Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Záměstí 151, Choceň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Ordinace Jiný

Je to skvělý, hodný lékař, chodíme celá rodina a jsme moc spokojený. Mame ho rádi. Je to NÁŠ lékař. Je ochotný, trpělivý a moc nám pomohl s chronickými bolestmi hlavy manžela. Diky


C
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Chodila jsem k doktorovi hned od 18 let (měnila jsem, protože jsem se stěhovala) a musím říct, že jeho péče byla skvělá. Prohlídky byly pečlivé, nic nezanedbal a vše rozumně vysvětlil.


B
Ověřeny pacient

Mohu také doporučit. Byla jsem u pana doktora na první prohlídce a jeho vstřícný přístup mě velmi potěšil. Vše vysvětlil a snažil se přijít z čeho vznikl můj problém.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor Tomek ml. má velmi laskavý a milý přístup. Je pečlivý, dokáže se na věc podívat globálně a zvážit rizika, stanovit diagnózu. Nic nebere na lehkou váhu a nepodcení. Člověk si u něj připadá normálně a i když má pan doktor třeba zrovna čekárnu plnou lidí, neodejde ošizený o pořádné vyšetření a vysvětlení.


M

já osobně jsi nemužu stěžovat a jsem spokojená poradí pošle na vyšetření a jestli se to někomu nelíbí tak at jde jinam stěžovat a pomlouvat umí každý


Mohu jen doporučit, považuji pana doktora skutečně za jednoho z nejlepších. Byl jsem u něj na periodické prohlídce, kde kromě standardních úkonů se mnou probral každou položku laboratorního vyšetření, vysvětlil, jaký význam ta která hodnota má, jaký je průměr, jak jsem na tom já. Navíc porovnával výsledky i s minulým vyšetřením, upozornil na rizika. Lepší vyšetření, kdy jsem se cítil skutečně jako klient, jako člověk o kterého je zájem, jsem nezažil. I při předepisování léků vysvětlí účinky, upozorní na rizika, nabídne alternativu. Celé vyšetření probíhá v pohodové atmosféře, s úsměvem, beze spěchu, prostě něco fantastického. Zažil jsem hodně lékařů, i na pražských klinikách, ale tak vstřícný postoj k pacientovi zažívám poprvé. Sestřička je též perfektní. Ještě jednou poděkování a vyjádření plné spokojenosti.


Važené pacinetky, děkuji za šíření pomluv, které jste předvedly. Uškodily jste někomu kdo si to nezasloužil. Na každém slově něco pravdy bude. Nikdo není dokonalý. Prosil bych paní Kameníkovou aby zanechala donášení pro Dr. Tomka mladšího a přesta mu podlézat do přízně. Myslím si, že by v první řadě by si měla ověřit co je na tom pravdy! Stačí si zajít do pečovatelského domu a nebo domova důchodců tam Vám řeknou pravdu. Co si myslí o tom Vašem užasném lékaři.Co Vám vždycky výjde vstříc jak potřebujete.

Celkem hlasů pro Dr. Tomka : 25
Proti : 4
Celkový počet : 29
Skóre : 86.2 %

Nejlepší má 100%


Ověřeny pacient

Milý, vstřícný, příjemný mladý lékař. Mohu jen doporučit.


Po vystřídání několika praktických lékařů jsem ráda, že jsem se dostala k panu doktoru Tomkovi mladšímu. Chodíme k němu celá rodina a jsme s ním naprosto spokojení. Je pečlivý, nic "neodflákne", poradí, snaží se najít vzhledem ke zdravotnímu stavu tu nejlepší variantu. Cokoli jsem potřebovala, tak mi vyšel vstříc.


Ověřeny pacient

Pan doktor je milý a pečlivý člověk.Jsem moc ráda,že k němu s manželem můžeme chodit.S takovou péčí jsem se ještě nesetkala.Děkuju za ní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti