Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Potřebovali jsme konzultaci a radu se synovými problémy s uvolněnými vazy. Pan doktor byl ochotný, zdá se dosti zkušený a vše nám trpělivě a dobře vysvětlil. Rozhodnutí už musíme udělat sami, podle dalšího vývoje stavu syna. Takže za nás díky.

Za panem doktorem jsem přišel s bolestí kyčle. Jsem mladý sportovec(30 let) odbyl mě se slovy, že mám v kyčli artrózu 2- 3 stupně, s tím, že jedinným řešením ke TEP. Prý mám přijít až to bude neunosné a dál nic neřešil. S tímto závěrem jsem se neapokojil a vyhledal skutečného odborníka. Ten mi diagnostikoval FAI (CAM) a roztržené labrum. Následně jsem byl objednán k artroskopii a oba dva problémy byly vyřešeny. Tento lékař ke pro mne veliké zklamání, alespoň, že má moc milou sestřičku.

Pan doktor provedl potřebná vyšetření, na jejich základě velmi dobrá informace o tom, proč mě koleno bolí a následně rady a doporučení co dělat (cvičit), aby co nejméně bolelo, při velké bolesti nabídnut i obstřik. Vše v klidu a pro laika velmi srozumitelně vysvětleno. Při ortopedických potížích vřele pana doktora doporučuji navštívit ať již v nemocnici nebo v jeho soukromých ambulancích.

Umístění: Nemocnice Jihlava artroskopie kolene

po několika měsíční neúspěšné léčbě,kdy mi koleno po úrazu při každodenní pracovní zátěži stále otékalo a omezovalo v pohybu mi pan doktor doporučil operaci,po operačním zákroku mi podrobně vysvětlil závady,které mi potíže působily,jako ortoped a operatér skvělý ( vřele doporučuji )
jen nevím zda to bude mít účinek,když mám dementní klouby :-( momentálně mám koleno po necelém týdnu po operaci,jako meloun :-D i při cvičení,masírování,ledování a bolí,tak snad všechny případné defekty postupem času ustoupí :-) Marie