Strážní 151, Lanškroun
FI-DENT

Paní doktorka velmi šikovná. Správný člověk na správném místě. Byla jsem u ní sice pouze na pohotovosti (má zubařka měla volno), ale za tu chvilku velmi profesionální přístup. Sestřičku má také velmi příjemnou a hodnou. Velmi doporučuji.

Upřímně děkuji za vše, co pro mne paní doktorka udělala a ještě udělá

Velmi příjemná, poctivá lékařka na vysoké úrovni. Odvádí skvělou práci.Jsem velmi spokojen.

U paní doktorky jsem se přestal bát zubaře.

NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA - PŘÍJEMNÁ,SNAŽIVÁ, PACIENTOVI SE VŽDY SNAŽÍ PORADIT A POMOCI.
JSEM VELICE SPOKOJEN

Nejlepší lékařka jakou jsem poznal-příjemná a pečlivá.Navíc má i velice příjemnou sestřičku.

Zodpovědná, pečlivá lékařka, vždy se snaží maximálně problém řešit léčbou nikoliv jednodýchým řešením (trháním zubů). Zdá se, že lékařské povolání považuje opravdu za poslání, k pacientům velice vstřícná, ordinace v naprostém pořádku.

Velice pečlivá zubařka, která mi zachránila spoustu zubů. Svou práci dělá ráda a s láskou. Takových lidí jako ona už dnes bohužel mnoho není. Rozhodně doporučuji.

Ochotná, šikovná

Apatická,pomalá doktorka,která nepoznala zánět v zubu.
Ráda pomlouvá,jako kolegyni bych ji nechtěl.Naštěstí druhý den už byla má doktorka v práci.