Jitka Lahodná, oční lékař Teplice

MUDr. Jitka Lahodná

Uložit

Oční lékař Více

5 názor

Uložit


Adresa

Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o.
U Nemocnice 3064, Teplice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodíme celá rodina už dlouho. Ona i sestřička jsou vždy milé, vstřícné a usměvavé. A už jen tato "maličkost" léčí. Vždycky se do ordinace moc těšíme.

Ověřený profil

Potíže mě donutily navštívit poprvé očního lékaře, ačkoliv mi není málo, paní doktorka i sestřička jsou příjemné, milé, profesionální, kéž by to bylo všude takové.

Ověřený profil

K paní doktorce chodím již několik let a mohu jen a jen doporučit. Je velmi milá, vstřícná a usměvavá. A sestřička je naprosto stejně úžasná, jako paní doktorka. Nikdy bych neměnila. Skoro bych mohla říci, že se k těmto dámám těším a můj syn také.

Ověřený profil

Chodim do teto ordinace s dcerou od jejich tri let. pani doktorka i sestricka jsou bezvadne. Nemenila bych. Ochotne,usmevave a mile profesionalky.

I
Ověřený profil

Byla jsem na vyšetření u paní doktorky Jitky Lahodné v Teplicích. Velmi dobrá usměvavá paní doktorka, hlavně s vřelým přístupem k pacientům. Stejně taková byla i sestřička, která se mnou vypracovala registrační kartu, změřila oční tlak, změřila dioptrie mých současných brýlí, otestovala můj zrak na dálku. Zrovna dnes bylo v ordinaci hodně pacientů, Paní doktorka ani sestřička neměly ani čas na svoji polední přestávku. Pracovaly v jednom " tahu " . To vše s úsměvem. Naprosto profesionální. Paní doktorku mohu vřele doporučit těm, kteří chtějí kvalitní péči a velmi příjemný a ochotný personál.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti