Radomyšlská 336, Strakonice

Umístění: Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. Jiný

Rodila jsem za asistence pana doktora v Jindrichove Hradci.Jako prvorodicka jsem se s nim citila bezpecne,umel me podporit,abych ze sebe vydala to nejlepsi v dane chvili,za coz mu velice dekuji! Udelal kvalitne nastrih i siti,coz vsichni doktori pri hojeni jen koukali a kroutili hlavou hlavama, ze jaka krasna prace. Byl u porodu klidny, konzultoval to se mnou. Rozhodne mohu rict, ze chovani pana doktora je prijemne na urovni, ja jsem se s nim citila fakt dobre.

Tak tento lékař mi při mém porodu velmi pomohl,ještě ve Strakonicích.Spíš tedy po porodu.Nevím,jak by to bez něj vůbec dopadlo.Dnes,když odešel i Mudr.Chod,tak je nerozum jít do Strak ještě rodit.Zničili nám porodnici.Ještě jednou velký dík za Marka i za mně.S pozdravem Jitka

Fajnn chlap,profesně i jako člověk-velmi mi pomohl

Potkala jsem ho v létě a osobně jsem se ho ptala jak se má a kam za ním můžu přijet. Tak prý do Nemocnice Klatovy. Zkuste tam zavolat a objenat se , ale prý je to možné kdykoliv -myslím ale že říkal pátky......tak hodně štěstí Petra

Dobry den, zkousela jsem na internetu vyhledat MUDr. Štětku v Klatovech, ale nepodarilo se mi to. Prosim, muzete upresnit, jestli a kde jeste ordinuje. Diky. Jirina

Velmi děkuji panu doktorovi za péči při porodu mé druhé dcerky.Tak skvělý přístup k člověku má málokterý lékař. Ještě jednou děkuji.
Pan doktor Štětka nyní pracuje v nemocnici na gynekologii a porodnici v Klatovech.

Muzete sem prosim nekdo napsat, kam se tedy pan Stetka prestehoval? do pisku?

Nápodobně,já jsem u něj byla skoro 10 let a nestihla jsem mu ani říct aby se měl dobře. Taky nevím ke komu budu chodit,byl to šok když tady najednou nebyl. Moc mě to mrzí. Bude tu moc chybět,byl vynikající.

Pro mě je pan doktor Štětka také ten nej, od svých 19 let jsem k němu pravidelně docházela a bohužel nejen , že se nechci svěřit do rukou někomu komu nedůvěřuji, ale hlavně si myslím, že ze strakonické nemocnice odešla velká kapacita ve svém oboru....co si teď jen počnu pane doktore, já za vámi snad budu muset dojíždět?!?!?! Petra Zdeňková

Neznám lepšího lékaře v oboru! Strakonická porodnice klesla jeho odchodem o několik tříd. Proto jsem se s ní nedávno, v půlce těhotenství rozloučila a přešla za panem doktorem na jeho nové působiště. Je to o 25km dojíždění dál, ale ten klid a jistota mi za to stojí. Jako prvorodička bych vskutku do současné strakonické porodnice nechtěla ani omylem...:o(