Pediatr Více

Po 7,30-11,30 11,30-13,30
Út 7,30-11,30 12,00-15,00
St 7,30-11,30 ...

• dětské lékařství

Při našich třech dětech a projítí již mnoha lékařů v okrese Zlín a Brno, mohu jen doporučit. Úplná spokojenost ze strany rodičů a profesionální přístup milé paní doktorky i sestřičky. Navíc je paní doktorka ve velké oblibě všech tří našich dětí.

MUDr. Kandrnálová je výborný dětský pediatr. Navštěvujeme ji i s naším miminkem od jeho narození a jsme naprosto spokojení. K miminku přistupuje velmi citlivě a před každým úkonem na dítě nejdříve mluví, aby vědělo, co se bude dít. Mě jako matce vždy velmi ochotně a podrobně objasní jakékoliv mé dotazy či nevědomosti, takže za mě opravdu jen chvála a doporučení ostatním maminkám. Navíc velmi příjemné prostředí čekárny a ochotná sestřička jako bonus:-).

Paní doktorka je velmi příjemná a k dětem se chová velmi hezky.Srozumitelně vše vysvětluje a pokud je potřeba dobře poradí.Můj názor..člověk,odborník na správném místě.Všem můžu jen doporučit.Po dlouhé době má také příjemnou a milou sestřičku.

Paní doktorka nás navštívila po příjezdu z porodnice přímo doma, kde provedla nezvytná vyšetření. Velkou výhodou je čtvrteční odpolední poradna do 18h. Také mě zaujaly její internetové stránky, kde zveřejňuje veškeré novinky a změny (nepovinná očkování, změna ordinační doby během prázdnin apod.). K dětem se chová moc hezky a citlivě a maminkám předává rady s péčí o děťátko a kojením. Dokonce jsme dostali uvítací balíček s informacemi o očkování, kojení a brožuru k mateřské, rodičovskému příspěvku apod. Paní doktorku můžu všem jen doporučit.

Paní doktorka je opravdu profesionál ve svém oboru, velmi píjemná k dětem i k rodičům. Můžu jen doporučit.

Profesionální přístup a zároveň milé chování k dětem, syn si paní doktorku ihned oblíbil. Líbí se mi možnost konzultace emailem nebo přes telefon, i mimo ordinační dobu. Oceňuji také, že paní doktorka nic nevnucuje a komunikuje rovnocenně s rodiči. Je zde nová, ale zatím maximální spokojenost.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Moje dcera (10 let) ještě neměla plané neštovice. Nyní je v našem okolí mají děti známých. Je lepší dceru nechat naočkovat nebo ji nechat neštovicemi nakazit?

Dobrý den, pokud je dcera t.č. jinak zdravá, nemá nějaké kožní ekzémy apod., tak v tomto věku probíhají neštovice většinou bez nějakým zásadních komplikací, současně je otázka, pokud byla v kontaktu, jestli není již v inkubační době nemoci. Tzn., že teď bych s očkováním vyčkala. Pokud ale neštovice nedostane v nejbližší době nebo do konce základní školy, pak očkování doporučuji, protože průběh u staršího dítěte nebo pak v dospělosti může být komplikovaný, hůře se již hojí kůže, u dívek, pokud by dostala neštovice v době těhotenství, je to nebezpečné i pro plod apod. Očkování se provádí nyní vakcínou Varilrix ve dvou dávkách, domluvte se pak s vaším dětským lékařem.

MUDr. Jitka Kandrnálová

Dobrý den mám 13ti letého clapce který se ve svém věku ještě v noci a občas i během dne počurává.Prošla jsem sním již mnoho vyšetření a pořád se to nelepší . Bral nějaké léky a přišlo mi že se to spíše zhoršilo než zlepšilo. A krom toho se asi před dvouma měsícema začal i pokakávat do oblečení. Chci se ještě zeptat jestli naše lékařka může předepsat nějaké pleny nebo je musím kupovat za vlastní .Nezvládám již každodení praní.Děkuji

Dobrý den, v tomto věku by podobné potíže již samozřejmě mít neměl, pokud se to spíše zhoršuje, bylo by na místě asi další vyšetření-nejen nefrologické, ale i neurologické aj.-neuvádíte, jestli již máte za sebou.
Předepisování plen je možné na základě doložení stupně inkontinence u dítěte, tzn. nejlépe po vyšetření u specialisty-tedy nefrolog nebo neurolog. Poté může předepisovat pleny dětský lékař, ale je tam určité množstevní omezení/měsíc.