ORTOPEDIE Hlinsko s.r.o.
Rubešova 54, Hlinsko

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

velmi ochotná pomoct vyšetřit veškeré potíže soucítění s pacientem a věří když má pacient bolesti a nemyslísi že ste simulanti.

ochota, vstřícnost, lidský přístup - škoda, že takových lékařů není více
Jiří Černý

Paní doktorka Ptáčková má dar léčit lidi od Boha. Je to skvělá, empatická lékařka, která dokáže určit diagnózu během "pár sekund". Ona prostě ví, jak má tělo fungovat a když tak nefunguje, tak to velmi rychle pozná. A dokáže na to adekvátně reagovat. Ví co je potřeba, abyste se uzdravili a tak není problém, aby vám předepsala lázně, rehabilitace atd.

Empatický a zároveň vysoce profesionální přístup, zkušenosti.

PANÍ doktorka je opravdu vynikajicí odborník,s osobním,lidským,přístupem k pacientovi.
S maximální snahou léčí tělo a mnohdy i duši nemocného člověka-úspěšně!
Velmi si jí vážím, obdivuji ji a velmi děkuji za vše co pro mně dělá!
Je vynikající ortoped a také velmi dobrý člověk!

Vážení pacienti či spolulupacienti.

Paní Mudr.Ptáčková,je lékař od Pána Boha.
Neznám stejné dostupnosti,to mi věřte!!
Klaním se madam.

S úctou,
Jiří Rezler
Pardubice

Absolutně doporučuji,je to úžasná,pečlivá lékařka,skvělý člověk!!!Vyplatí se počkat!!!Moc si jí vážím za vše co pro mne dělá.Dříve jsem byla léčena(spíše jen v evidenci Mudr.P.Macha v Chrudimi),který mi nedal ani rehabilitaci(po operaci),ani ortézu,natož hyalgánové injekce do kolena které je ve III.stupni artrozy ve 40.letech.Jen stále sliboval a opakoval užívejte brufen!!!Paní doktorka mi davá vše co můj stav vyžaduje,ortézu,injekce,léky a káždý rok lázně.Jen díky jí mám koleno stále své a moc a moc p.doktorce děkuji.

Paní lékařka Ptáčková je opravdu velmi dobrý ortoped a naše rodina jí do konce života nebude dost vděčná za to, že pomohla naší dceři, když jí bylo 9 let dostala skoliozu. Paní doktorka ji léčila na Lipnici, nosila 3 roky korzet. Velice se jí věnovala, ale ne jenom jí, ale i ostatním dětem. Dnes má dvě zdravé děti. Je to velmi dobrý lékař, který se svým pacientům opravdu věnuje. Má dva syny taky lékaře,kteří jistě půjdou ve šlépějích své maminky- zaslouží si to. Ještě jednou jí touto cestou velice děkujeme.
rodina Škrancova Havlíčkův Brod