Jitka Kandrnálová, pediatr Luhačovice

MUDr. Jitka Kandrnálová

Pediatr Více

6 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice
praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Péče o děti a dorost


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

ordinační doba poradna Po 7,30-11,30 11,30-13,30 Út 7,30-11,30 12,00-15,00 St 7,30-11,30 11,30-13,00 Čt ...

Více

Specializace

 • dětské lékařství

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice

praktický lékař pro děti a dorost

Názory pacientů

5

Obecné skóre
6 názorů

L
Ověřeny pacient

Při našich třech dětech a projítí již mnoha lékařů v okrese Zlín a Brno, mohu jen doporučit. Úplná spokojenost ze strany rodičů a profesionální přístup milé paní doktorky i sestřičky. Navíc je paní doktorka ve velké oblibě všech tří našich dětí.


L
Ověřeny pacient

MUDr. Kandrnálová je výborný dětský pediatr. Navštěvujeme ji i s naším miminkem od jeho narození a jsme naprosto spokojení. K miminku přistupuje velmi citlivě a před každým úkonem na dítě nejdříve mluví, aby vědělo, co se bude dít. Mě jako matce vždy velmi ochotně a podrobně objasní jakékoliv mé dotazy či nevědomosti, takže za mě opravdu jen chvála a doporučení ostatním maminkám. Navíc velmi příjemné prostředí čekárny a ochotná sestřička jako bonus:-).


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná a k dětem se chová velmi hezky.Srozumitelně vše vysvětluje a pokud je potřeba dobře poradí.Můj názor..člověk,odborník na správném místě.Všem můžu jen doporučit.Po dlouhé době má také příjemnou a milou sestřičku.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka nás navštívila po příjezdu z porodnice přímo doma, kde provedla nezvytná vyšetření. Velkou výhodou je čtvrteční odpolední poradna do 18h. Také mě zaujaly její internetové stránky, kde zveřejňuje veškeré novinky a změny (nepovinná očkování, změna ordinační doby během prázdnin apod.). K dětem se chová moc hezky a citlivě a maminkám předává rady s péčí o děťátko a kojením. Dokonce jsme dostali uvítací balíček s informacemi o očkování, kojení a brožuru k mateřské, rodičovskému příspěvku apod. Paní doktorku můžu všem jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu profesionál ve svém oboru, velmi píjemná k dětem i k rodičům. Můžu jen doporučit.


G
Ověřeny pacient

Profesionální přístup a zároveň milé chování k dětem, syn si paní doktorku ihned oblíbil. Líbí se mi možnost konzultace emailem nebo přes telefon, i mimo ordinační dobu. Oceňuji také, že paní doktorka nic nevnucuje a komunikuje rovnocenně s rodiči. Je zde nová, ale zatím maximální spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den je mi 11.let a už od 28.prosince 2019 mám příznaky nádoru hrtanu nikomu jsem to neřekla a mám strach že se už neviléčím. Je mi jedenáct a chci si užívat života prosím o pomoc. Děkuji

  Co nejříve opravdu vyhledej ORL lékaře!!!! Samozřejmě v doprovodu někoho z rodičů!!

  MUDr. Jitka Kandrnálová

 • Dobrý den, synovi (6m) se udělala tvrá boulička velikosti hrášku za uchem. Chodil hodně na očkování a dle pediatra je to jen zvětšená uzlinka. Je tedy nepohyblivá a vypadá to, že ho ani nebolí. Nemůže to být nic vážnějšího? Jinak prospívá, nabírá na váze..

  Souhlasím s paní doktorkou, v tomto měsící věku se uzlinky na krčku často zvětšují vlime i prořezávání zoubků, kdy probíhá v dásních lehký zánět a lymfatické uzlinky takto reagují.
  Pravidelně si krček prohmatávejte-při koupání apod., uzlinka by se neměla rychle zvětšovat ze dne na den, měla by být nebolestivá,povrch kůže by neměl být zarudlý. Pokud by jste něco z těchto příznaků zpozorovala, bylo by na místě pak další vyšetření-SONO uzlin, krevní odběry aj.

  MUDr. Jitka Kandrnálová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

ordinační doba poradna Po 7,30-11,30 11,30-13,30 Út 7,30-11,30 12,00-15,00 St 7,30-11,30 11,30-13,00 Čt ...

Více

Specializace

 • dětské lékařství