Erbenova 5, Olomouc

Každý z nás je bojovník. Učitel. Mudrc. Trenér. Učedník. Diplomat. Rōnin. Hrdina. Protagonista příběhu. Překračujeme sami sebe. Narušujeme řád. Dáváme...

• fyzioterapeut

Umístění: fyzioterapie

Skvělá domluva, přátelská atmosféra, profesionální přístup. Jirka mi ukázal nový pohled na tělo a jeho fungování obecně, pomohl mi analyzovat moje nedostatky a nastavit režim prevence, jehož dodržováním se lze vyhnout budoucím problémům. Mohu jen doporučit!

Umístění: fyzioterapie

Nemohu jinak než se připojit ke chvále, k Jiřímu jsem přišel kvůli bolesti ramene. Ukázal mi jak se narovnat a co udělat pro své tělo aby mu bylo líp a úleva se dostavila témeř okamžitě. Rozhodně doporučuji!

Umístění: fyzioterapie

Jiří Stacho má jedinečný přístup. Učí mě vnímat své tělo a být samostatný, tedy nebýt závislý na návštěvách u něj. Oceňuju, že můžu cvičit i sám doma a přitom správně, což vždy zkontrolujeme na dalším setkání.
Na prvním setkání jsme si stanovili jasné zadání, kterého se drží. Postupně mě provádí různými cvičeními a já cítím výrazný posun – jak fyzicky, tak v hlavě právě díky vnímání svého těla a pohybu.
Četnost setkání i míra cvičení doma byla o domluvě, nic mi nenutil, protože důležité bylo, aby to bylo pro mě udržitelné, časově i finančně.
Cena za setkání je asi o něco vyšší než standard, ale rozhodně se to vyplatí, právě díky tomu, že společně budujeme moji samostatnost při cvičení a pohybu.
Kromě toho je Jiří Stacho přátelský, vstřícný a přitom profesionální. Je srdcař, který sám žije (a cvičí) to, co předává mně, jde příkladem a je inspirací. Stojí to za to a já jsem rád, že jsem našel takového netradičního fyzioterapeuta. Děkuju!

Umístění: fyzioterapie

Pan Stacho, dle mého názoru a zkušeností s ním, je fyzioterapeut, který opravdu ví a umí. Empatický člověk s holistickým přístupem. Jako první mi dokázal vysvětlit a popsat, odkud se berou má dlouholetá zdravotní omezení a problémy. Děkuji a doporučuji.

Umístění: fyzioterapie

Pan Stacho je opravdový odborník na pohybový aparát. Prohlédne, vypátrá a pomůže. Měla jsem dlouhá léta bolesti v oblasti kostrče, byla 9x na sezení u dobrého olomouckého fyzioterapeuta, nicméně mi návštěvy nepomohly. Kdyz se bolest začala stupňovat a omezovala mě výrazně v pohybu, navštívila jsem pana Stacha. Hned na první návštěvě zjistil příčinu, která dříve nikoho nenapadla, zaměřil se na léčbu a výrazně se mi ulevilo hned po první návštěvě. Velmi oceňuji komplexní přístup k celému tělu a pohybu, kdy pan Stacho vnímá tělo jako celek, nejen jako jeho části. Je velmi zkušený, má mily a přátelský přístup. Jednoznačně doporučuji v případě, že potrebujete opravdu pomoci od bolesti nebo pochopit lépe fungování vašeho těla.
Moc děkuji za to, že mame takové odborníky, kteří dělají sve poslání s láskou.

Umístění: fyzioterapie

Profesionální přístup, Jiří mi otevřel oči a změnil pohled na pohyb a tělo jako celek. S radostí jej doporučuji!

Umístění: fyzioterapie

Jirku mi myslím si, seslal sám vesmír. Po půlročním maratonu po lékařích, byl vlastně on jediný kdo mě opravdu vyslechl. Viděl věci, které já vidět nechtěla. Ovšem nesoudili, nikdy. Naopak. Obrovské dík že to semnou nevzdal a došel semnou až sem. Na problém nahlížel komplexně, což je obrovsky pozitivní. Díky za vše Jirko

Umístění: manuální terapie

S Jirkou sem neskutečně spokojenej. Dlouho sem se trápil s disbalancemi na pravé straně, které mě dost omezovaly v progresu v mé pohybové praxi. Byl sem u několika 5star fyzioterapeutů, ale nikdo nebyl schopnej přijít na příčinu.
U Jirky se mi hlavně líbí přístup. Pracuje s tělem holisticky a jde prostě do podstaty problému, což se ukazuje na výsledcích, kterých jsme dosáhli…. Poprvý v životě cítím svoje tělo rovný, silný a už mi nepřekáží.
Takže za mě bezva :D

Moje zkušenosti s Mgr. Jiřím Stachem jsou jen pozitivní. Jeho profesionální a lidský přístup k mým potížím mě utvrdil, že jsem v rukou fundovaného odborníka. Chtěla bych vyzdvihnout, že moje potíže viděl komplexně, a společně jsme hledali jejich příčinu. Následně spolu se mnou byl schopen navrhnout postup, řešení a nejvhodnější variantu. Na jeho terapie jsem se vždy těšila a pravidelný posun k lepšímu mě jen utvrzoval v tom, že jsem v dobrých rukou, a že je to správná cesta, i když nebude jednoduchá. Čas, který mi věnoval, byl plně využit. Konečně jsem se setkala s prvním terapeutem, který mě přinutil na sobě pracovat nejen na terapii, ale i prostřednictvím jim zadaných zajímavých úkolů i mimo terapii, které se mnou poté se zájmem konzultoval a vyvozoval další závěry. Víc takových zapálených lidí, víc takových nadšenců, víc takových odborníků bych vám přála potkat, a já posílám veliký dík pane magistře za to, že jste mi pomohl a věnoval čas, a vím kam se mohu s důvěrou obrátit.

Umístění: fyzioterapeutické konzultace

Všechno souvisí se vším a pokud někdo najde správný postup a pravou příčinu tak je to pan Stacho. Aktuální / akutní problém umí pomoct vyřešit ale dívá se dál a vždy pečlivě vysvětlí, co je jak provázáno a člověk vidí v každém cvičení smysl a není to jen bezhlavé cvičení. Bez diskuzí je profesionální ale přátelský přístup. Je to opravdu odborník na správném místě, můžu jen doporučit!