Ordinace nemocí kožních a pohlavních
nám. Míru 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních Jiný

Pan doktor moc pomohl několik měsíců sem trpěl hrozným onemocněním scabies samozřejmě se postupně nakazily i ostatní členové rodiny , a to díky nejmenované kožní lékařce která mi diagnostikovala atopický ekzém lékařka totálně selhala, pan doktor vše napravil předepsal nám sirnou mast a bylo vše vyřešeno , kdybych to věděl dřív šel bych sem hned na pana doktora sem natrefil náhodně , takže na kožní už jedině sem i když doufám že to dlouho nebude zapotřebí :)

Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních Jiný

Pan doktor je neuvěřitelně milý lékař, člověk a vždy se snaží pomoci a pečlivě prověří vše, co je třeba. V dnešní době, kdy vám všude napíšou jen chemické léky, pořádně vás nevyšetří a pošlou vás domů, je pan doktor zázrakem.
Moc se mi líbí, že uznává přírodní léčbu a nejprve se snaží řešit vše co nejpřirozenější a nejšetřnější cestou pro tělo.
Ráda se k němu vracím a jinam už bych nešla.

Umístění: Ordinace nemocí kožních a pohlavních

Výborný lékař, několikrát mi pomohl s problémy, se kterými si jiní kožní lékaři nevěděli rady. Skutečný profesionál na svém místě. Pečlivý a ochotný.

Umístění: jiné místo Suchá začervenalá pokožka

Mne pan doktor nevyhovuje. Prisla jsem k nemu, zeptal se na nekolik otazek, pokozku mi ani neprohledl. Jsem velice nespokojena. Mam suchou cervenou pokozku a pan doktor ikdyz jsem ho upozornovala ze mam dost citlivou pokozku, tak mi dal vysusujici palivy krem...

U pana doktora jsem byla se svým synem. (8m.) Protože naše paní doktorka měla dovolenou.
Pan doktor malého ani neprohlédl jen z dálky koukl a usoudi, že na jeho škrábání hlavičky dá kortikoidy.... A fenistilove kapky. Dnes jsem byli u naší paní doktorky a řekla, že to je už na antibiotika. Nepochopim, že tak malé dítě ani neprohlednr a pošle nás domů s kapkami. Za nás teda rozhodně nedoporučujeme.
B.W

Chodíme k němu celá rodina, je to profesionál a člověk na správném místě. Snaží se vždy volit i přírodní varianty.

S panem doktorem jsem velice spokojená, profesionální přístup, žádné čekání ve frontě

Příjemný se zmněnil v nepříjemného a velmi až dětinsky dotčeného, když jsem se řekla, že by mi vyhovoval jiný operační den.Operoval v ten den totiž jiný a mladý lékař a on by přišel o 10 tisíc.Při laserovém zákroku na obličeji jsem požadovala ochranu očí, bylo mi odpovězeno, že to nikdy nedělají a že nemají žádné stížnosti.O dva dny později jsem nastoupila pracovní neschopnost s diagnozou zánět spojivek a zánět rohovky od té doby mám "suché oči"ˇ, předtím jsem nikdy s očima neměla žádné problémy. Pak jsem v televizi viděla, že se při těchto operacích chrániče zraku normálně používají. Takže profesionálně příjemný a milý byl (kdo by se neusmíval na někoho z koho plynou peníze), ale jeho příprava na zákrok byla rozhodně nedostatečná.

Hodnotím kladně a doporučuji všem.. Doktor Voltr je uplne v poho, žádnej lajdák, ani nafoukanec - prostě sympoš. Vyšetřil mne a ošetřil se zájmem. K tomu jestě připočítáme bystrou, milou, vtipnou sestru, která je evidentně při věci. Z návštěvy u pana doktora jsem byl mile překvapen, super, takhle kdyby fungovali všude! Kubík

Pan doktor Volker je příjemný a hodný, vždy jsem s ním velice spokojena. Vždy mě velice vyhověl i v náhlích případech. Velice doporučuju. Je to profesionál.