MUDr. Jiřina Košuličová

Neurolog Více

Příbram 1 adresa

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.
Podbrdská 269, Příbram

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s. Jiný

Neprijemna, arogantni, tato lekarka by nemela pracovat s lidmi, nikdy vice se s ni nechci potkat. Zrejme ji prace nabavi.

Umístění: Oblastní nemocnice Příbram, a.s. Jiný

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Jednání vlídné, vyšetření podrobné, snaha pomoci, vysvětlení problému a další léčby srozumitelné. Ještě jednou: spokojenost.

C

Nejhorší zkušenost kam jsem byl přivezen z pohotovosti,pro doktorku jsou asi všichni simulanti,nevím proč tu práci vůbec dělá,neurologie lůžkové oddělění jednoznačně hrozný,nikdy bych se tam nechtěl ocitnout jako starý člověk a a ještě s mozkovou příhodou,vůbec tam nikomu nepomůžou pouze utíšující prostředky a příčinu málokdy hledají.
Personál na pár vyjímek neskutečně bezohledný,opravdu starý člověk musí být rád,že tam přežije noc.
Jednoznačně "palec dolů" vše je ve vedení,primář,doktorka,neumí si ve svých řadách udělat pořádek.

Po autonehodě jsem byla z chirurgie poslana na neuro k pani doktorce Kosulicove. Jiz pri prichodu do ordinace ani nepozdravila. Celou dobu se do me navazela ze jsem pouze simulant. Pote kdyz po me chtela at se divam zjistila, ze na levou stranu se nedivam tak mi nadavala ze to jen delam, ze to mam z toho ze mam umele rasy kdyz sem ji rekla, ze na leve oko spatne vidim a nemam periferni videni tak me servala, ze si vymyslim, ze jsem mlada atd...po zjisteni, ze mam tetovani sem dostala servano,bze delam frajerku, ze si stejne u ni nemam na nic hrat, ze ted nevi, jestli me vubec uzdravi, ze magneticka resonance mi to muze vytahat ven atd. Pote mi surove vzala hlavu a kdyz jsem zacla bolesti brecet tak rvala ze sem simulant atd. Pri odchodu ani nepozdravila...

V podstatě se ztotožnuji s předchozím názorem. Jen hrubost a sprostotu bych vynechal. Ale z jednání paní doktorky bylo zřejmé, že ji pacienti zjevně obtěžují, což se projevilo v arogantním a nepříjemném jednání, Naštěstí se s takovým jednáním příliš často nesetkávám a tím méně bych to očekával od lékaře. Bohužel, jak se v jiném hodnocení zmínil jiný pacient, výměna ošetřujícího lékaře je jen teoretická záležitost. Asi nejen pro vzájemnou solidaritu, ale zřejmě i proto, že k přijímání nových pacientů nejsou nastaveným systémem nijak motivováni. Doufám proto, že služby paní doktorky nebudu nucen v budoucnu využívat a všem pacientům bych proto před prvním ošetření doporučil, aby pečlivě zvážili volbu ošetřujícího lékaře.

Protivná a nepříjemná -což je ještě slabý výraz její chování během vyšetření, byla neomalená, sprostá a celou dobu dával jasně najevo jak ji jako pacienti obtěžujeme. nakonec jsem po její "léčbě" skončila na pohotovosti, naštěstí už jiné nemocnice. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!! Stejně jako celou příbramskou neurologii.