Odborný lékař neurologie
Lumírova 2, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní MUDr. působí velice povýšeným, arogantním a odměřeným dojmem - to člověk s neurologickými problémy rozhodně nepotřebuje. Chová se k lidem jako k simulantům.... nedoporučuji!

Souhlasím s negativním hodnocením, Mudr.Čermáková nepůsobí opravdu dojmem příjemné lékařky, která má zájem o své pacienty, díky nimž se udržuje na svém místě. Měla by si uvědomit, že svým chováním odežene všechny, kteří u ní zůstávají třeba z důvodu, že ji mají blízko, jako já. Dívá se na pacienty jako na otravnou bandu simulantů, už se taky chystám změnit neurologa, jen nevím kam jít.

Chtěla bych paní doktorce hodně poděkovat. Díky ní dnes ještě žijí. Protože si svědomitě vykonávala svoji práci a poslala mě na další vyšetření, které mi můj obvodní lékař neudělal, přišlo se na mé závažné onemocnění a následovala rychlá léčba na patřičných odděleních. Bez její svědomitosti bych tady dnes již asi nebyla. Ještě jednou velké díky.

Navštívila jsem paní doktorku a můžu říct, že s tak povýšeným a odměřeným chováním jsem se dlouho nesetkala. Naprosto neprofesionální přístup. V žádném případě nedoporučuji.

U p.doktorky jsme se léčila po dobu 1 roku s bolesti bederní páteře, můžu jen potvrdit názory ostatních, kdy se problém léčí pouze obstřiky /13x/ a léky od bolesti,ale příčinu bolesti nehledá. Po 3/4 roce jsem se konečně dostala na rentgen a závěr zněl, že sice změny tam jsou,ale jestli si mylsím, že by operace něco vyřešila, tak se pletu.Změnila jsme lékaře a všem to také doporučuji!!!!

na tuto paní doktorku si snad nikdo nemůže stěžovat, je to odborník za slovo vzatý! Byla jsem v její péči od 5 let do 18.. a těžko se mi s ní loučilo.. OPRAVDU DOPORUČUJI.. , ale kdyby ji Vaše dítě nepotřebovalo, bylo by to mnohem lepší..

Paní doktorka je jako stroj,absolutně bez emocí,odměřená,naprosto nesympatická.

Paní doktorku znám již 11let. Je velice erudovaná, profesionální a pacientovi se věnuje přesně jak vyžaduje jeho zdravotní stav. Pokud to můj zdravotní stav vyžaduje, vždy mě odešle na patřičné další odborné vyšetření.Jsem s ní velice spokojená, vždy mi pomohla.
Přeji jí hodně slušných pacientů.

Tuto paní doktorku jsem vyměnila cca po třech návštěvách. Neochota,odměřenost,arogance.Léčí pouze obstřiky.Nedoporučuji!

K paní doktorce již chodím nějakou dobu, a uvažuji, že přejdu k jinému lékaři.Tady se léčí jen obstřiky, pak rehabilitace, za dost dlouhou dobu Vás paní doktorka odešle maximálně na rentgen a to je vše, i když požádáte o jiné vyšetření např.CT, tak je člověk odmítnut. Jiného vyšetření od jiného odborníka se nedočkáte. Nedoporučuji