Rehabilitace
Úslavská 75, Plzeň

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Tohoto lékaře jednoznačně nedoporučuji. Byla jsem k němu objednána na konkrétní datum a čas, načež jsem si vyslechla rozverné rozhovory zpoza dveří čekárny, které trvaly bezmála 40 minut. Očividně měl v ordinaci nějaké známé a i když jednoho z nich i vyšetřoval, tak bylo dle rozhovorů zcela jasné, že si spíš povídají a dobře se baví. Po těch 40 minut jsem jako idiot čekala v čekárně a mezitím přišli nějací manželé, kteří byli objednáni po mně.

Pan Wicherek má skutečně minimální zájem o pacienta. Pokud mu řeknete, že necvičíte, je to špatně a vrtí hlavou. Pokud mu řeknete, že se pravidelně věnujete sportu (např. bojovému umění jako v mém případě), tak je to podle něj také špatně. Sotva Vám podá ruku a během rozhovoru se na Vás ani nepodívá. Vyloženě si připadáte, že jej otravujete.

Přišla jsem k němu s bolestmi v achillovce, jejichž příčina mi nebyla známa. Při vstupním vyšetření mi k achillovce neřekl nic. Dozvěděla jsem se jen to, že mám skoliózu (nic nového pod Sluncem). Po několikatýdenní rehabilitaci jsem šla na výstupní kontrolu. Vážený pan doktor se mi na tu achillovku ani nepodíval ani se na ni nezeptal! Jediné, co mi oznámil, bylo, že mám hypermobilitu kloubů (tzn. že mám lehce povolenější vazy kolem kloubů a mám v nich tudíž větší hybnost, než je obvyklé). Takže jsem k panu doktorovi přišla s achillovkou a poslal mě domů s tím, že se vlastně nedá nic dělat, že mám větší hybnost kloubů. Hypermobilitu kloubů má velká většina žen a není to žádná vývojová vada ani onemocnění a vůbec to nesouvisí s achillovou šlachou, protože se upíná na kost a ne na kloub. A především si té hypermobility mohl všimnout už když jsem k němu přišla na 1. vyšetření.

Tento doktor mi tedy achillovku v podstatě neléčil a jen mi oznámil, že mám větší hybnost v kloubech a že se s tím nedá nic dělat. NIC VÍC! Léčily mi ji jen rehabilitační sestry a ty odvedly sloušnou práci.

Tohoto doktora proto jednoznačně nedoporučuji. Nic nevysvětlí, nic Vám neřekne, chová se arogantně a ani neléčí Váš problém, s kterým jste se na něj obrátili.

V žádném případě tohoto lékaře nedoporučuji, na svém pracovišti ve Stodě je vyhlášený (ovšem, kdo může říct, že v pozitivním slova smyslu?!?) Když s Vámi komunikuje nedívá se na Vás, nemá k Vám partnerský přístup, nemluví k Vám srozumitelně, spíše "huhlá" a dostatečně Vám dává najevo, že jste si asi zrovna nevybrali dobrej den návštěvy, evidentně trošku oběžujete a nejspíš stejně jdete s prkotinou.. Když slouží na pohotovosti, odbyde Vás paralenem a poví Vám, že v krku nic nemáte (zřejmě jste si to, že je Vám mizerně jen vsugerovali :-) ), přestože jiný lékař o den později pozná angínu a nasadí antibiotika. Nevážím si ho, nelíbí se mi přístup k pacientům a nedoporučuji!!!!!!!!!!! Křížová.