Jiřina Sudíková, pediatr Beroun

MUDr. Jiřina Sudíková

Pediatr Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Politických vězňů 40, Beroun
Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla.


Ověřeny pacient

Nejlepší pediatrička co jsem poznala, již já a moji sourozenci jsme jako děti k ní chodili a nyní k paní doktorce chodím se svým 9. měsíčním synem a stále velká spokojenost vše vyšetří, nic nezanedbá a člověk se jí nebojí na cokoliv zeptat


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku znám už 24 let, kdy jsem k ní začala chodit se svým prvním synem. Teď ji navštěvuji se synem druhým. Za celou dobu jsem se nesetkala s tím, že by na nás byla nějak nepříjemná, nebo že by nastal problém s diagnózou. Je velice milá, ochotná a hlavně vás vyslechne a vše vysvětlí, což nemohu říct o jiných lékařkách, se kterými jsem se kdy setkala. Nikdy bych neměnila a mrzí mě, že neléčí i dospělé.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice vstřícná, milá, slušná, decentní a ochotná poradit s jakýmkoliv problémem. Člověk se může zeptat na cokoliv a nepřipadá si blbě. Nemohli jsme pro svou dceru vybrat lépe! Mohu každému jen vřele doporučit! Sestřička je také bezvadná. Markéta Petříčková


J
Ověřeny pacient

už jako malá jsem měla paní doktorku ráda. Proto jsem byla potěšena, že stále ordinuje, když se nám v prosinci narodila holčička. Paní doktorka je moc milá, ochotná, vstřícná a odpovídá ochotně na všechny otázky..mám k ní důvěru..souhlasím s názorem, že je vidět, že paní doktork se stále vzdělává v oboru..takových dobrých lékařů už je málo.děkujeme Bilecová


Š
Ověřeny pacient

Velmi dobře se stará o dceru. Je pečlivá v léčbě. Nedává hned antibiotika. Zastává podle mě léčbu - nejdříve léčba - aby si tělo odpočinulo a pak, když to nezabere, sahá po léčivu.


Ověřeny pacient

S malou k ní chodíme už 9 měsíců a velmi se mi líbí její zdravý pohled na věci. Není příliš upjatá, je otevřená názorům a do ničeho nenutí. Občas mám však pocit, že má moc pacientů a proto je bere tak trochu jako na běžícím pásu.


Je dobrá vždy nám pomohla mila a vřela a má i výbornou sestřičk


R

K paní doktorce chodíme od narození holčičky (už skoro rok) a přístup paní doktorky a sestřičky si nemůžeme vynachválit. Malá sice žádne extra problémy neměla, ale na jakýkoli dotaz paní doktorka ochotně a erudovaně odpověděla. Trochu jsme se báli, že to bude taková ta "stará" škola, ale je vidět, že se paní Sudíková neustále vzdělává v oboru a je přístupná i novým poznatkům, což je perfektní. Děkujeme za její péči, ochotu a milý přístup.


K

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená. O naše syny se stará vzorně!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti