MUDr. Jitka Kandrnálová

Uložit

Pediatr Více

6 názor

Uložit


Adresa

praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Péče o děti a dorost


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

ordinační doba poradna
Po 7,30-11,30 11,30-13,30
Út 7,30-11,30 12,00-15,00
St 7,30-11,30 ...

Více

Specializace

  • dětské lékařství

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Masarykova 315, Luhačovice, Luhačovice

praktický lékař pro děti a dorost

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

Při našich třech dětech a projítí již mnoha lékařů v okrese Zlín a Brno, mohu jen doporučit. Úplná spokojenost ze strany rodičů a profesionální přístup milé paní doktorky i sestřičky. Navíc je paní doktorka ve velké oblibě všech tří našich dětí.

L
Ověřený profil

MUDr. Kandrnálová je výborný dětský pediatr. Navštěvujeme ji i s naším miminkem od jeho narození a jsme naprosto spokojení. K miminku přistupuje velmi citlivě a před každým úkonem na dítě nejdříve mluví, aby vědělo, co se bude dít. Mě jako matce vždy velmi ochotně a podrobně objasní jakékoliv mé dotazy či nevědomosti, takže za mě opravdu jen chvála a doporučení ostatním maminkám. Navíc velmi příjemné prostředí čekárny a ochotná sestřička jako bonus:-).

S
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná a k dětem se chová velmi hezky.Srozumitelně vše vysvětluje a pokud je potřeba dobře poradí.Můj názor..člověk,odborník na správném místě.Všem můžu jen doporučit.Po dlouhé době má také příjemnou a milou sestřičku.


J
Ověřený profil

Paní doktorka nás navštívila po příjezdu z porodnice přímo doma, kde provedla nezvytná vyšetření. Velkou výhodou je čtvrteční odpolední poradna do 18h. Také mě zaujaly její internetové stránky, kde zveřejňuje veškeré novinky a změny (nepovinná očkování, změna ordinační doby během prázdnin apod.). K dětem se chová moc hezky a citlivě a maminkám předává rady s péčí o děťátko a kojením. Dokonce jsme dostali uvítací balíček s informacemi o očkování, kojení a brožuru k mateřské, rodičovskému příspěvku apod. Paní doktorku můžu všem jen doporučit.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu profesionál ve svém oboru, velmi píjemná k dětem i k rodičům. Můžu jen doporučit.


G
Ověřený profil

Profesionální přístup a zároveň milé chování k dětem, syn si paní doktorku ihned oblíbil. Líbí se mi možnost konzultace emailem nebo přes telefon, i mimo ordinační dobu. Oceňuji také, že paní doktorka nic nevnucuje a komunikuje rovnocenně s rodiči. Je zde nová, ale zatím maximální spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Moje dcera (10 let) ještě neměla plané neštovice. Nyní je v našem okolí mají děti známých. Je lepší dceru nechat naočkovat nebo ji nechat neštovicemi nakazit?

Dobrý den, pokud je dcera t.č. jinak zdravá, nemá nějaké kožní ekzémy apod., tak v tomto věku probíhají neštovice většinou bez nějakým zásadních komplikací, současně je otázka, pokud byla v kontaktu, jestli není již v inkubační době nemoci. Tzn., že teď bych s očkováním vyčkala. Pokud ale neštovice nedostane v nejbližší době nebo do konce základní školy, pak očkování doporučuji, protože průběh u staršího dítěte nebo pak v dospělosti může být komplikovaný, hůře se již hojí kůže, u dívek, pokud by dostala neštovice v době těhotenství, je to nebezpečné i pro plod apod. Očkování se provádí nyní vakcínou Varilrix ve dvou dávkách, domluvte se pak s vaším dětským lékařem.

MUDr. Jitka Kandrnálová

Dobrý den mám 13ti letého clapce který se ve svém věku ještě v noci a občas i během dne počurává.Prošla jsem sním již mnoho vyšetření a pořád se to nelepší . Bral nějaké léky a přišlo mi že se to spíše zhoršilo než zlepšilo. A krom toho se asi před dvouma měsícema začal i pokakávat do oblečení. Chci se ještě zeptat jestli naše lékařka může předepsat nějaké pleny nebo je musím kupovat za vlastní .Nezvládám již každodení praní.Děkuji

Dobrý den, v tomto věku by podobné potíže již samozřejmě mít neměl, pokud se to spíše zhoršuje, bylo by na místě asi další vyšetření-nejen nefrologické, ale i neurologické aj.-neuvádíte, jestli již máte za sebou.
Předepisování plen je možné na základě doložení stupně inkontinence u dítěte, tzn. nejlépe po vyšetření u specialisty-tedy nefrolog nebo neurolog. Poté může předepisovat pleny dětský lékař, ale je tam určité množstevní omezení/měsíc.

MUDr. Jitka Kandrnálová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

ordinační doba poradna
Po 7,30-11,30 11,30-13,30
Út 7,30-11,30 12,00-15,00
St 7,30-11,30 ...

Více

Specializace

  • dětské lékařství