Zkušenosti

O mně

Každý z nás je bojovník. Učitel. Mudrc. Trenér. Učedník. Diplomat. Rōnin. Hrdina. Protagonista příběhu. Překračujeme sami sebe. Narušujeme řád. Dáváme...

Více


Specializace

  • fyzioterapeut

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Erbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, OlomoucErbenova 5, Olomouc

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: fyzioterapie

Pan Stacho je opravdový odborník na pohybový aparát. Prohlédne, vypátrá a pomůže. Měla jsem dlouhá léta bolesti v oblasti kostrče, byla 9x na sezení u dobrého olomouckého fyzioterapeuta, nicméně mi návštěvy nepomohly. Kdyz se bolest začala stupňovat a omezovala mě výrazně v pohybu, navštívila jsem pana Stacha. Hned na první návštěvě zjistil příčinu, která dříve nikoho nenapadla, zaměřil se na léčbu a výrazně se mi ulevilo hned po první návštěvě. Velmi oceňuji komplexní přístup k celému tělu a pohybu, kdy pan Stacho vnímá tělo jako celek, nejen jako jeho části. Je velmi zkušený, má mily a přátelský přístup. Jednoznačně doporučuji v případě, že potrebujete opravdu pomoci od bolesti nebo pochopit lépe fungování vašeho těla.
Moc děkuji za to, že mame takové odborníky, kteří dělají sve poslání s láskou.

S
Umístění: fyzioterapie

Profesionální přístup, Jiří mi otevřel oči a změnil pohled na pohyb a tělo jako celek. S radostí jej doporučuji!

T
Ověřený profil
Umístění: fyzioterapie

Jirku mi myslím si, seslal sám vesmír. Po půlročním maratonu po lékařích, byl vlastně on jediný kdo mě opravdu vyslechl. Viděl věci, které já vidět nechtěla. Ovšem nesoudili, nikdy. Naopak. Obrovské dík že to semnou nevzdal a došel semnou až sem. Na problém nahlížel komplexně, což je obrovsky pozitivní. Díky za vše Jirko

Z
Umístění: manuální terapie

S Jirkou sem neskutečně spokojenej. Dlouho sem se trápil s disbalancemi na pravé straně, které mě dost omezovaly v progresu v mé pohybové praxi. Byl sem u několika 5star fyzioterapeutů, ale nikdo nebyl schopnej přijít na příčinu.
U Jirky se mi hlavně líbí přístup. Pracuje s tělem holisticky a jde prostě do podstaty problému, což se ukazuje na výsledcích, kterých jsme dosáhli…. Poprvý v životě cítím svoje tělo rovný, silný a už mi nepřekáží.
Takže za mě bezva :D

V
Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenosti s Mgr. Jiřím Stachem jsou jen pozitivní. Jeho profesionální a lidský přístup k mým potížím mě utvrdil, že jsem v rukou fundovaného odborníka. Chtěla bych vyzdvihnout, že moje potíže viděl komplexně, a společně jsme hledali jejich příčinu. Následně spolu se mnou byl schopen navrhnout postup, řešení a nejvhodnější variantu. Na jeho terapie jsem se vždy těšila a pravidelný posun k lepšímu mě jen utvrzoval v tom, že jsem v dobrých rukou, a že je to správná cesta, i když nebude jednoduchá. Čas, který mi věnoval, byl plně využit. Konečně jsem se setkala s prvním terapeutem, který mě přinutil na sobě pracovat nejen na terapii, ale i prostřednictvím jim zadaných zajímavých úkolů i mimo terapii, které se mnou poté se zájmem konzultoval a vyvozoval další závěry. Víc takových zapálených lidí, víc takových nadšenců, víc takových odborníků bych vám přála potkat, a já posílám veliký dík pane magistře za to, že jste mi pomohl a věnoval čas, a vím kam se mohu s důvěrou obrátit.

P
Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Všechno souvisí se vším a pokud někdo najde správný postup a pravou příčinu tak je to pan Stacho. Aktuální / akutní problém umí pomoct vyřešit ale dívá se dál a vždy pečlivě vysvětlí, co je jak provázáno a člověk vidí v každém cvičení smysl a není to jen bezhlavé cvičení. Bez diskuzí je profesionální ale přátelský přístup. Je to opravdu odborník na správném místě, můžu jen doporučit!

J
Umístění: Jiný

Mgr. Jiřího Stacha jsem navštívila poprvé počátkem května letošního roku z důvodu řadu měsíců trvajících (a stále se stupňujících) bolestí v oblasti bederní páteře.
Od prvního okamžiku bylo jasné, že přístup k mému problému bude komplexní. Že budu muset – kromě poctivého cvičení – přemýšlet nad souvislostmi, které k mým potížím vedly, a to jak na úrovni fyzické, tak mentální.
Kladl mi otázky, poslouchal odpovědi a ukázal mi cestu, kterou se mám vydat. Obdivuhodně uměl vybalancovat míru laskavosti a přísnosti.
Pan magistr je přirozeně milý, důvěryhodný a pro svou práci nadšený. Nabízí ideální mix odborných znalostí, osobnostních vlastností a zapálení pro věc samotnou.
Jsem vděčná, že mi věnoval svůj čas a energii. Dnes – více než tři měsíce od prvního setkání – pociťuji výraznou úlevu mých potíží.
Setkání s panem magistrem Stachem bylo pro mě v mnohém inspirativní a děkuji za to.

Š
Umístění: Jiný

Do kontaktu s panem Jiřím Stachem jsem se dostal z důvodu bolesti zad v oblasti beder a potížemi projevujícími se do oblasti dolní končetiny. Velmi rychle jsem poznal, že není, jak bych řekl, léčitelem, který vám jednorázově pomůže a čeká, kdy se mu vrátíte, ale spíše průvodcem cesty, která mi má ukázat, jak si tehdy, nyní a třeba v budoucnu mohu pomoci i sám a jak vnímat své tělo. Přestože jsem byl po vyšetření magnetickou rezonancí a oba jsme věděli, co by mohlo být hlavním důvodem, nahlížel na mě pan Stacho vždy komplexněji. Po sedmi setkáních, během kterých jsem poznal, jaké má mé tělo silnější a jaké slabší stránky, nyní vím, na čem pracovat a jak se posouvat dále. Během každého setkání jsem se dozvěděl jak teoreticky, ale především prakticky, něco nového, co by mě mohlo na mé cestě opravdu kupředu posunout.
Pokaždé jsem odcházel se širokým úsměvem a to, i když to bolelo. Na naše setkání jsem se vždy těšil, bral jsem to jako takový trénink, který mi pomáhal a stále pomáhá i ve sportu.
Chtěl bych tímto poděkovat za spolupráci, ochotu a upřímnost, i když vím, že se ještě určitě někdy potkáme. Děkuji...

D
Umístění: fyzioterapie

K terapeutovi mě dohnaly velké bolesti zad a nohou – trávil jsem tehdy pracovně hodně času v autě. Došlo to tak daleko, že jsem měl problémy vůbec nasednout, natož se koncentrovat na řízení. Byl jsem vyčerpaný bolestí a měl jsem strach nějakého doktora oslovit. Ale už po první návštěvě u pana Stacha jsem věděl, že jsem se dostal do správných rukou: precizně posoudil můj zdravotní stav, vybral pro mě vhodné první cviky a celou dobu měl velice přátelský a profesionální přístup – to vše vedlo k mému celkovému psychickému uklidnění.
Na začátku každé kontroly jsem byl vyšetřen, zda cvičení pomáhá, jak má, pan terapeut zkontroloval, zda cvičím správně a postupně mi přidával nové cviky, které navazovaly na ty předchozí tak, abych si ve výsledku odnesl ucelenou sadu cviků, cíleně zaměřených na můj problém. Po pěti společně strávených hodinách jsem cítil, že moje tělo začíná fungovat, jak má, bolesti ustoupily. Postupně jsme jednotlivé cviky pilovali a zdokonalovali, abych byl připraven na samostatné cvičení doma.
Pomoc terapeuta považuji za klíčovou, bez něj a jeho rad bych nejspíš skončil v nemocnici. Pan Stacho je ke svým pacientům přátelský a citlivý, zároveň ale profesionální a přísný. Proto je jeho pomoc tak účinná. Mohu jej z vlastní zkušenosti na 100 % doporučit.

P
Umístění: fyzioterapie

Nebudu vám lhát. Jirka Stacho vám dá zabrat. Jenže bez úsilí, potu a občasných slz to prostě nejde. Což platí nejen pro zdárnou rehabilitaci…
Jirkovy metody a přístup se přitom neomezují jen na pomyslný servis tělesné schránky. Pouhá oprava „šasi“ totiž nestačí. Všechny rady, které mi dal, všechny cviky, které mi doporučil, všechny lekce, které jsem u něj absolvoval, vycházely ze zásady, že zásadní je i změna mentálního, duševního nastavení.
To není nic nového, řeknete si – vždyť už díky starým Řekům známe termín kalokagathia, tedy ideál harmonického souladu a vyváženosti tělesné i duševní krásy a dobroty, ctnosti a statečnosti. Nikdy jsem se ale nesetkal s jeho praktikováním a dalším šířením v tak intenzivní a následování hodné podobě jako v Jirkově případě.
Netvrdím, že jsem se díky jeho péči proměnil jako pohádkový žabák v prince, ale ukázal mi Cestu. A já jsem přesvědčený, že „i cesta může být cíl“. Pokud se s Jirkou na nabízenou Cestu vydáte, čeká vás dobrodružství s řadou překážek, ale taky sladkých odměn – a zlepšení vašeho zdravotního stavu nemusí být tou nejsladší.
Takže díky, Jirko! Jsem tvým dlužníkem.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Každý z nás je bojovník. Učitel. Mudrc. Trenér. Učedník. Diplomat. Rōnin. Hrdina. Protagonista příběhu. Překračujeme sami sebe. Narušujeme řád. Dáváme...

Více


Specializace

  • fyzioterapeut