Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Po nepříjemném ambulantním chirurgickém zákrokuv ÚnO jsem se doléčovala u pana doktora Vápeníka. Neměla jsem abslutně žádný problém, naopak! Prohlídky byly důkladné, o všem jsem byla informována (co právě dělá, co bude násleovat) a narozdíl od doktorů v nemocnici mě seznámil s riziky do budoucna a domluvil se mnou budoucí lléčbu i operaci. Pokud se někomu nezdá milý, tak leda tím, že zbytečně nemluví. Jediné, kvůli čemu nemůžu dát 5* je, že se mnou mluvil jak s doktorem, takže jsem se musela pořád ptát, co co znamená.

Chirurg s velmi šikovnýma rukama.Doporučuji i pro estetické
výkony v obličeji.

O

jako chirurg je velice neschopný. Na většinu problémů dává sádru, aniž by si zjistil něco bližšího (pokud chcete zasádrovat nějakou část vašeho těla, je nejlepší navštívit právě jeho). Bohužel tyto jeho metody mají často za následek zdravotní újmu pacienta či prodloužení léčby nevhodným postupem. Mě byla noha s prasklým meniskem dána do sádry a diagnostikována pouhým prohmatem jako natáhnuté vazy (resp. něco velmi podobného). Bohužel i mým několika známým přivodil problémy - omezil hybnost palce na noze, či omezil hybnost ramenního kloubu. Doporučuji Vám nevyužívat jeho služeb.

Já jsem se léčil u odou chirurgů mnohokrát, protože dost sportuji a úrazů jsem měl nepočítaně. S léčbou jsem byl vždycky spokojen. Honzův problém hodnocení spočívá v neznalosti češtiny. Kdyby si ji zopakoval, pak by nepsal takové nesmysly, jako že mu lékaři přitloukli dvě bradavice....

Tak on a jeho ordinace to je teda něco, když tam někdo přijde s akutním případem, tak Vás jen seřvou, že se nepředbíhá ať se posadíte a čekáte v bolestech atd.. a jelikož jim to trvá tak za hodinu a půl Vás příjmou a pak stejně nemáj zájem pomoct