MUDr. Jitka Havlíková

Neurolog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

8 názor

Adresa

NEUROLOGIE Ústí nad labem
Mírová 2820/2, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

R Hovorková :
K paní doktorce docházím do ordinace už hezkou řádku let. Díky péči paní doktorky jsem se zbavila epileptických záchvatů. Vždy se mi věnovala pozorně a se zaujetím vyslechla mé prosby a potíže. Byla vždy příjemná a to samé musím napsat i o personálu sester. Jsem ráda , že jsem měla to štěstí a dostala jsem se do rukou tak skvělé lékařky , jako je paní doktorka Havlíková.

K
Ověřený profil

Paní doktorka je dobrá a jsem s ní spokojen.

1
Ověřený profil

Skvělá lékařka,perfektní přístup,po 6ti letech konečně vím,kde se vzal můj zdravotní problém.Kromě své profese je i vynikající psycholog,nesmírně účastná,chápající - vřelé díky - mám svého neurologa!!! :-)


V
Ověřený profil

Dva roky mě chtěli zavřít v ústavu s diagnózou těžké hysterie. Byla jsem na mateřské s dvouletým dítětem. Když jsem se ozvala, že je mi po novém léku hrozně špatně-přestávám vidět, ztrácím rovnováhu a prostorovou orientaci, trpím průjmy a zvracením. Bylo mi dopúoručeno hledat si jiného lékaře, když odmítám léčbu. Půl roku jsem hledala marně. Až Mudr.Havlíková mě byla ochotná přijmout. Právě ona mě poslala do Prahy, kde zjistili, že trpím vzácnějším typem epilepsie. Doktorka mi nasadila léčbu, vždy velmi ochotně procházela materiály z farmakologie, aby zjistila, jestli budu na léky mít a hledala alternativy. Vždy se mi plně věnovala, s pochopením, vstřícně. Nasadila mi léky, které mi konečně zabraly na déle, než tři měsíce, takže jsem se z několika záchvatů za den dostala na 1-2týdně. Pomohla mi získat částečný inv. důchod, kdy jsem se se žádostí dostala až k soudu do Prahy, během té doby odmítání a nezájmu odpovědných míst mě povzbuzovala a byla mi lékařskou oporou. Dnes už jsem sedm let bez záchvatů na minimu léků a jsem paní doktorce moc vděčná za to, že můžu žít skoro normální život.


Všem lidem, kteří zvažují navštívit tuto lékařku, doporučuji vybrat jiného lékaře. Paní dr. Havlíková přistupuje k pacientům nezodpovědně a neprofesionálně, nesnaží se pídit po diagnóze, nechá pacienta několik měsíců bez medikace, postupuje podle urč. zaběhnuté rutiny, pokud se na diagnostiké vyšetření sami nezeptáte, paní dr. Vás nechá Vašemu osudu. K této lékařce nikdy víc. Souhlasím s názorem k sestrám, které se chovají jako kdyby lékařky a jsou velmi nepříjemné a hrubé na pacienty. takže pokud máte zájem vyřešit Váš neur.problém, obraťte se raději na jiného lékaře, uštetříte zdraví, čas a nervy!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je velmi milá, dokáže naslouchat a hlavně je to skvělá diagnostička. Dokáže vše velmi rychle zhodnotit a tím postavit léčbu, která zabírá. Chodím k ní už mnoho let a nikdy se nestalo, že bych měla důvod si na cokoliv stěžovat. I sestřičky jsou skvělé, snaží se pomoci, a dělají vše proto, aby se dlouho nečekalo. Perfektní sehraný tým. Děkuji Lenka


Ověřený profil

K paní doktorce docházím pravidelně, trpěla jsem epilepsí, díky Bohu se přičinila na tom, že jsem již téměř 9 let bez jediného záchvatu - za to jí patří můj velký dík!


J

Paní doktorka je skvělá,milá a za dobu,co se u ní léčím(a je to vážně hodně let),jsem neměla důvod k jakékoliv stížnosti.Naopak,je ochotná a vždycky pomůže.


Došlo k chybě, zkuste to znovu