Adresa

Ordinace odborného lékaře internisty
Podkrušnohorská 638, Litvínov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Přístup k pacientům, ochota pomoci, zájem o pacienty.

A

Velmi dobrý lékař, delší čekání.

Pani doktorka je velmi oblíbená a má velmi lidský přístup k pacientovi,proto má hodně pacientů a na vyšetření se dlouho čeká,někdy i 4 hod.Sestřičky jsou také velmi dobré,jen ať nám tato ordinace vydrží co nejdéle.


A

Vynikající paní doktorka i sestřičky. 100% se shoduji s předchozími komentáři. Sice se čeká i kolem čtyř hodin, ale ráda si počkám. Je to nejlepší doktorka, kterou znám a velice si jí vážím.


A

Nejlepší internistka a diagnostička na okrese, zřejmě i v širším okolí. Řada pacientů (a lékařů) o ní mluví do dneška jako o !paní primářce" a většina ví, že odbornost stála při té poslední revoluci až někde..., prostě v pozadí.
K perfektnímu lékařskému servisu patří samozřejmě i vysoká úroveň sestřiček. Hlavně aby nám tato fungující soukromá ordinace dlouho vydržela.


F
Ověřený profil

Zcela platí to co je v předešlém hodnocení.Velká ochota pomoci a zajistit to co ostatní nezajistili.O veké oblibě a zároveň profesionalitě hovoří velké množství pacientů a z toho vyplývající dlouhé čekací doby.


Lékař i lékařka v jednom! Člověk, který léčí a pro své pacienty udělá první i poslední!.To co neprovedou jako základní vyšetření praktičtí lékaři tak vše musí dohánět tato lékařka i když čekací doba na vyšetření je i 4 hod. Tak co mi zbývá , radši počkat a být dokonale vyšetřena. Velice lidský přístup i jednání zdravotních sestřiček i lékařky,ale i velká trpělivost ohledně netrpělivých pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu