Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého 70, Pelhřimov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Roky jsme měli nejlepší dr. Po přestěhování jsem musela hledat noveho pediatra a naštěstí jsem narazila na mudr.Houštkovou..:-) A setřička ,ta je prostě anděl :-)

H
Ověřený profil

U paní doktorky jsem už 19 let a jsem velmi spokojená. Popravdě se mi nechce ani přecházet k lékaři pro dospělé.

M
Ověřený profil

S paní doktorkou jsme moc spokojeni. Když od ní odcházela má 20-ti letá dcera k praktickému lékaři, pomalu ukápla slzička. Vřele paní doktorku doporučuji všem maminkám.


Jsme naprosto spokojení.Mám dvě děti 12 a 6 let,paní doktorku doporučuji všem,neboť její ochota a vstřícnost se v dnešní době nevidí.Děkuji


je výborna


Výborná dětská lékařka,ochotná vše vysvětlit a vyslechnout.Pečlivá.K dětem má skvělý vztah.Natalie Kropáčová


P


Má dvě děti, ve věku 17 a 3 roky. Obě jsou pacienty paní doktorky. Kdyby všichni lékaři u nás byli alespoň z poloviny takoví, jako naše paní doktorka, nebyly by ve zdravotnictví žádné krize ani problémy. Naprosto v pohodě vždy vyšetří malou, podotýkám, že dříve s ní byly opravdu veliké problémy, plakala již při vstupu do čekárny. Vyptá se co trápí panenku nebo medvídka, kterého jsme přinesli sebou. Stejně přistupuje i ke starším dětem. Vždy si všimne i naprosto banálního problému dítěte - u mého syna třeba prasklý koutek u úst. Je to opravdu člověk na svém místě, vždy příjemná, ochotná, trpělivá. Každý má opravdu pocit, že paní doktorka je tam pro něj, nikdy jsem nezažila pocit, že bychom obtěžovali. Vždy nás ochotně vyslechla a to i tehdy, když její pracovní doba dávno skončila, což v době chřipek je asi častý jev. Je toho asi opravdu moc, co by se slušelo napsat a v každém případě, ani největší slova chvály nevystihují skutečnost. Tak alespoň nakonec za moje děti a všechny spokojené pacienty veliké D Ě K U J I.


R

Jsem jednou z bývalých pacientek paní doktorky. Lepší si člověk ani nemůže přát. Je to prostě člověk na svém místě, nejhodnější a nejobětavější dětská lékařka s jakou jsem se setkala. Mohu ji jen odporučit!!


L

Vstřícná, velmi milá, nic nepodceňuje...ani nad rámec pracovní doby!


Došlo k chybě, zkuste to znovu