Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o.
U Nemocnice 3064, Teplice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina už dlouho. Ona i sestřička jsou vždy milé, vstřícné a usměvavé. A už jen tato "maličkost" léčí. Vždycky se do ordinace moc těšíme.

Potíže mě donutily navštívit poprvé očního lékaře, ačkoliv mi není málo, paní doktorka i sestřička jsou příjemné, milé, profesionální, kéž by to bylo všude takové.

K paní doktorce chodím již několik let a mohu jen a jen doporučit. Je velmi milá, vstřícná a usměvavá. A sestřička je naprosto stejně úžasná, jako paní doktorka. Nikdy bych neměnila. Skoro bych mohla říci, že se k těmto dámám těším a můj syn také.

Chodim do teto ordinace s dcerou od jejich tri let. pani doktorka i sestricka jsou bezvadne. Nemenila bych. Ochotne,usmevave a mile profesionalky.

Byla jsem na vyšetření u paní doktorky Jitky Lahodné v Teplicích. Velmi dobrá usměvavá paní doktorka, hlavně s vřelým přístupem k pacientům. Stejně taková byla i sestřička, která se mnou vypracovala registrační kartu, změřila oční tlak, změřila dioptrie mých současných brýlí, otestovala můj zrak na dálku. Zrovna dnes bylo v ordinaci hodně pacientů, Paní doktorka ani sestřička neměly ani čas na svoji polední přestávku. Pracovaly v jednom " tahu " . To vše s úsměvem. Naprosto profesionální. Paní doktorku mohu vřele doporučit těm, kteří chtějí kvalitní péči a velmi příjemný a ochotný personál.