Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Super příjemná paní doktorka, velmi mi pomohla, ochotně má ošetřila a bez objednania má sestra přijala ako novu pacientku má neodmítla.Dakujem paní doktorka a sestra.Slavka

Umístění: Ordinace

Byla jsem u paní doktorky před časem s tím, že mi začaly nadměrně vypadávat vlasy. Aniž by zvedla své pozadí ze židle, sdělila mi, že za tím jsou mé problémy se štítnou žlázou a stres a že se vše samo upraví jakmile se mi srovná štítná žláza. Samozřejmě mi nezapomněla dát "recept" na šampon od firmy, se kterou má smlouvu. Asi po roce a půl jsem přišla znovu s tím, že vlasy padají dál a štítná žláza je dávno srovnaná. Na to mi paní doktorka opět jen tak od stolu, aniž by aspoň vstala a podívala se na mě, sdělila, že o co se jedná ví od začátku, nedá se s tím nic dělat a ve 30 skončím na paruce. Těmito slovy. Jo a zkoušet to řešit někde jinde podle ní nemá cenu, protože všichni vlasoví specialisté jsou mladí, nezkušení a neschopní. No, paní doktorko, 30 mi už bylo, hřívu jako z reklamy na šampón opravdu nemám, ale na paruku to není ani zdaleka. Nevzdala jsem to a vlasy se mi zlepšily. Po odborné i lidské stránce si zasloužíte 0 bodů. Jediné štěstí je, že jste si aspoň zvolila relativně "neškodný" obor, kde toho nemůžete tolik zkazit jako jinde. O své zkušenosti píšu až po několika letech, protože několik let jsem byla ze setkání s paní Červinkovou příliš znechucená i na to, abych napsala komentář... Pokud máte skutečný problém, doporučuji vyhnout se širokým obloukem.

Skvělý přístup jak od paní doktorky tak i od sestřičky. Paní doktorka je profesionílní, zkušená a příjemná, dobře poradí. Předepsaná léčba mi ihned pomohla. Měla takový půběh, jak mi paní doktorka popsala. Děkuji.

Paní doktorka Červinková je velmi příjemná a zkušená kožní lékařka a předepsala mi na ekzém mast, která účinkovala téměř okamžitě ! Moc děkuju a více takových schopných lékařů !

Skvělá kožní lékařka. Příjemná, hodná, vždy dobře poradí, je ochotná a profesionální. Mohu jen doporučit

Výborná paní doktorka, příjemná, vždycky poradí, problémy řeší rychle, bezva. Neměnila bych. Dobře se chová k dětem i dospělým.

spokojenost