Radomyšlská 336, Strakonice

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Tak tento lékař mi při mém porodu velmi pomohl,ještě ve Strakonicích.Spíš tedy po porodu.Nevím,jak by to bez něj vůbec dopadlo.Dnes,když odešel i Mudr.Chod,tak je nerozum jít do Strak ještě rodit.Zničili nám porodnici.Ještě jednou velký dík za Marka i za mně.S pozdravem Jitka

Fajnn chlap,profesně i jako člověk-velmi mi pomohl

Potkala jsem ho v létě a osobně jsem se ho ptala jak se má a kam za ním můžu přijet. Tak prý do Nemocnice Klatovy. Zkuste tam zavolat a objenat se , ale prý je to možné kdykoliv -myslím ale že říkal pátky......tak hodně štěstí Petra

Dobry den, zkousela jsem na internetu vyhledat MUDr. Štětku v Klatovech, ale nepodarilo se mi to. Prosim, muzete upresnit, jestli a kde jeste ordinuje. Diky. Jirina

Velmi děkuji panu doktorovi za péči při porodu mé druhé dcerky.Tak skvělý přístup k člověku má málokterý lékař. Ještě jednou děkuji.
Pan doktor Štětka nyní pracuje v nemocnici na gynekologii a porodnici v Klatovech.

Muzete sem prosim nekdo napsat, kam se tedy pan Stetka prestehoval? do pisku?

Nápodobně,já jsem u něj byla skoro 10 let a nestihla jsem mu ani říct aby se měl dobře. Taky nevím ke komu budu chodit,byl to šok když tady najednou nebyl. Moc mě to mrzí. Bude tu moc chybět,byl vynikající.

Pro mě je pan doktor Štětka také ten nej, od svých 19 let jsem k němu pravidelně docházela a bohužel nejen , že se nechci svěřit do rukou někomu komu nedůvěřuji, ale hlavně si myslím, že ze strakonické nemocnice odešla velká kapacita ve svém oboru....co si teď jen počnu pane doktore, já za vámi snad budu muset dojíždět?!?!?! Petra Zdeňková

Neznám lepšího lékaře v oboru! Strakonická porodnice klesla jeho odchodem o několik tříd. Proto jsem se s ní nedávno, v půlce těhotenství rozloučila a přešla za panem doktorem na jeho nové působiště. Je to o 25km dojíždění dál, ale ten klid a jistota mi za to stojí. Jako prvorodička bych vskutku do současné strakonické porodnice nechtěla ani omylem...:o(

Je mi velice líto, že pan doktor Štětka musel opustit strakonickou nemocnici. Co je platné, když tam dnes máme primáře s tituly, když lidsky i odborně má panem doktorem Štětkou kilometry daleko. Pane doktore, děkujeme vám za vaši péči, laskavost i moudrost, se kterou jste k nám, vašim pacientkám přistupoval a přejeme vám na novém působišti jen to nej.