Jiřina Košuličová, neurolog Příbram

MUDr. Jiřina Košuličová

Neurolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Podbrdská 269, Příbram
Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

0.5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
C
Ověřeny pacient

Nejhorší zkušenost kam jsem byl přivezen z pohotovosti,pro doktorku jsou asi všichni simulanti,nevím proč tu práci vůbec dělá,neurologie lůžkové oddělění jednoznačně hrozný,nikdy bych se tam nechtěl ocitnout jako starý člověk a a ještě s mozkovou příhodou,vůbec tam nikomu nepomůžou pouze utíšující prostředky a příčinu málokdy hledají.
Personál na pár vyjímek neskutečně bezohledný,opravdu starý člověk musí být rád,že tam přežije noc.
Jednoznačně "palec dolů" vše je ve vedení,primář,doktorka,neumí si ve svých řadách udělat pořádek.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Po autonehodě jsem byla z chirurgie poslana na neuro k pani doktorce Kosulicove. Jiz pri prichodu do ordinace ani nepozdravila. Celou dobu se do me navazela ze jsem pouze simulant. Pote kdyz po me chtela at se divam zjistila, ze na levou stranu se nedivam tak mi nadavala ze to jen delam, ze to mam z toho ze mam umele rasy kdyz sem ji rekla, ze na leve oko spatne vidim a nemam periferni videni tak me servala, ze si vymyslim, ze jsem mlada atd...po zjisteni, ze mam tetovani sem dostala servano,bze delam frajerku, ze si stejne u ni nemam na nic hrat, ze ted nevi, jestli me vubec uzdravi, ze magneticka resonance mi to muze vytahat ven atd. Pote mi surove vzala hlavu a kdyz jsem zacla bolesti brecet tak rvala ze sem simulant atd. Pri odchodu ani nepozdravila...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

V podstatě se ztotožnuji s předchozím názorem. Jen hrubost a sprostotu bych vynechal. Ale z jednání paní doktorky bylo zřejmé, že ji pacienti zjevně obtěžují, což se projevilo v arogantním a nepříjemném jednání, Naštěstí se s takovým jednáním příliš často nesetkávám a tím méně bych to očekával od lékaře. Bohužel, jak se v jiném hodnocení zmínil jiný pacient, výměna ošetřujícího lékaře je jen teoretická záležitost. Asi nejen pro vzájemnou solidaritu, ale zřejmě i proto, že k přijímání nových pacientů nejsou nastaveným systémem nijak motivováni. Doufám proto, že služby paní doktorky nebudu nucen v budoucnu využívat a všem pacientům bych proto před prvním ošetření doporučil, aby pečlivě zvážili volbu ošetřujícího lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Protivná a nepříjemná -což je ještě slabý výraz její chování během vyšetření, byla neomalená, sprostá a celou dobu dával jasně najevo jak ji jako pacienti obtěžujeme. nakonec jsem po její "léčbě" skončila na pohotovosti, naštěstí už jiné nemocnice. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!! Stejně jako celou příbramskou neurologii.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti