Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Výsluní 393, Rapotín
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Jsou dva- st. a ml. Můj komentář se týká st. Při preventivních prohlídkách si nevšimne ani větších kazů, nejednou 14 dní po prevenci těžký zánět zubu který skončil vytržen na pohotovosti. Ošetření jsou bolestivá, nevěří že to tolik bolí a dívá se na mě jako na simulanta a odmítá dopíchnout. Ani na žádost neopíchne svodnou anestezii a používá místo toho jakousi nefunkční šetrnou s krátkou jehličkou-ani navíc nevypadá jako sterilní jednorázová. Už mi i řekl že mi to schválně opíchl jen trochu aby viděl jak moc to bolí. Nepoužívá sofistikované metody ošetření zubního kanálku (ten pípací přístroj), zuby nedesinfikuje před zaplněním kanálku ani před nalepením můstku, nepoužívá Alveogyl ani Traumacel.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je to nejlepší zubař jakého znám


Jsem jeho pacientkou déle než 35 let. Vždy byl velice ochotný, vstřícný a citlivý. Je výborným specialistou.


Ověřeny pacient

Výborný lékař. Navštěvuji jeho ordinaci a jsem nadmíru spokojen. Byl jsem v ošetřování i u jiných stomatologů, ale jeho profesionální přítup přes reativně nízký věk a jeho perfektní odbornost mu jeho kolegové mohou závidět. Jeho zdravotní péče využívá veškerá naše rodina včetně 4,5 roční dcery, se kterou to umí . Nemá vůbec strach při pravidelných prohlídkách. Ordinace nadstandartně vybavená. Velmi ochotný i mimo pracovní dobu Vám pomoci. Prostě VÝBORNÝ !!!Spokojenost ze všech stran za celou rodinu


M

Je to nejlepší zubař, který kdy pečoval o naši rodinu


H

Velice dobrý stomatolog,odborník,citlivý a spolehlivý. Jezdíme k němu celá rodina.Velice kvalitní práce.


H

Velmi spokojená celá naše rodina !!! A to už spoustu let.


Nejsem jeho pacientem, avšak měl jsem možnost jej dvakrát navštívit z ambulantních důvodů. Velice kladně hodnotím přístup k pacientům, pečlivost, dobré vybavení ordinace, čekací doby.


V

Výborný, ochotný, dodržuje časy, což je příjemné pro zaměstnaného člověka, prostě jezdím k němu rád i když ze Zábřeha je to 20 km. Nelituji jediného.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti