Strážní 151, Lanškroun
FI-DENT

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: FI-DENT Jiný

Dnesni nasteva u pani Zubarky, byla naprosto silena, sla jsem na Dentalni Hygienu, z toho jsem tam byla ani ne 10 minut.. Jelikoz kdyz jsem se z pani doktorkou chtela domluvit ze si necham dat korunky z priskyrice ktery jsou plne hrazeny pojistovnou a kazdy na nej mame narok, tak pani doktorka se strasne vymlouvala.. A ze me to neudela kdyz by mela ze by z toho nemela ani korunu do Kapsy, ze by to musela delat zadarmo ..tak me rovnou rekla at si najdu nekoho jineho..I kdyz je to jeji povinost.. A i pres to jsem k.ni sla i kdyz vim ze se ji klepou ruce jako krava..!!Nedoporucuji pani doktorku!!!!!!

Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji.

Upřímně děkuji za vše, co pro mne paní doktorka udělala a ještě udělá

Velmi příjemná, poctivá lékařka na vysoké úrovni. Odvádí skvělou práci.Jsem velmi spokojen.

U paní doktorky jsem se přestal bát zubaře.

NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA - PŘÍJEMNÁ,SNAŽIVÁ, PACIENTOVI SE VŽDY SNAŽÍ PORADIT A POMOCI.
JSEM VELICE SPOKOJEN

Nejlepší lékařka jakou jsem poznal-příjemná a pečlivá.Navíc má i velice příjemnou sestřičku.

Zodpovědná, pečlivá lékařka, vždy se snaží maximálně problém řešit léčbou nikoliv jednodýchým řešením (trháním zubů). Zdá se, že lékařské povolání považuje opravdu za poslání, k pacientům velice vstřícná, ordinace v naprostém pořádku.

Velice pečlivá zubařka, která mi zachránila spoustu zubů. Svou práci dělá ráda a s láskou. Takových lidí jako ona už dnes bohužel mnoho není. Rozhodně doporučuji.

Ochotná, šikovná