Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek ostruhy

Pan doktor v ambulanci je naprosto užasny,erudovany,vstřicny...Sestra vesela,proste jednim slovem FAINA...Lekař ma velmi krasny přistup,poradil mi mnoho veci na muj problem s ostruhami,vypsal rehabilitace.Jsem velmi spokojena a DEKUJI Damcova

Lidická 886/43, Havířov
Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 5 Více

Léčba krevní plazmou. (790 Kč)

Komplexní péče v oboru ortopedie. + 10 Více

Nemocniční 2, Město Albrechtice
Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek (mapa)

Léčba krevní plazmou. (790 Kč)

Komplexní péče v oboru ortopedie. + 10 Více

Manuální terapie

I. a II. atestace z oboru ortopedie a traumatologie, sonografie dětských kyčlí, pohybového aparátu a myoskeletální medicíny. Mým cílem je poskytnout...

• poškození šlach
  • sportovní úrazy
  • artróza

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek Bolest kolene

Pan doktor mě zklamal chodila jsem k němu od ledna s kolenem dal mi rehabky a koleno stále bolelo řekl mi že nemá pro mě nic a že si vymyslis a že jsem zdravá neudělal mi ani ultrazvuk a řekl jsem zdravá navštívila jineho ortopeda ten mi udělal ultrazvuk a šla sem okamžitě na operaci na atroskopii kolene a měla sem tak natrženy meniskus a zánět pan doktor mi sice podal ruku usmál ale to v medicíně nestaci jsem ráda že sem si našla nového ortopeda který tomu opravdu rozumi

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek bolestivost Achilovky

Dlouhodobá bolest Achillovy šlachy mě přivedla na doporučení k panu doktorovi. Velmi příjemný personál mě mile překvapil. Po zkoušení různé léčky včetně rehabilitací mě Achilovka stále bolela, a proto následovala operace.Po měsíci stále bolest a na kontrolách se mě pan doktor ptal :" A co mám s Vámi dělat?" Navštívila jsem ORT ART v Petřvaldě, následovala reoperace,pro mě nenáročná, méně zatěžující, bez bolesti a hlavně se 100% výsledkem.Opět běhám po horách, jezdím na kole a jsem zcela v pořádku. A hlavně se mě tam nikdo neptal " A co mám s Vámi dělat?" Linda z Havířova

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. S takovým přístupem se dnes až tak člověk nesetká.Vždy ráda doporučím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vzhledem k tomu, že jsem za posledních pár měsíců měla možnost setkat se s několika lékaři z oboru ortopedie, musím říct, že pan doktor Sztefek je opravdu nadpřirozený úkaz :-) Velice sympatický, ochotný, vše vysvětlí, řádně vyšetří...no a téměř nulová čekací doba na vyšetření...za mě velká spokojenost a jsem ráda, že jsem pana doktora objevila.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Myslím, že ke komentářům, není co dodat. Prostě slušný, příjemný ochotný a při léčbě důkladný, děkuji Chalupová Iveta

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem z Havířova a mám obrovské štěstí, že jsem si vybral zcela náhodně právě pana doktora Štefka. Šíleně mě bolela kolena, pan doktor i sestřička měli velmi lidský přístup. Pan doktor mi předepsal lék a po jednorázovém užití předepsaného balení jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizely veškeré problémy s koleny a přitom jsem vykonával zaměstnání náročně na klouby. Je to štěstí potkat takového odborníka. Děkuji. Lumír Leškanič

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chtěl bych touhle cestou poděkovat Panu doktorovi Sztefkovi za perfektní operaci a léčbu mého kolene.Taktéž celému oddělení krnovské ortopedie.Cítil jsem se jako doma.Pan doktor je skvělý lékař s nadstandardním přístupem k pacientům.Vřele ho všem doporučuji !!!Ještě jednou díky Pecháček Richard Havířov

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní. S takovým přístupem se dnes už jen tak člověk nesetká.Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. Vždy ráda doporučím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem velice spokojená pacientka,kterou pan doktor osobně operoval.Jela jsem až do Krnova,ale věřte mi stálo to za to.Tak jak všichni známe pana doktora a jeho sestřičku,že jsou vždy milí,dobře naladění , ochotni vše pacientovi vysvětlit a jsou mistry svého oboru,tak takto funguje celé ortopedické oddělení v Krnově.Po 3 dech hospitalizace jsem se vracela jako z dovolené,i když se sádrou :-).Ještě jednou děkuji.S úctou vděčná pacientka Ryszková Jarmila

U dětí vyšetření skoliosy

Cena není uvedená

U dětí vyšetření ploché nohy

Akupunktura

Ultrazvukové vyšetření

Léčebné obstřiky

Cena není uvedená

Vyšetření a léčba bolestí zad

Léčba krevní plazmou.

790 Kč

Komplexní péče v oboru ortopedie.

Dětské sportovní úrazy

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek Bolest kolene

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek bolestivost Achilovky

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,pritel ma v koleni Zlateho stafilokoka uz si nevime rady...v Bruntale i v Šumperku ho nechteji operovat.Na jedne operaci uz byl ale dostava se mu to do kosti i do druheho kolene.Nemohl byste mi poradit co dal?Mame dve male deti a doktor mu dnes rekl ze o nohu prijde.Dekuji

Dobrý den, tohle onemocnění vyžaduje většinou náročnou léčbu, nezřídka za hospitalizace, kterou Vám nabídnout nemohu. Rozhodně Vám neporadím takto skrze internet. S pozdravem J.Sztefek.

MUDr. Jiří Sztefek

• Dobrý den, je potřeba k návštěvě Vaší ordinace mít doporučení obvodního lékaře ? Jsem u Vás objednána na pondělí s bolestmi kyčle.

Děkuji za reakci.

Dobrý den, není potřeba doporučení, v pondělí se uvidíme. S pozdravem J.Sztefek.

MUDr. Jiří Sztefek

• poškození šlach