Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Souhlasím s Hančiným hodnocením. Paní doktorka je neochotná cokoli řešit, byla jsem u ní už před dlouhou dobou, ale první co mi sdělila bylo, že nejsem její pacientka, že střídám lékaře..... a proč přicházím právě tehdy kdy přicházím - zřejmě jsem ji v ordinaci vyrušila při nějaké jiné bohulibé činnosti než je léčení. Po té mi sice předepsala mastičku jež mi do 3 dnů pomohla, ale mně se od té doby nechce za žádným dermatologem jít, přestože mám celkem zásadní chronický problem. :(

Prisla jsem do ordinace s jasnou diagnozou - tinea corporis na noze. Obcas na tuto plisen trpim a uz ji bezpecne poznam. Pani doktorka se letmo na nohu podivala, odmitla se se mnou na tema bavit a rekla ze je to ekzem. Napsala mi masticku s kortikoidnimi steroidy. Doma jsem si precetla pribalovy letak, kde bylo velkym pismem napsano, ze se tato mast nesmi pouzivat na plisnova onemocneni, pri dalsim hledani jsem zjistila, ze by to mohlo zpusobit celkem vazne komplikace. A to vse jen proto ze jsem si dovolila rict co si myslim ze to na te noze mam a pani doktorka asi chtela vymyslet vlastni diagnozu.