Adresa

U Nemocnice 3064, Teplice
Oční ordinace MUDr Lahodná s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Potíže mě donutily navštívit poprvé očního lékaře, ačkoliv mi není málo, paní doktorka i sestřička jsou příjemné, milé, profesionální, kéž by to bylo všude takové.


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již několik let a mohu jen a jen doporučit. Je velmi milá, vstřícná a usměvavá. A sestřička je naprosto stejně úžasná, jako paní doktorka. Nikdy bych neměnila. Skoro bych mohla říci, že se k těmto dámám těším a můj syn také.


Ověřeny pacient

Chodim do teto ordinace s dcerou od jejich tri let. pani doktorka i sestricka jsou bezvadne. Nemenila bych. Ochotne,usmevave a mile profesionalky.


I
Ověřeny pacient

Byla jsem na vyšetření u paní doktorky Jitky Lahodné v Teplicích. Velmi dobrá usměvavá paní doktorka, hlavně s vřelým přístupem k pacientům. Stejně taková byla i sestřička, která se mnou vypracovala registrační kartu, změřila oční tlak, změřila dioptrie mých současných brýlí, otestovala můj zrak na dálku. Zrovna dnes bylo v ordinaci hodně pacientů, Paní doktorka ani sestřička neměly ani čas na svoji polední přestávku. Pracovaly v jednom " tahu " . To vše s úsměvem. Naprosto profesionální. Paní doktorku mohu vřele doporučit těm, kteří chtějí kvalitní péči a velmi příjemný a ochotný personál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti