Sam. ord. PL pro děti a dorost
Masarykovo náměstí 304, Votice

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost

Paní doktorka mi byla a je opravdovou oporou v péči o zdraví naší holčičky. Nikdy nic nezanedbala. Vždy mi zodpověděla veškeré mé dotazy, půjčila mi i informační materiál ohledně očkování na doma. Nemohu si vynachválit paní doktorku i paní sestřičku. Jsem vděčná za veškerou jejich péči a přístup, to se jen tak nevidí, smekám klobouk dolu.

K paní doktorce jsem chodila už i já jako malá holka, poté můj synovec a nyní i moje dcera. I když jsme se odstěhovali a k paní doktorce musíme dojíždět cca 50km, nevadí. V dnešní době najít tak bezvadného lékaře je problém. Je vidět, že svou práci bere jako poslání a určitě jí práce s dětmi baví. Nic nezanedbá, ráda vysvětlí. Doporučuji

:) No my jsme předtím chodili k jednomu panu doktorovi, který je prý vyhlašený specialista, avšak poté jsme zjistili, že pracuje na více místech, dětem se téměř nevěnuje a nic nedělá pořádně, specialista je jen kvůli odbornosti navíc... přešli jsme tedy k úžasné paní doktorce Bažantové a péče i přístup se opravdu nedá srovnat. Lékař, který má v sobě tolik lidskosti a zodpovědnosti vůči malým pacientům by měl být placen dvakrát tolik :))

Výborná a příjemná dětská doktorka. ;)

je to dobrá doktorka

K téhle paní doktorce jsem chodila od mala a byla úžasná. Nikdy nic nezanedbala. Škoda, že nebere i dospělé... :)))

Je skvělá paní doktorka, stará se o naše děti jako nikdo. A velmi laskavá.

Ž

Velmi ochotná, hodná paní doktorka. Doporučuji.