MUDr.

Jiřina Bodnárová

Dermatolog

Kontaktní informace

• T

Paní doktorka je příjemná, milá. A navíc drží lékařské tajemství, nestará se o věci do kterých jí nic není a navíc nemá odměřený přístup k člověku jako pacientovi. Nemám s paní doktorkou sebemenší problém, až na maličkost, každoroční povinné kontroly si musím hlídat sama, protože na její pozvánku se spoléhat nemůžu. Ale tak to není problém, hlídám si to teď radši sama, i když mi to paní doktorka slíbila.. Ale jinak vše OK. Hlavně není zlá a nechová se jako někteří doktoři v Příbrami, kteří drbou. Myslím, že pro Příbram je dobrým přínosem.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• T

• S postupy a léčbou paní doktorky jsem byla spokojená. Vždy pečlivě vyšetřila i vše vysvětlila.. a měla výsledky. Bohužel bez efektu byly léčby dalších dvou střídajících lékařek v ordinaci. Nicméně lze si telefonicky u sestry zjistit, kdy paní doktorka Bodnárová st. ordinuje a zajít si přímo k ní - doporučuji.

• Já teda s Paní doktorkou špatné zkušenosti nemám s čím sme přišli to nám vyléčila a náhodou je to velmi příjemná paní dobře se s ní povídá

• Velice mi pomohla,je příjemná a jsem spokojen!

• S pané doktorkou mám jen nejlepší zkušenosti. Trápím se s akné hlavně po stresové stránce a nemám vždy hned čas k ní zajít, ale pokud k ní přijdu, prohlédne mě, napíše dělanou mast a za pár dní mám po problému.A v čekárně jsem nikdy nezažila velké čekání.Je milá a hodná. Prosím nevíte někdo ordinační hodiny?papírek kde jsem to měla napsané jsem ztratila díky

• Doufám, že všichni,kdo psali ty nesmysli o paní doktorce si předem přečetli tu tabulku o odpovědnosti, protože je musí tížit strašně svědomí, ani bych se nedivila, kdyby je žalovala za poškození dobrého jména. Já k ní chodím od malinka i můj bratr, nyní i celá má rodina a milejší a hodnější lékařku neznám. Navíc vynikající odbornici, zřejmě někdo nemůže zkousnout tu kombinaci anebo u ní nikdy nebyl.Myslím, že narvaná čekárna k prasknutí svědčí o její profesionalitě a uznávanosti. Pro nás je nejlepší

• Nejlepší ve Středočeském kraji.

• Jsem velmi spokojen se zdvořilým a přátelským jednáním. Paní doktorka se zajímá pečlivě o můj problém, předepsala lék, který pomáhá. Přes důkladnost, s kterou se věnuje pacientům, nejsou čekací doby dlouhé, protože paní doktorka nemá zbytečné prostoje, je velmi výkonná. V čekárně i ordinaci je příjemné prostředí.

• Nejhorší kožní lékařka ve středočeským kraji.

• osobní návštěva s kožním problémem s dcerou (2 roky) - vyrážka typu suché fleky na některých částech těla, po předepsané masti vše velmi rychle vyléčeno a znovu se broblém neobjevyl. doporučuji,

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní