Ord. specialisty - dermatovenerologie
Riegerova 164, Příbram

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ord. specialisty - dermatovenerologie Svědivá vyrážka

Paní doktorku jsem navštívila s velmi svědivou a ošklivou vyrážkou na nohách a oteklými nohami. Otok nohou specifikovala jako otok kvůli zánětu a na to, co je to za vyrážku nepřišla a ani se to neobtěžovala zjistit. Dostala jsem velmi mastnou mast a Dithiaden s tím, že mě to vyléčí. Když jsem chtěla vědět, co přesně se mi děje, řekla mi: Víte, kůže je složitý orgán.
Tak jsem se vydala do Prahy. Tam mi paní doktorka odebrala vzorky, dle nich stanovila a hlavně dopodrobna vysvětlila diagnozu (autoimunitní onemocnění) a předepsala vyhovující mast, která kůži nebrání dýchat.
Oproti paní doktorce Bodnárové obrovský rozdíl. Takže z mých zkušeností doporučuji - vydejte se raději za někým, kdo nezabředl v rutině a nebojí se přiznat si, že si není diagnozou jistý. Kdybych do té Prahy nejela, asi bych dodnes ležela s mastnýma nohama nahoře, dokonale utlumená Dithiadenem a lámala si hlavu s tím, co to je.

Paní doktorka je příjemná, milá. A navíc drží lékařské tajemství, nestará se o věci do kterých jí nic není a navíc nemá odměřený přístup k člověku jako pacientovi. Nemám s paní doktorkou sebemenší problém, až na maličkost, každoroční povinné kontroly si musím hlídat sama, protože na její pozvánku se spoléhat nemůžu. Ale tak to není problém, hlídám si to teď radši sama, i když mi to paní doktorka slíbila.. Ale jinak vše OK. Hlavně není zlá a nechová se jako někteří doktoři v Příbrami, kteří drbou. Myslím, že pro Příbram je dobrým přínosem.

S postupy a léčbou paní doktorky jsem byla spokojená. Vždy pečlivě vyšetřila i vše vysvětlila.. a měla výsledky. Bohužel bez efektu byly léčby dalších dvou střídajících lékařek v ordinaci. Nicméně lze si telefonicky u sestry zjistit, kdy paní doktorka Bodnárová st. ordinuje a zajít si přímo k ní - doporučuji.

Já teda s Paní doktorkou špatné zkušenosti nemám s čím sme přišli to nám vyléčila a náhodou je to velmi příjemná paní dobře se s ní povídá

Velice mi pomohla,je příjemná a jsem spokojen!

S pané doktorkou mám jen nejlepší zkušenosti. Trápím se s akné hlavně po stresové stránce a nemám vždy hned čas k ní zajít, ale pokud k ní přijdu, prohlédne mě, napíše dělanou mast a za pár dní mám po problému.A v čekárně jsem nikdy nezažila velké čekání.Je milá a hodná. Prosím nevíte někdo ordinační hodiny?papírek kde jsem to měla napsané jsem ztratila díky

Doufám, že všichni,kdo psali ty nesmysli o paní doktorce si předem přečetli tu tabulku o odpovědnosti, protože je musí tížit strašně svědomí, ani bych se nedivila, kdyby je žalovala za poškození dobrého jména. Já k ní chodím od malinka i můj bratr, nyní i celá má rodina a milejší a hodnější lékařku neznám. Navíc vynikající odbornici, zřejmě někdo nemůže zkousnout tu kombinaci anebo u ní nikdy nebyl.Myslím, že narvaná čekárna k prasknutí svědčí o její profesionalitě a uznávanosti. Pro nás je nejlepší

Nejlepší ve Středočeském kraji.

Jsem velmi spokojen se zdvořilým a přátelským jednáním. Paní doktorka se zajímá pečlivě o můj problém, předepsala lék, který pomáhá. Přes důkladnost, s kterou se věnuje pacientům, nejsou čekací doby dlouhé, protože paní doktorka nemá zbytečné prostoje, je velmi výkonná. V čekárně i ordinaci je příjemné prostředí.

Nejhorší kožní lékařka ve středočeským kraji.